Skočiť na obsah

Príjemné stretnutia


game

Odporúčané príspevky

človek je tvor spoločenský... a jeho cesty spletité ... stretávame sa denne s ľuďmi, pracovne, spoločensky...

pritom niektoré stretnutia sú príjemné, možno si s niekým len prehodíme pár slov, možno sa s niekým spoznáme a vzťah vydrží celý život ....

 

takýto je vzťah vo vnútri našej voľakedajšej maturujúcej triedy ... boli sme výber, chodili sme spolu do jednej triedy jeden rok, ale tie vzťahy sú pevné, nezmenené, priateľské ... a keď sa raz za čas zídeme, zisťujeme, že sa nič nezmenilo, napriek tomu, že sme každý niekde inde, patríme spolu stále ... a vieme o sebe všetko ... a povieme si po toľkých rokoch, rovnako ako kedysi, svoje drobné tajomstvá, strasti, lásky, nepokoje...

je to výnimočný vzťah troch desiatok cudzincov, ktorých doslova osud a jedny prijímačky zviedli na chvíľu do kopy ...

 

a mimo tejto "bandy", ako jej spolužiaci s obľubou hovoria, som našla ešte na nete človeka, o ktorom často premýšľam, aké to bolo, kým nebol mojím priateľom... už ani neviem, aké to bolo ... akoby bol priateľom vždy...

 

na tomto fóre je veľa mladých ľudí... tie vzťahy sa zrejme len vyvýjajú... ale napriek tomu :

 

 

aké sú vaše príjemné stretnutia ?

kedy ste mali pocit, že s týmto človekom som sa mal stretnúť už dávno ?

je niekto, kto na vás pôsobí hneď ako priateľ?

človek,stretnutie, ktoré vo vás žije celý život ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm,zaujimava tema

 

no, ja sa asi budem opakovat...ale pre mna bolo najprijemnejsim stretnutim stretnutie s kamaratom /uz tu so spominanym vojakom, ktory zahynul 19.1. pri navrate z Kosova/

NIKDY som nestretla tak vynimocneho a zaujimaveho cloveka

a tych par stretnuti si budem pamätat do konca svojho zivota....

 

urcite bolo viacero takychto stretnuti,...ja si spomeniem a prispejem :lol: .. ale toto stretnutie ma napadlo hned, v momente ako prve

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aké sú vaše príjemné stretnutia ?

takych je vela ... ked sa stretnem s Presovcanmi, ked idem domov a vidim kamosov, rodinku ... a tak

 

kedy ste mali pocit, že s týmto človekom som sa mal stretnúť už dávno ?

naposledy uz dost davno. skor som zazival pocit, ze s tymto clovekom som sa mal stretnut az neskor.

 

je niekto, kto na vás pôsobí hneď ako priateľ?

asi 8 takych ludi som stretol za zivot

 

človek,stretnutie, ktoré vo vás žije celý život ?

moja byvala a jeden asi dvojhodinovy pokec s nou v ten den, ked sme sa spoznali. vtedy som zistil, co je love at 1st sight.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uplne uplne uplne prijemnych stretnuti je v zivote malo.

 

Ale ked pridu, tak sa opakuju a stupnuju a clovek je nekonecne stastny!

 

(V prirode je to veeeelmi dobre zariadene!!!)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prijemným sa dá nazvať nielen stretnutie s ľuďmi v našom bežnom živote. Príjemné sú aj “stretnutia”, ktoré sú skôr stretnutiami “obraznými”. Sú to stretnutia s virtuálnymi osobami, z ktorých sa postupom času stavájú akoby naši ozajstní priatelia, na stretnutia, aj keď sa jedná iba o stretnutia virtuálne, sa nedočkavo tešíme. Tak, ako v bežnom živote, tak aj vo virtuálnom svete, niekedy ani nevieme, kedy nastáva ten okamžik, keď sa z úplne cudzej osoby zrazu stáva človek pre nás blízky, ktorého prítomnosť čoraz častejšie vyhľadávame, ktorému sa dokážeme zdôveriť s informáciami, ktoré by sme v bežnom živote nevyslovili. Tých pár priateľov, ktorých mám, si nesmierne vážim a “strážim ako oko v hlave”. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

priatela na prvy pohlad som este nestretla, vzdy to chvilu trva :lol:

 

ale so svojim priatelom som si velmi dobre rozumela od zaciatku ako sme sa spoznali a mne vzdy chvilu trva kym sa otukam, asi sme boli na jednej vlnovej dlzke, v kazdom pripade na nase druhe stretnutie rada spominam doteraz a tiez to ked sme sa dali dokopy, to vo mne stale rezonuje a aj vzdy bude :) keby som to mala klasifikovat, tak by obsadilo urcite prve miesto medzi prijemnymi stretnutiami akehokolvek druhu :)

 

a ine prijemne stretnutia, napr s mojimi dvoma kamoskami zvykneme usporaduvat take babske nocne seansy, tak raz-dva krat za rok (odkedy sme vysli zo strednej) a vzdy je to velmi fajn a prijemne a rada na to spominat, najviac si asi pamatam ked som u jednej z nich spala cely vikend, lebo mala volny dom a sme vecer o 23 lezali vonku na hojdacke v takom polospanku, prikryte dekou...krasa...je mi luto ze teraz nemame na seba tolko casu ;)

 

a tiez stretka zo strednej, napr minuly tyzden, znovu vidiet tych ludi co som s nimi 8 rokov obyvala spolocnu triedu, to sa uz neda proste vymazat z mojho zivota, s niektorymi si rozumiem menej, s inymi viac, ale vzdy je fajn ich vidiet a pokecat ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Uhh! Nemozem zabudnut na stretnutie s kamaratom Slavkom. V BB sa raz stretla partia ludi, z ktorych sa cast ani nepoznala, ale coskoro sme boli jedna kopa. So Slavkom som sice pokecal, ale nebolo to take intenzivne. Ale na druhy raz, ked som v Kosiciach vystupil z vlaku, prva osoba, ktoru som zbadal, bol - Slavko! A paradne sme sa pobavili. Chybu nemala ani dalsia kosicka akcia, tam sme uz boli nie jedna ruka, ale aj jedna myslienka. (Pamatam si, ako si tam nasiel babu - tiez z ineho kuta Slovenska. :lol: ) Teraz sa stretavame tak raz do roka, ale vzdy su to mile stretnutia, na ktorych sa zasmejeme, zabavime, je nam dobre. Je to skutocny partak. Teraz budem mat tu cest byt v BB castejsie, tak hadam nase kamaratstvo este podmurujeme. Ano, je to jeden z tych spolahlivych ludi, s ktorymi sa vzdy da, je to zivotny optimista, partak!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

take kvazi jednorazove stretnutie, 2 tyzdnove, bolo toto leto v Berline, v letnej jazykovej skole, mali sme tam super veduceho, Berlincana, rozpraval nam veci ktore v knihach popisane nie su, o Hitlerovi a o ludoch-Nemcoch, ako to pocitovali...a tak, debaty,do ktorych sa mnozstvo Nemcov ani len nepusta...

Boli sme s nim v noci na Reichstagu, bol uuuzasny vyhlad na nocny Berlin, potom nas zaviedol do baru, tam sme pokecali o jeho a nasich zivotoch, o mladych Berlincanoch.... bolo to super, mat takeho veduceho, aj ked vlastne choval ako jeden z nas :lol:

 

som vdacna za kazde stretko, z ktoreho vzniklo kamaratstvo, to moje najlepsie sa zacalo tak, ze som s mojou vtedy novou spoluziackou zacala sedavat pri obede, zistili sme, ze domov ideme z rovnakej zastavky, a casom sme zistovali, ze si vyborne rozumieme :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ty si prípad :)

 

Ale bolo dobre nie? Dobrú krčmu máme :)

 

 

 

ale, nakoniec tak ako som si myslel, pre nu to bola iba letna avanturka, nic viac...

ale musím povedať že máš čo ľutovať lebo vyzerá lepšie ako pred rokom :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Megaturbohaluz! Po asi 5 rokoch som stretol kamosa. Odchytil ma na Pohode. Poznam dvoch rysavych chalanov, jeden sa dotrepal do TN so mnou, druhy nas odchytil, takze hned mi bolo jasne, kolka bije! Ale! Pikanteriou pribehu je, ze chlapik sedi v jednom kancli s jednou z mojich najoblubenejsich kamaratok. Svet je neuveritelne maly! Prijemne stretnutie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Mňa potešilo, keď som sa v BA stretla s mojím spolužiakom. To bola neuveriteľná náhoda, že sme tam obaja boli. Pekných pár dní...

Z veľa ľudí mám pocit, že tak to je on, to je môj človek!!! Ale nič nie je ľahké. Radšej sa príliš nezbližujem s ľuďmi, ktorí sú mi sympatickí, pretože väčšinou bývajú ďaleko a boli by len trable... Ale tak zdravo to veľmi poteší :)

Nejaké "osudové stretnutie" ešte nikdy nebolo. Skôr osudové zblíženie s mojími blízkymi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

My by sme mali mať teraz. Ktovie či to niekto zorganizuje. Maturoval som v '96-tom, takže po 10 rokoch.

 

Ten čas hovadsky letí :lol: Ak ma zoberú o rok na VŠ tak Bc budem cobydup (ak ma medzitým nevyhodia)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jedno som mala práve včera.

šurovala som si to rýchlym krokom na obed, keď v dave, čo sa valil vedľa mňa zaznelo:

- Ahoj, Zuzka!

 

Skoro mi oči vyleteli. Spolužiak zo základky, s ktorým som sa 14 rokov nevidela. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov