Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

nedávno, keď lialo tak husto, že som nemohla mať poriadne ani oči otvorené, spomenula som si na sériu snov, ktoré sa mi kedysi dávnejšie snívali... bola som v nich slepá... nie úplne, videla som len malinké miestečka pred sebou, akoby mi niečo bránilo vo výhľade alebo úplne otvoriť oči /ako teraz ten dážď/... väčšinou som tam kráčala po nejakých skalách a trošku sa bála, že si nevidím poriadne pod nohy...

po týchto snoch sa mi reálne stalo, že som asi 20 minút nič nevidela lebo som nemohla otvoriť oči... tak ma štípali, slzili, že som naozaj nevidela nič, len keď som ich otvorila, na stotinu sekundy som videla čo je predomnou ale potom tak štípali, že som ich musela zavrieť /čo teda proti štípaniu nepomohlo/... a bolo to ako v tých snoch...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien..

Som rada,ze uz zacinas chapat svoje sny a "spravy podvedomia pre teba :lol:"

Smrt v sne je zaciatok niecoho noveho,ukoncenie stareho,ale zrejme to bolo v tvojom pripade okrajovo brane,takze sa to celkom nemusi tykat teba..pokracovanie na sen iny,je znamenim,ze nechces riesit neustale problem,ktory nie je tvojim

 

Arwiel..

Dazd ocistuje a zmyva spinu dni...v tvojom sne si musis sama odpovedat,co chces zmyt :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja sa tymto snom musim vyslovene pochvalit - christian bale v mojom sne. sexy ako vzdy... ach, to je zrebec! :lol: v tom sne sa zase opakovala taka ta situacia, ked sme si pomahali, nenavideli sme sa, zle sme si robili, bojovali sme jeden proti druhemu, ale nakoniec juj bozk ako svina :) ale potom ma odpichol ze chodi s mojou spoluziackou - kriste keby je to fakt pravda, tak tu spoluziacku zadusim v spanku :) ale bol to fajnovy sen...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som mala vcera pekne trhnuty sen...asi aj chapem vyznam, ale aj tak...

 

som bola kdesi na intrakoch a odbehla som si zo svojej izby ku kamaratovi, ktory choval v izbe bociany

 

odtial som sa potom dost ponahlala spat do svojej izby, bo som mala mat za chvilu skusku

cestou som stretavala roznych kamaratov

ale ako som hladala a behala kade tade, ani za svet som nevdela najst, kde je moja izba

zvysok sna bol vyplneny zufalym hladanim...no otrasny sen

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien..

:) chyba ti k zivotu tvoja polovicka...niekto,kto ta doplna a kto bude zdielat s tebou vsetky radosti aj strasti..viac si vo svojom vnutri ver ,co sa tyka vztahov,jemnu dusicku,co sa v tebe ukryva,neschovavaj za inu Eien..asi vies,ako to myslim :lol:

 

Lolisha..

Preslo ti zivotom viacero kamosov,priatelov,aj potencialny partner...necitis sa vsak na rodinny zivot ? Hladas niekoho..ale nazri do seba :) povedz si sama pred sebou,co v zivote chces

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedze uz nemozem upravit svoj prispevok, tak to napisem touto formou - ten sen co som mala s dotycnym hercom nebol v ziadnom pripade eroticky - ani eroticke podtony tam vlastne neboli, jedine ak by som mala ratat ten bozk na konci, ale inak to bol taky dost akcny sen :]

 

littlewitch

 

mozno aj viem, ale skor asi nie, kedze v odbore lasky som fakt zaciatocnik a zaroven aj velmi slepa osoba - veci, ktora sa tykaju priamo mna a mojho vnutra, malokedy, ci uz skor vobec nevnimam... ale asi ta s tym pootravujem na facebooku... tak ci onak, dik. fakt uz mam pocit, ze treba zacat hladat, lebo moja mysel mi akosi stale dava najavo, ze mi chyba niekto :]

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak a mam tu dalsi chaoticky klenot :lol: neviem sa z tohoto sna vysomarit a pamatam si len take divne utrzky, ale tak skusim sem nieco koherentne napisat!

 

pamatam si ze som niekde bola... dom na ostrove, mozno, ale takom ostrove ako je japonsko... viem, ze som nieco spravila, spustila ci otvorila, a ocean zacal pohlcovat cely ostrov a dom... ja som vbehla dnu - ten dom bol krasny, naozaj krasny... priestranny, biely, uzasny, ale na to som v tom momente kaslala, musela som zachranit svojho psa a macku. obe zvieratka som zobrala na ruky a strazila, hladala som voditka a nieco, cim ich zachranit... a neviem preco potom som nasla nieco doma, nejaku malickost, ktorou som sa zacala zaoberat, asi malovatka a ach... ci som ich zachranila, to ani neviem...

 

dalej si pamatam ohen. niekde som zase bola a boli tam aj ludia... mari sa mi taka vysoka, uzsia miestnost, z ktorej som sa ASI chcela dostat, to uz presne neviem. a bola tam jedna osoba; hovorila som jej, ze toto je moj sen a chcem ho ovladat, ale ze mi to nejde, ze chcem schopnosti ohnive alebo ake, ale ze mi to nejde... a ona mi ukazala ako na to, ze co mam robit, ako hybat rukami... a fungovalo to. sposobila som male inferno v tej vezovitej miestnosti a ovladala som to. ten ohen bol krasny. potom mi ukazala dalsie rozne schopnosti a ach, bol to uzas... tie veci, co som dokazala... krasa. dalej sa mi mari, ze mi to potom slo a neslo, ze sa zase nieco dialo, ale z toho mam uz mis mas...

 

potom... sla som lesom... asi to bol les. kvoli niecomu som tam sla a bol to krasne zeleny a magicky les... ale zrazu na mna niekto zacal sipy strielat a mne sa zdalo, ako keby som bola doma, hrala hru a stlacala tlacitka na to, aby sa moja postava mohla hybat... ale ten pocit sa potom stratil a ja som sa fakt musela uhybat pred sipmi... tiez som na tu osobu strielala a ked som sa na nu konecne pozrela, videla som... obrovskeho polo-cloveka vsadeneho do stromu, zeleneho a krasneho, avsak s velkymi rohami... vyzeral nadpozemsky... kricala som na neho, ze nechcem nikomu ublizit, a on na mna, ze musim ist prec, ze ten les je jeho... dostala som sa uplne blizo a schovala som sa pod taky vybezok s tym, ze potom z neho vykuknem a cihnem, ze ci na mna ten... tvor stale striela... a prave v tom momente ON vykukol a prerazil mi hrud svojim rohom a zakrical, ze toto nie je moje miesto... a ja som musela odist a to rychlo a ked uz som odchadzala, sceneria sa znovu menila a uz tam boli obrazy a kamenolom a ine veci... a ked som sa obzrela, ten tvor bol prec a s nim aj les.

 

a pamatam si este nieco... stroje, velke, divne a komplikovane, vystavene do vysky a v nich voda a ja som tam tiez bola... pamatala som si ich z predoslych skusenosti a snov a tiez som vedela, ako funguju... teda matne som si spominala... bola tam voda a stroj taky komplikovany, ze opisat sa to neda... ale vedela som, aspon teoreticky, ze ked to spustim, nic zle sa nestane... a chcela som to spustit. tak som ho spustila, voda zacala odtekat a ja som to nevedela vypat a zacala som panikarit... potom voda z toho stroja odisla... a ja... ano, a ja som sa ocitla v tom bielom dome a videla som, ako ocean phlcuje ostrov... bol to nadherny pohlad... ach. ale divny sen :]

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahojky Eien..

Tak sa ti uz konecne ozyvam na tvoje sny,aby si si nemyslela,ze som na teba zabudla:)

Prva cast sna,o krasnom dome je o tebe a tvojom vnutri. Zaoberavas sa velmi vela vecami,ktore chces stihnut,a obcas ti uniknu obrovske veci..nevadi,pre teba nie su vzdy podstatne..vies rozhodnut,co je dolezitejsie,aj ed pozor! Aby si nestratila cas zaoberanim sa malickostami :lol:

Cast o ohni,je o tebe a mne :)..ohen ocistuje,Eien,mam na teba nejaky vplyv..zaujimave :)..ukazala som ti vraj iny pohlad na tvoje sny a tvoj zivot...inak o cviceni LD sme sa bavili vcera,hm ;)..bude sa ti darit a ma to suvis so mnou,alebo vecami,ktore nas spajaju,to je siroky okruh moznosti ;)

Les..tato cast je o pokoji v tvojom zivote. Aj ked su okamihy pokojne,predsa sa druhym javia ako "bojovne",no tvoj pohlad je iny..taka si,akoby zmes zivlov ;)..mozno by si chcela niekoho,kto by trosku ovplyvnoval tvoj zivot (tvoja polovicka ;) ) ale vzdy zostavas zase tou slobodnou Nataliou ;),ale takto ostan,nech sa tvoje pokoj nezmeni a nestrati...bola by to skoda

Posledna cast je nieco ako navrat,tvoj navrat k podstate teba samotnej..prejdes si obdobim ucenia a vratis sa spat...k cistej podstate tvojho JA...takto ta chcu vidiet aj tvoji blizki...navrat...

 

Eien,moc krasny a poucny sen ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konečne mám také vyrovnané sny s ľahkým dejom, žiadne morbídnosti či drámy, viac postáv, všetko známe tváre...

konečne som v snoch taká uvoľnená...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dakujem velmi pekne, z toho sna by som sa nikdy nedokazala vysomarit a sama poucit :] je to zaujimave, to uz fakt neviem, co moje podvedomie pohlti a potom takto na mna v podobe sna vypluje :) ale tak, potom som zvedava, ze ako to pojde dalej :] dakujem este raz, potesilo ma to velmi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dneska ďalší krásny sen. :) .... Išiel som s kamarátkou ktorá je zadaná na diskotéku. Všetko bolo v poriadku tancovali sme , rozprávali sme sa až dokým neprišiel jej žiarlivý frajer a nezačal rýpať. K bitke nedošlo lebo som sa zobudil. :lol: Dobré je na tom to že s tou kamarátkou som bol naozaj na diskotéke, naštastie sa tam ten človek neukázal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak malá witch, dnes v noci som mal aj ja sen, ktorým to tu mienim obohatiť Obrázok myslím, že sa mi to snívalo v kuse, aj keď dej je útržkoviý, no nadväzuje to na seba, mohlo by sa to kľudne udiať počas jedného dňa......

 

bol som doma, bolo tam veľmi horúco, bolo leto a slnko pražilo... viem, že na stole som si našiel čokoládu milku (jednu z tých veľkých, ale čistú... ešte som si myslel, že radšej mám nejakú z tých iných, aj keby tam mali byť len oriešky, ale tak že darovanému koňovi sa na zuby nekuká Obrázok )... aj brat mal na stole takú istú milku, lenže na jeho stôl som čosi potreboval dať a tak som jeho položil na tú moju... keďže bolo teplo bola už roztečená - ale kvalitne, v ruke som normálne cítil, že to bolo už celkom tekuté skupenstvo (záhadou mi akurát zostáva, ako to po položení si udržalo originál tvar ako to má mať Obrázok )...

 

potom bola ďalšia scéna... otec mal oslavovať meniny, a oslavu mal mať aj v rámci poľovného združenia, šiel dohodnúť nejaké podrobnosti, a ja som bol s ním. pripomínali mi môj prvý ôlovok, že aká majstrovská rana to bola, že v takom silnom vetre to bolo ozaj umenie trafiť... ešte som sa hádal, že som predsa nič nezastrelil, ale vraj samozrejme že hej...

 

po návrate som si dačo robil svojeho a rozmýšľal, čo otcovi dám ja, zavolali ma, že sa mám ísť pozrieť von... od našj brány na ulicu a potom po strede ulice smerom k hlavnej sa tiahla taká brázda,akoby ju dakto vyoral, asfalt normálne rozrytý, ako sa vchádza do ulice tam bola taká kopa skália a hliny, že sa nedalo do ulice vôbec dostať, len pešo... vyšiel som von, vidím, že ľudia zo susedstva sa to trošku snažia upatať čo sa dá, deti si tam rozvážajú ten štrk a kamienky na svojich tatrovečkách (aspoň dakto mal radosť Obrázok ), nik nevie čo sa to stalo... ja som si len zavtipkoval na to prehradenie vjazdu do ulice, že nedávno v mojom horoskope písali, že moju cestu dačo môže zhatiť a že už je to tu, a že tusím začnem horoskopom veriť Obrázok (aj keď vážne som nad tým samozrejme neuvažoval Obrázok ) no a potom som ešte šiel dnu, že si vezmem pniaze a pôjdem tomu otcovi dačo kúpiť, po dome bolo plno čokolád, bonboniér a sladkostí, nechápal som, odkiaľ sa to tam vzalo... a potom niekedy už som sa zobudil...

 

takže toľkoto si pamätám :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co si pamatam, mozno si len uz namyslam. Ale nie, ked som mal este mokre sny, snivalo sa mi o spoluziackach. mal som nenormalne dobru predstavivost, pacili sa mi. Kazdy sen o inej. Uz sa mi nesniva, aspon nie take prijemne sny. Ak aj hej tak len nejake nasilne blbosti, ze nietko utoci na mna ci rodinu. A na tie rychlo zabudam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napriek mojej kvalitnej herpetofóbii sa mi skutočne zriedkavo sníva o hadoch ...

 

dnes tam hady boli, nepamätám si už ako to začalo ...

len ich tam bola kopa na nejakom stolíku na veľkom modrom tanieri / ten tanier pochádzal z nejakého krimiseriálu, ktorý bol včera v tv zapnutý - zložili veľký bledomodrý ozdobný tanier z príborníka a použili ho pri slávnostnej večeri /

na tom tanieri ležali výrazne modrešedé hady a pre čosi bolo dôležité rozlíšiť samce a samičky ... samičky mali širšie papule

na konci na mňa z modrého taniera čučal hrncovo modrý had s čiernymi korálkovými očami a tvárami napchatými čímsi ako škrečok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak po odmlke pokracujem :)

Lopata..

Jednuduchy sen o tuzbe a obavach,tvoje podevomie riesi,co ak..poznat,ze si opatrny a taktny,ak ide o tvojich priatelov..veselost...bude ti veselo .. :lol:

 

Ignatius..

Podvedomie ti vravi,ze nie vzdy veci vyzerau,ako si snazis povedat ty.Zmysly klamu a ma by si sa obcas viac zamysliet,a zapocuvat ,co vravi srdiecko.

Zivot je zlozita cesta do neznamej buducnosti..a hoci clovek mieni,osud-zivot to zmeni :)..ja viem,same symboly,ale na podstatne veci si odpovies sam ;)

 

Pink..

Vesely sen,veselej osobky ;)...ale aj tak,podobne,ako u Ignatia,nie je vsetko take,ako sa na prvy pohlad javi

 

Slimak..

"Mokre sny",tym zrejme musi prejst kazdy,kym zacne pravidelny sexualny zivot..a sny sa vratia,ak nieco vo vztahu chyba,stagnuje,a tak ;)..podvedomie chce zazit nieco viac ;),tak posiela bujne sny ;)

Tvoje sny o strachu o rodinu byvaju na mieste. Je tazka doba a udalosti v bdelom stave sa prenasaju do nasich snov a my este aj v snoch riesime a bojime sa..samozrejme ,ze to casto byva nafuknute a pozliepane z detailov celkom inych,ale podstatou je ta obava,co bude...

 

Game..

Hady su v nasich hlavickach-mozgoch od pradavna zafixovane ako zvierata,ktore symbolizuju zradu. Tak aj u teba,pozor na zradu a krive reci,nech ti niekto neublizi priamo,ci nepriamo. Je to dost blizko teba ;)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek po niecom tuzi az tak, ze neostava nic ine len opustit to, co mal doteraz

 

v noci sa mi prisnilo nieco, z coho som bola rano dost v pomykove

nieco, niekto sa mi asi snazil prostrednictvom sna znechutit to po com tuzim, na kompletku neprijemne

a to co chcem opustit naopak vyzdvihol a poukazoval na plusy

 

:lol:

ale nejak sa nad tym nezamyslam...bol to iba sen

 

ked vsak znova rozmyslam nad svojim rozhodnutim, prichadzam k tomu, ze v konecnom dosledku robim dobre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll..

Zlatko,ides na to velmi dobre,skutocne sa v snoch obcas stavaju taketo veci. A ten,kto je tym,co ti to chce nejak zneprijemnit,alebo,casto je tvojim druhym JA.. mozno to znie podivne,ale v tebe samotnej sa casto biju dve osobky,preto je tazke rozhodnut sa,co je spravne. Stale hovorim o snoch,Doll,preto je vzdy len a len na tebe,co si z nich vezmes ...vzdy ide o symboliku,naznacenie cesty,konania a veci podobnych. Sny a hlavne ich vyklad,ci uz od niekoho,alebo ten svoj vlastny nas nuti zamysliet sa a zastavit. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ignatius..

Podvedomie ti vravi,ze nie vzdy veci vyzerau,ako si snazis povedat ty.Zmysly klamu a ma by si sa obcas viac zamysliet,a zapocuvat ,co vravi srdiecko.

Zivot je zlozita cesta do neznamej buducnosti..a hoci clovek mieni,osud-zivot to zmeni Obrázok..ja viem,same symboly,ale na podstatne veci si odpovies sam Obrázok

Vďaka, aj keď ani toto mi moc nepovedalo... Obrázok jediné, čo bych ako-tak vedel aplikovať na dačo vo svojom okolí, je tá časť "a hoci clovek mieni,osud-zivot to zmeni" - zvyšok je aj pre mňa hádankou, že čo konkrétne moje podedomie tým myslelo... Obrázok možno časom...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ignatius,si pomerne mladunky clovek,a pre teba su este mnohe veci akoby zahalene tajomstvom,nevies ich nejak vysvetlit - aplikovat na seba :lol:..to povoli a pridu okamihy,kedy si na mna spomenies,ci uz v dobrom,alebo zlom,ze toto bolo,co mi nacrtla ta mala bosorka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes sa mi sníval celkom pokojný domácky sen, bolo tam kdečo, ale strašne málo si z toho pamätám, takmer nič ...

ale piekla som bublaninu, a bez ovocia ... došla som na to až keď bola hotová, krásna na plechu, posypaná cukrom a čistá ... ovocie tam nebolo

 

skutočne som sa ju chystala piecť, aj som ju dnes piekla z včera prinesených marhúľ : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tento sen co som mala tuto noc bol fakt fajnovy, akurat ze bol taky poprepletany a komplikovany, ze si ho urcite nepamatam cely, a ze urcite ani neviem, kde presne sa to zacalo. Ale to nevadi, zacnem odniekal, i ked to zase budu utrzky :lol:

 

Vesmir. Hlboky a velky vesmir. Pamatam si let cez vesmir, nekonecnu ciernavu a vsade same hviezdy... Let popri planetach a nakoniec boj proti dvom z nich a nieci hlas ako hovori, ze tie planety neboli skutocne, ale nejake specialne satelity vyslane z nejakej skutocnej planety; tie satelity mali fungovat ako sentinely a ani uz neviem, kto v tej lodi bol, a kto to povedal. Potom sme poteleli na jednu planetu... Na tu planetu, odkial mali byt vyslane tie satelity a sli sme patrat, ze kto to spravil. Myslim, ze sme zistili, ze je tam nejaka... Legenda. Prastara legende o jej tvorcovi... ale to uz neviem.

 

Dalsi kusok. Sla som s rodinou na verejne toalety v nejakej budove. Mala som dve deti a straaasne som musela cikat. Bolo nas tam viac, hoci uz neviem kto bol kto. V tom som sa pozrela na strop a tam bolo... nieco cervene, ako kus masa. Kusok z neho mi padol na tvar a zacala som kricat, ze to je ludske maso. Nikto ma nepocuval. Potom mi padol kus koze na tvar a zase som upozornila kazdeho na ten kus koze... Tentokrat si to vsimli aj ostatni a zacali sme po tom patrat. Zjavil sa nejaky straznik a tam to s nami riesil... Vsimla som si, ze ten hore na strope je velka mriezka v tvare kruhu a nad nou vsadeny obrovsky ventilator... A tam krv a kusky masa a asi aj... aj pes. Mrtvy... . Strasne som sa zlakla a vtedy nam dany straznik zacal hovorit "a vy neviete co sa stalo tej mladej?" Zacal to rozpravat a jeho rozpravanie... Mala som vidinu mladej zeny ako lezi na chrbte, mrtva, krvava... Ako keby som bola aj ja pritom a vsetko videla na vlastne oci... V nejakej tmavsej, zle osvetlenej miestnosti, ktora bola este k tomu mala, bol muz. Pozeral sa cez kukadlo niekam von a bola tam aj zena. Na rukach mala chutneho maleho psa a tiez sa niekam pozerala. Sedela na tom ventilatore, ktory bol ulozeny do takeho puzdra a bol vypaty... V tom jej psik usiel, kedze nieco nasiel. A nahodou ako sa to snazil dostat potiahol za taku snurku. Zrazu bol ten ventilator, psik a ta zena vymrsteni nahor do dlheho tunela. Zena schmatla psa, drzala ho pevne a ako padali dolu tak to puzdro z ventilatora odpadlo. Zena so psom padli spatky na zem a ventilator, uz spusteny, na nich. Rozsekal ich na kusky a videla som ako ju to tam vtiahlo a fuj mala som ten isty pocit aj ja... Ach. Hrozne...

 

Dalej. Duchovia, strasidla, nebezpecenstvo. Neviem kde som bola ale to uz je zase jedno. Ale nahanalo ma nieco, stale som utekala pred duchmi atd a snazila som sa niekde schovat... Strcila som sa do jednej miestnosti, pustila sa dole kopcom aj spolu so sudom a za mnou sa nahlil nechutny duch ach. Pred sebou som videla nieco ako taky domacky spraveny a velmi maly bunker... Bol primaly pre mna ale to mi bolo fuk. Buchla som sa tam, skryla najdalej do tmaveho kuta a tam sa modlila, nech ma ta vec nenajde... A na zemi som nasla masku, taku podivnu masku a dala som si ju a v tom som zistila, ze vidim okolo seba duchov. A potom sa to zacalo komplikovat... Bolo to ako keby do jedneho splyvali dve rozdielne casove a dejove linie; v jednej bola rodina, plno ludi, intrigy a komplikovane vztahy a nejaka honba za niecim, v druhej som zase videla ten vesmir a honbu za tym, kto vytvoril tento svet a ozivil ho. Prelinali sa a uz ani neviem odkial zacat a kde pokracovat. Len viem, ze tam bolo vela ludi a privela komplikacii... Bolo to ako pozorovat... Telenovalu. Ale taku akcnu, mysterioznu a skvelu. Potom nieco vyslo najavo; linie sa konecne pretali a ti ludia co tam boli sa zacali... hasterit kvoli nejakemu... mytu ci proroctvu... A v pozadi bola stala ta neznama postava, co stvorila tento svet. Zase som sa snazila utiect a zase som niekam sla... Vsade boli ti ludia a ti duchovia a vsetci na mna kaslali a hnali sa za tou neznamou osobou a za tym proroctvom... A potom si pamatam kusok... Lezala som na posteli...O kolo mna plno ludi. Bola som prikryta velkou perinou a nieco tam hovorili. Boli tam aj ti duchovia. Zase spominali proroctvo. "Ked dvaja bratia grimmovci odhalia sopku..." Neviem ako dalej to slo, ale bola som z toho mimo. Ale na posteli sedeli dve deti - duchovia - a jeden z nich mi chytil pravu ruku a ukazal ostatnym moje tetovanie; to zvycajne vyzera ako slnko ale az v tom sne mi doslo, ze by to mohla byt i sopka... Ako pohlad na sopku zhora. A im doslo, ze ja som ta vyvolena osoba spojona s tvorcom ich planety. Cela zhrozena som sa pozrela na tetovanie a to sa zmenilo na sopku z boku... Pozrela som sa este raz a uz tam bola ciara a na nej bod, ktory sa neustale priblizoval ku koncu. Vedela som, ze ked dovrsi koniec, tak ja splnim nejake to proroctvo, ze pride moj cas.

 

Ludia jasali a jasali a ja som sa zlakla a usla som. Nechcela som s tym mat nic spolocne... A sen sa zase zmenil. Bola som so sesternicou, dvomi spoluziackmi a ex-spoluziakom so strednej niekde... Chodili sme vsade spolu, po restikach a tak, vzdy sme si nieco objednali a potom odisli... A ked si tak do jednej sadli, ja som povedala, ze idem prec - chcela som si ist zapalit, ale oni sa vsetci nasrali, ze typicke odo mna takto odchadzat. Hadali sa so mnou a najviac ma nasrala moja sesternica. Tak sme sa pohadali, ze som ju schmatla pod krk a buchla o stenu a potom som ju buchla do kuta... do kuta toho domacky spraveneho bunkera a ked som z neho vysla, zase som bola spatky v tom sne. Citila som vinu, ze som jej to spravila, ale potom ako keby som videla veci z jej uhla pohladu a ona bola v tom kute. Zase som ja bola ja a rozhodovala som sa, ze co teraz. Odmietala som splnit to proroctvo a sedela som a trucovala. Ale potom... Videla som video. Niekde od niekoho. O stvoreni sveta. A zacali sa tam premietat nieco spomienky... A vsetko to zacalo davat suvis; ako ten muz prisiel na planetu, dal im kulturu, naucil ich, ukazal im veci, technologiu, ako vyslal do vesmiru tie dva satelity, aby strazil ich planetu, ako vdaka nemu odisla doba ladova a prisiel mier... A ja som si uvedomila, ze to su moje spomienky a ze ja som reinkarnaciou toho cloveka. Nie niekto iny ale ja a iba ja... Plakala som cela od stastia. Niekto pri mne stal a snazil sa ma ukludnit. Sla som na chodbu s tou osobou a tam bola nejaka zbroj a satstvo. Odmietala som si to obliect, ale potom som tom uvidela niekoho - ta osoba ma mierne zdzubala a ja som sa rozhodla si to obliect... Problem bol v tom, ze vonku boli fanusikovia moji a zaroven aj moje ponozky. Bol tam so mnou duch a chcel... teda chcela mi pomoct s tymi ponozkami... Problem bol zase v tom, ze jedna zena si vsimla, ako sa taka ponozka vznasa vo vzduchu... chcela som sa skryt a prezliect a ist tam ale ta zena bola divna a bila sa so mnou o tu ponozku a potom mi dosla BLBA sms od BLBEHO T-MOBILE! :) :) ;) ;)

 

Inak som si ista, ze toto nie je vsetko, bolo tam toho ovela viac! Ale uz sa mi nechce pisat ;)

 

A este jeden detail; v tom sne sa moje pohlavie stale menilo. Raz som bola muz, raz zena, raz len bytost, co to pozorovala, a raz nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začiatok si nepamätám, nejako sa v sne ocitol môj predlho opatrovaný čitateľský denník zo školy, ktorý poslúžil už nejednému stredoškolákovi ... toto všetko bolo v sne: niekto z neho niečo potreboval, niektoré povinné čítania sa desaťročia nemenia, s niekým sme o tom rozprávali a čosi v ňom hľadali, listovali ... vyzeral takmer ako v skutočnosti, hrubý, vždy farebne napísaný zoznam literatúry, niečo popísané, a natrafila som na prázdne strany / v skutočnosti v tom denníku nejaké sú, nikdy sa tam dotyčná literatúra nedostala / a tie prázdne strany neboli celkom prázdne ... boli v nich pripravené budúce referáty, pekne farebne názvy, a na stranách strategicky umiestnené kresby, tenkými fixkami, hlavne belasou a červenou, nejaké zimné krajinky, kniha, ktorá tam mala prísť, mala nejaký zimný názov, netuším aký ... časť čitateľského denníka s kresbami a bez textu ... potom ktosi zabuchol dvere na baráku a sen sa prerušil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tuto noc sa mi snivalo s valcikom. Ano, s valcikom z nasho fora :lol: Kruci, v tom sne sme si pisali cez icq. Tak to uz je co :) A zatial co my sme si pisali, niekde vonku ludia bojovali o zivot v nejakej divnej hre, ktora sa zmenila na boj o zivot :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov