Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

sníval sa mi pred časom sen, ktorý by možno potešil nejedného konšpirátora. ležal som v tom sne v polospánku na posteli a počul dva hlasy. jeden vraví - "subjekt si začína uvedomovať, že to, čo prežíva, celý jeho život, nie je realita. jeho vedomie začína bojovať, už vie, že je pod kontrolou". ten druhy sa len zasmial a hovorí - "aj tak mu to nebude nič platné". zrazu som ja sám bol tým druhým hlasom, pozrel som na človeka na lôžku pred sebou a vravím prvému - "kľudne už môžeš ísť, vystriedam ťa....".

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 22. 9. 2020 at 14:27, game napísal:

nikdy ma nikto nenaháňal, žiadne desy besy a mory...

vám sa to stáva?

len zriedka, ale potom to stojí zato... jeden taký - celý svet sa dostával pod kontrolu jediného človeka, absolútne nezadržateľne, nebolo úniku ani miesta kam sa schovať, hrôza bola neopísateľná. on sám bol pritom nepolapiteľný, nikto nevedel kto to je, kde a kedy sa zjaví. len sa zrazu niekde objavil a ľudia brutálne umierali, ale ešte tesne predtým zošaleli od strachu. dokázal aj vstupovať do ich vedomia, prebrať nad ním kontrolu a zaplniť ho tými najhoršími emóciami. bol som aj s niekoľkými poslednými ľuďmi schovaný na nejakom tropickom ostrove. na vrchole vysokej holej skaly bolo čosi ako pevnosť, ale s jedným obrovským oknom na celú šírku budovy, aby bolo vidieť, keby sa blížil. pod nami len hustá džungľa. bol krásny slnečný deň a zrazu sme v mysliach pocítili, že sa blíži, strach narastal a ľudia začali miznúť. ostali sme možno dvaja-traja a cítili ako sa sťahuje slučka. zrazu všetko prestalo a z džungle sa začali vynárať nejakí vojaci. zvláštne vybavené komando ako zo sci-fi. veliteľ prišiel ku mne a vraví - "dostali sme ho. už sa dokážeme vyhnúť jeho mentálnej kontrole, ale nevieme ho zabiť. no budeme ho držať v zajatí a oslabovať jeho schopnosti. ale potrvá dlho, kým sa všetko napraví. nabudúce už aspoň budeme pripravení."

 

ten sen ma mátal ešte veľa dní. nevedel som sa zbaviť tých emócií. a potom, po dlhšom čase som v telke videl toto: https://www.csfd.cz/film/697172-psychopatuv-vrak/recenze/ hneď mi napadlo, že tí ľudia museli prežívať niečo veľmi blízke tomu, čo sa mi snívalo.

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V poslednej dobe sa mi narušil biorytmus a zle som spával, navyše len málo hodín. Keď som sa predvčerom konečne dostal do REM fázy a začal snívať, tak sa mi snívalo, že bolo u nás zemetrasenie, všetky domy padali a videl som, ako sa na mňa rúti 12 poschodový panelák. Zobudil som sa tesne predtým ako na mňa dopadol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@sahara teda snívalo sa mi už všeličo, ale takéto nie.

Spmenula som si, že kedysi, už veľmi dávno, sa mi snívalo, že som umrela a predstúpila som pred posledný súd...a Najvyšší mi hovorí: Ty ideš do pekla. A mne sa to akosi nehccelo veriť, lebo som si až taká zlá nepripadala, tak ešte sa pýtam "a prepáč, ale naozaj, ja mám ísť do pekla?" - a dostala som odpoveď úplne bez nejakých kudrliniek "Áno, nepomýlil som sa, ty ideš do pekla". 

Nedá sa mi opísať, čo za emócia to bola, niečo ako beznádejne úplne stratená a opustená a vydesená, až paralyzovaná, s vedomím, že už sa nikdy nenájdem a nikdy nikoho blízkeho mať nebudem. A išla som do temného neznáma. 

veľmi nepríjemný sen to teda bol. najhoršia bola tá beznádej. Tak akosi sa asi cítia ľudia, ktorí majú depresie, diagnózu depresie, nie len ľudovo depku...či? Dúfam, že sa nikdy takto v reále cítiť nebudem...už som teda sa cítila po uši v sračkách, ale doteraz som sa vždy nejako vyhrabala a šla ďalej, ale toto ee.

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov