Skočiť na obsah

Príjemné stretnutia


game

Odporúčané príspevky

Minule som cestovala z Prahy od syna, rýchlikom RegioJet, Praha - Košice. Môj  spolusediaci bol 4- ročný  Dávidko. :) Veľmi milý chlapček,  získal si ma hneď, aj so svojimi rodičmi a malou  sestričkou. Oni cestovali za babkou z maminkinej strany. Spontánne sme sa porozprávali, stretli sme sa prvykrát v živote, no bolo to veľmi príjemné. Dávidko,  bol milý spoločník, rozprával sa so mnou, pozeral si aj rozprávky, hry, očká mu žiarili, stále nezabudol  mrknúť, či aj ja pozerám, zoparkrát mi s úsmevom nasadil slúchadlá, aby som si to užila aj s hlasom, bolo to milé..

V  hre  kŕmil psíka, dával mu piť,  zvonil telefón, tak dvíhal... pri  Dávidkovi som si spomenula aj na mojich synov, keď boli v jeho veku, pekné spomienky, aj keď rozprávky, hry sú už aj iné...predsa to prežívanie s deťmi, tá detská nevinnosť, spontánnosť, radosť.. je rovnako  čarovná..  bolo to veľmi príjemné stretnutie,  zostali milé  spomienky...   ktovie? možno sa niekedy ešte stretneme.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa dnes vrátila z Trenčína, kde bola dvojdňová konferencia diabetologických sestričiek, vždy ma poteší, keď ma zavolajú, a ak len môžem, vždy tam rada idem. Kým som bola zamestnaná v zdravotníctve, aj ja som tam mávala prednášky, ale teraz už tam chodím len počúvať a samozrejme stretnúť sa s ľuďmi, porozprávať sa, čo má kto za ten rok, čo sme sa nevideli, nové, čo nové na mojom expracovisku...veľmi príjemné dni to boli. A veľmi ma teší, že sa ani teraz po 4 rokoch necítim medzi nimi ako cudzia, naopak, stále medzi ne patrím, aj keď už robím v inej branži.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Dnes v obchode som stretol jednu šumnú dievčinu, vysoká asi ako ja (mala podpätky), južanský typ, modré oči, čierne vlasy v cope, ach jaj, takú stretnem asi len raz za život :zalubeny: Už dávno sa mi nestalo, aby ma nejaká takto očarila, a to ja som veľmi náročný človek.

 

Ak by si náhodou toto čítala, tak ja som ten, čo platil pred tebou a oči sa nám stretli asi na 3 sekundy. Dva krát.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Povedzme, že sloboda je pre mňa cennejšia, ako si na krk uviazať bremeno, ktorému by som sa musel prispôsobovať po zvyšok celého života. V tomto som ťažká nátura. Už len keď musím ísť na rande, cítim to ako zásah do mojej slobody :D :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

včera som sa opäť po niekoľkých mesiacoch stretla s kamoškou, bývalou kolegyňou ze špitálu, mali sme si veľa čo povedať. Sedeli sme v Mood bakery či ako sa to tam volá, majú tam dobré čaje a skvelé koláčiky, ale podstatné je, že sme sa konečne stretli, lebo vždy do toho niektorej niečo prišlo. A spamätalo sme sa až keď už začali nosiť tabule zvonka dnu, že idú zatvárať. Okrem príjemného stretnutia, musím pochváliť aj ochotný, trpezlivý a milý personál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam len neprijemne stretnutia. Po 10 rokoch som stretol roma ktory ma vydieral. Bol zavrety a uz ho pustili. Nastastie sa len skaredo pozera a obcas zacne po mne hulakat vulgarizmy. Ja som na neho nepodal trestne oznamenie za to vydieranie (sedel za ine veci) tak neviem preco je ku mne taky. Vsak on zruinoval mna a skoro aj nasich. Dalsi ktory sa dostal do vykonu trestu aj mojou zasluhou (udal som ho za lupezne prepadnutie aj som svedcil na sude) dostal len tri roky takze je vonku a samozrejme ze som ho stretol ako obvykle cestou do prace a vyhrazal sa mi ze si to so mnou este vybavi citujem ,,ty buz...nt vies kolko som sedel?! To si este vybavime" takze zase chodim po meste v nudzovom rezime vdaka nasim ,,prijemnym stretnutiam"

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo tam máte dočerta mafiu? 

myslíš, že by ti nepomohlo ani keby si sa odsťahoval do Tramtárie, aj tam by si ťa vytipovali dajakí vagabundi?...ale možno je to ozaj koňacina a keby si si našiel flek v BA, tu je predsa len život taký, že sotva sused suseda pozná, nieto ešte dakoho zo sídliska. neskúsiš šťastie v dajakej upratovacej firme? Vodný vysávač hádam zvládneš? Keď som ešte bola v špitáli, tak našu chodbu nejaký čas upratovali dvaja cigáni, obaja boli celkom v pohode, nie moc chytrí, ale boli pracovití (!!!). slušní, a neflákali to. Potom tú upratovaciu službu vymenili za inú, asi lacnejšiu, po zmene vedenia špitálu, a jedného z nich som o pár rokov potom stretla v Kauflande, dokladal tam tovar a tak. To by si hádam zvládol??? A odstrihol by si sa od rodičov aj od vagabundov, ktorí ti robia zo života peklo. neviem ako to je s ubytovňami, to by si si musel zistiť, alebo si nájsť podnájiom ešte s niekým, aby to bolo lacnejšie.

 

Dnes som bola na takej prednáške, a bola tam aj tá moja kamoška z predošlého príspevku, po prednáške sme si ešte sadli na dve deci červeného, fajne sme si pokecali. A stretko sme zavŕšili tmavou horúcou čokoládou. Mňamm.

A potom sme sa s Flinstonom stretli u dcéry, bola doma sama s malou, zať bol na nejaKOM FUTBALE.  malá bola rozkošná, furt niekam vyliezala a skákala dolu, pomáhala mame s praním - doniesla jej prcí gel, presne vedela, ktorý má doniesť, upratovala hračky, už vedela, ktoré kam má dať, to som čumela! Tiež má taký malý zmetáčiák aj s lopatičkou, aj to skúšala, to jej ešte moc nešlo, ale už vie, načo to je a ako sa to používa, len ju ešte rúčky neposlúchajú pri tom zametaní. Sme si to užili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma v mojej teme to mozme prebrat. Vies o nejakej robote v Bratislave ktoru by som zvladol? Od nas sa da aj dochadzat je to len polhodka vlakom (bezne chodia do skoly/prace od nas) ale ja potrebujem nacat novy zivot. Aj Axel sa cuduje (a ja snim tiez) ze preco taky bezvyznamny clovek ako ja musi zit ako prenasledovany chraneny svedok. Ale ked uz to tak musi byt tak v novom meste (nie to nad vahom) a novy zivot. Aj rodicia by sa potesili ze somvsa konecne pochlapil a aj hentych by som sa zbavil ale o tom v mojej teme.

 

Vratme sa k tejto teme. Niekedy je internet presibanejsi ako clovek! Facebook mi nasiel stareho strateneho kamosa ale pozor natolko sa aj ja vyznam v IT ze viem ze facebook pouziva take intuitivne dohladavanie ze ak vy mate niekoho v priateloch tak vam ponukne aj jeho priatelov a tak ALE ja mam zhruba do 10 kontaktov cez facebook a to vacsinou bud susedov alebo bratrancov obcas nejaky novy objav. Mal som kedysi dobreho kamarata z teletextoveho chatu a pisali sme si vymenili si cisla, volavali sme si, neskor parkrat stretli ale potom sa to nejako same rozpadlo, cisla sa nejako stratili a nepoznal ho nikto z mojich znamych az tak ze by mali na neho kontakt alebo by boli v spojeni na niektorej socialnej sieti... A pozeram tie ponuky ze ,,ludia ktorych mozno poznate" a tam jeho meno! To bol prijemny sok a hned som mu pisal ze kto som ja a ci je to on (kedze s fotkami je na tom podobne ako vilma) a predstavte si ze bol ale ze podla coho mi ho ten facebook ponukol to netusim. Takze som konecne obnovil kontakt na ozaj dobreho cloveka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov