Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Včera sa mi snívalo že počítam polárnych medvedíkov na mesiaci ....................... nerozumiem prečo zrovna na mesiaci .......... neviete že prečo??? Ale aby som to dokončil neviem koľko ich tam bolo zobudil som sa, to bol fakt strelený sen .............

Hoci sa môžeš zdať vekom ako dospelý človek, v srdci zostávaš s detskou dušičkou,takou hravou,typickou pre vňčšinu chlapov...si zrejme navonok racionalne zmyšľajuci človek,ale tvoje podvedomie zachytáva aj veci, ktoré by si si vedome neuvedomil. Mesiac je znamením snílkov,a zrejme si napriek všetkému tak trochu snílek...niečo v živote postrádaš,niečo, nie je to hmotné..:lol:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes v noci bol zaujimavy sen :lol:

snivalo som mi ze som prisiel do nejakej miestnosti a tam sedel Ahmadinedjad..a zrazu vyslo na javo ze sme kamarati tak ma hned volal po mene, sadli sme na caj a cely cas kecali (len si nepamatam o com)...no bol to strasny sympatak :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tom..tvoj sen je hlboko spätý s nejakými tvojimi idealmi..hlboko v sebe veríš v spravodlivosť a to,že každý človek v sebe skrýva dobré stránky (hoci navonok chceš pôsobiť odmerane až drsne,čo sa ti pomerne darí,si v sebe idealista.

sen je pohľadom späť..:lol:

sorry za neskorú reakciu,nevšimla som si tento sen

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa mi snivalo, ze som si siel kupit pistol. Kamarati ma odhovarali, ze na to potrebujem zbrojny pas, ale ja som sa nedal. Sadol som do auta, odviezol sa k trafike a v nej bez problemov dostal automaticku pistol. Plne funkcnu a telo mala zo zeleneho priesvitneho plastu. V aute som sa este pochvalil, ze som mal pravdu, a dalej si uz nic nepamatam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa snívajú veľmi zvláštne a hrozivé sny poslednú dobu. Včera to začínalo normálne, bola som s kamoškami v obľúbenom podniku, síce už to bolo divné, že tam vôbec nikto nebol okrem nás a barmanky a celkovo nálada trochu hrozivá. Vybrala som sa kúpiť cigarety k baru, čo sa mi nepodarilo (nemala som eurá), tak som sa vybrala von, že zbehnem domov rýchlo peši po peniaze (čudná zápletka, heh), čo je dosť ďaleko. Ako som dorazila na svoje sídlisko, došlo mi, že je veľa hodín a mám pred sebou strašne dlhú cestu späť a možno keď sa vrátim už bude dávno zavreté. Chytila ma panika a vydala som sa na cestu. Vôbec som nespoznávala svoje rodné mesto, čím ďalej som šla, tým viac sa menilo na desivú hrôzostrašnú krajinu, špina, zdemolované domy, čudný pach, zavýjajúce, kňučiace psy niekde blízko. Zrazu sm si uvedomila, že už nehľadám ten podnik, ale niečo známe, cestu naspäť, ale všetko sa akoby stratilo a ja som sa ocitla v cudzom hnusnom prostredí, z ktorého som sa nemohla dostať, lebo známe zmizlo a toto okolo bolo teraz jediné, čo existuje.

 

Teraz ešte keď si spomeniem na ten pocit zlovestný, nabehnú mi zimomriavky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa minule snívalo, že mi zavolala argentínska prezidentka, že im z Patagónie nejaké Lamy nastúpili na loď, čo išla do Antarktídy, a že sa tam stratili. A tak si ma najali na misiu a stratené Lamy som mal nájsť a dopraviť ich naspäť do Argentíny. Tak som ich hľadal, všade naokolo biele peklo a nič iné len haldy snehu a neúprosná zima, no po nejakých 3-4 dňoch bádania a hľadania som na ne narazil - bolo ich 7 :) A tak som ich vzal so sebou a čakala nás cesta späť na pobrežie Antarktídy, aby sme sa mohli dostať do tej Argentíny. Tam som prišiel ako hrdina a záchranca, dostal som od prezidentky najvyššie štátne vyznamenanie a vyrazili ma aj na pamätné mince. Dokonca som dostal aj argentínske čestné občianstvo. :)

 

Ale inak som úplne normálny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa dnes snívalo, že sme spolu s ružovým panterom utekali pred inšpektorom clouseauom a potom bojovali oni dvaja proti sebe a ja som bojovala so zubnou kefkou proti nejakému trtkovi :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa mi snivalo, ze som si siel kupit pistol. Kamarati ma odhovarali, ze na to potrebujem zbrojny pas, ale ja som sa nedal. Sadol som do auta, odviezol sa k trafike a v nej bez problemov dostal automaticku pistol. Plne funkcnu a telo mala zo zeleneho priesvitneho plastu. V aute som sa este pochvalil, ze som mal pravdu, a dalej si uz nic nepamatam.

Z tvojho sna poznat túžbu radikálne zmeniť niečo vo svojom živote,napriek všetkým okolo teba...chceš dokázať,že na to máš. Pretože pre teba by to nemal byť problém,tak to cítiš ty a tvoje podvedomie ťa v tvojej viere v seba podporuje :lol:

 

Máte zaujímavé sny...postupne by som vám ich vyložila a pak sem napísala,ak vám to nebude vadiť..:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Máte zaujímavé sny...postupne by som vám ich vyložila a pak sem napísala,ak vám to nebude vadiť.. :)

no mne to určite vadiť nebude, mne len pomôže, keď mi niekto tie moje blbosti vyloží :lol:

 

inak, ako to vlastne vykladáš, podľa nejakej knihy alebo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja sa pripájam, malá witch. :lol:

 

ak sa ti bude chcieť, pokojne prelož do zrozumiteľnej reči hocičo z toho, čo sem o svojich snoch zapíšem.

neprekáža mi to, skôr by ma to potešilo. pripadá mi to veľmi zaujímavé.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepamätám si priveľmi, alebo len málokedy, beriem tablety na spanie, ale sníva sa mi, len si menej pamätám než predtým ... v poslednom čase je to večne niečo s prácou, vždy je tam nejakým spôsobom šéf, dokonca sa občas usmieva, vždy robím ako blázon, / to aj v skutočnosti/ a ľudia sa správajú takmer rovnako ako v skutočnosti, trochu vyhrotenejšie, situácie sú mierne absurdné skutočnosti, v prostredí, ktoré je mierne pozmenenou či viac pozmenenou prácou / zmena známeho miesta, o ktorom viem, kde som, a čo to je, je pre moje sny typické odjakživa / ... toľko si pamätám ráno ... skúsim si zapamätať viac ... možno to pôjde ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Máte zaujímavé sny...postupne by som vám ich vyložila a pak sem napísala,ak vám to nebude vadiť..:)

nie som si ista, moje sny su casto krvave, nechutne, strasidelne, plne strachu... a to sa bojim zistit, ze co sa mi z toho vykluje :) ale skusim;

 

mala som sen ;) bola som vo velkej miestnosti. vyzerala ako telocvicna, ktora sa milovala s tanecnou salou, takze vysledok bol taky polo-polo. boli tam ludia, no samo, a nejake tie ozdoby, a zo vsetkych stran sa ku mne zacali blizit fakt pritazlivi krasni muzi... mladi... naruzive pohlady... urasteni... a ja som ich surovo zmlatila ;) :lol: a neviem preco, no... potom som to aj lutovala a sla som si von zapalit. a prisla ku mna ucitelka a vyhresila ma za to a povedala mi, ze ma kvoli tomu niekam zoberie... aby som si odpykala trest. a tak ja a moje kamosky sme sli. drali sme sa hustinami a stromami (hoci okolo bol beton) a potom ucitelka zastala so slovami, ze tam bude pavucina a mame pod nu preliezt... a tak sme preliezli, hoci ta pavucina bola nechutna. potom ma napadlo, ze aky trest, nic som nespravila, a zacala som okolo nej skakat s tym, ze nikam nejdem... a ona ma vyhresila, lebo sa mi podarilo vzlietnut. koniec sna ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak, ako to vlastne vykladáš, podľa nejakej knihy alebo?

Nie,nevykladám podľa kníh...snažím sa pochopiť cítenie a vnímanie každého z vás,je to ako vstup do seba..chytám sa často nepatrných detailov zo snov..asi takto :lol:

 

Bijou a jej hrozivý sen:

V sne cítiť,aká si v sebe silná osoba,hoci máš v podvedomí ukrytý strach z buducnosti,si tvrdohlavá a pojdeš si za svojim,možno to niekedy nemá význam,tebe ide o princíp..máš strach,že sa niečo zmení na horšie a ty sa "stratíš"..ten sen je pohľad do buducna,ale neboj sa,že bude taká katastrofická :)..očakávanie zmien...asi toľko

 

ráno veľmi nestíham,ale budem zase pokračovať poobede

rada vykladám sny,aj keď sa to ešte len učím

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokracujem:

Aljak a jeho sen...

V tvojom zivote je hodne casto pouzivane slovo "lama"..prenasa sa ti aj do snov,podvedomie ho preto vyuzilo v tvojom sne..taktiez obluba v severskych krajinach,preto ten sneh..tuzba,vzdy sa v snoch skryvaju nase tuzby..u teba tuzba cestovat,viac cestovat ..hoci chces na vonok posobit,ako dospely clovek,v tebe drieme dieta,ktore hodne sniva a tuzi pouspechu..v tvojom sne je cislo 7 moze to znamenat zmenu v tvojom zivote...ale az dovrsis 21 rokov...bude tam zmena,potom mi das vediet,co sa stalo,az tu este budem :lol:

 

Nutrinka..

Si vo vnutri dietatom a preto ten optimisticky sen s kefkou....zeby navsteva zubara?

Tvoj zivot je o radosti..problemy dokazes vyriesit s lahkostou..a nic pre teba nie je vaznym problemom..:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nutrinka..

Si vo vnutri dietatom a preto ten optimisticky sen s kefkou....zeby navsteva zubara?

Tvoj zivot je o radosti..problemy dokazes vyriesit s lahkostou..a nic pre teba nie je vaznym problemom..:)

 

Hisham...

Krasny sen o slachetnosti...ty budes tou slachetnou :)

 

Game..

Mas vazny problem ...nosis si pracu do postielky a do snov,tvoj mozog nevie vypnut a preto zrejme tvoje tabletky na spanie,mala som podobne problemy..preto mas v snoch pracu....hekticky zivot a strata iluzii,ludska skusenost..to je tvoj zivot aj tvoje podvedomie...verim,ze sa to zmeni a ty budes znovu snivat ako dieta :lol:

 

 

Eiensama

 

Tvoj sen nie je tak hrozny,akoby si si mohla mysliet..mas najbujnejsiu fantaziu a si najvnimavejsou..naberas hodne detailov na seba..tvoje podvedomie nespracuva tieto detaily racionalne,pretoze ani ty sa nechces tak chovat..je v nom vela stastia a samozrejme podvedoma tuzba po krase a dokonalosti....nechces byt viazana....branis sa tomu

 

Berte tie vyklady s rezervou,este sa to len ucim,ale robim to rada,takze budem rada ak zase budem mat nejake sny ;)

 

dakujem vam

 

lw

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jo, witch, ale ja som ti povedala ten uplne normalny sen :lol: moje sny su bud absolutne divne (raz som skocila z vodopadu a s delfinom som lietala vzduchom az do nejakeho vznasajuceho sa lesa :) ), alebo hrozive ( :) ) ale hento je zlate, co si napisala. a pravdive ;)

 

takze hodim este jeden sen - ale ten je tak starsi, ale dost mi utkvel v pamati... som bola este na ZS. snivalo sa mi, ze som bola niekde na nejakom poli... obloha bola tmava, skoro cierna, pole bolo spopolnene, cierne, zem popraskana a skareda. bola som tam ja a moji spoluziaci. potom zo zeme zacali vyliezat... no, zombici, ci co to bolo zas, brali noze a mece a vsetkych zacali sekat na kusky. chytili si aj mna. najprv ma rozsekli na pol, potom, kedze ich to asi bavilo (;)), mi zacali sekat prsty a ruku na malinke stvorceky... ;) potom som sa nejak zobudila, ach, bol to strasny sen, vtedy ma dost vyplasil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

littlewitch, ďakujem, myslím, že na tom je hodne pravdy, tiež som mala z toho sna taký dojem, len som to tak jednoznačne nevedela sformulovať, diki ti, dosť nad tým teraz rozmýšlam...

 

edit: ešte ma napadlo: myslíš, že sny môžu byť v určitom zmysle akoby jasnovidecké? je to možné vôbec? často sa mi sníva niečo, čomu v tom momente nerozumiem, ale onedlho sa to stane, to ale možno práve preto, že sa mi to snívalo, tak som si to tak nejak vsugerovala a podvedome sama spôsobila, aby sa to stalo... implikujú sny skutočnosť alebo naopak ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto je super, milujem tieto "pohľady do duše" :) Či už horoskopy každého druhu alebo výklady snov - keď sa mi to raz dostane do rúk, dokážem nad tým stráviť hodne času a hľadať podobnosti, heh.

Takže dúfam, že máš pravdu, a naozaj som šľachetná, aj keď neviem, ako by sa to v tejto šibnutej dobe mohlo prejaviť :lol: :)

 

edit: Bijou, toto sa aj mne stáva. Je to také deja-vu - vlastne ani neviem, či sa mi to, čo práve zažívam "druhý krát", už naozaj stalo, alebo prisnilo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

edit: ešte ma napadlo: myslíš, že sny môžu byť v určitom zmysle akoby jasnovidecké?

bijou, to moze mat aj nieco spolocne s tym, co si ty myslis, alebo coho sa obavas. tiez sa mi stalo, ze som mala nieco ako jasnovidecky sen a nerozumela som mu, ale potom sa stal a ked som nad tym premyslala doslo mi, ze tej konkretnej veci som sa prakticky podvedome bala. takze nase podvedome uvahy, myslienky a strachy sa tiez mozu premietnut do snov nieco ako varovania alebo snaha mozgu nas prinutit si ich konecne uvedomit.

 

ak to dava zmysel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou nase podvedomie je nieco uzasne ..akoby iny svet a predsa ten v nas..ano..sny casto byvaju pohladom do buducnosti...prave kvoli tomu pohladu do buducnosti som sny zacala vykladat...hodne zalezi,aky je clovek aky ma temperament,aka je to dusicka..ci je citlivou,ci dokaze vnimat viac ci menej okolie a okolite vnemy, obrazy v snoch su poskladane z tychto vnemov..je v nich kus skutocnosti ale aj mnoho,mnoho tuzob...tuzby sa prepletaju so spomienkami davnymi aj blizkymi...sny skutocnost zahrnuju a to,ze mas pocit,ze sa ti uz snivalo,to ma na svedomi prave tvoje podvedomie..zrejme si tou osobkou,ktora je hodne citliva a vnimava..preto mas toho v sebe "nabrateho dost" :lol: v tom sme si podobne

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov