Skočiť na obsah

Aké činnosti neznášate?


weirdo

Odporúčané príspevky

Uaa, neznášam počúvať jednu svoju kamošku. Ja už jej odpovedám väčšinou iba "hm" "uhm" alebo "hehe", lebo to sa nedá už ináč. A ešte ona vôbec nevie počúvať, len tliachať tie svoje kraviny, ktoré bude obkecávať úplne zbytočne strašne dlho božeee.

A ešte neznášam keď mi mama vyčíta, že nikdy nič nenapečiem a nepolejem kvety. Keď mňa nikdy nenapadne niečo upiecť, mňa nenapadne ani to, aby ona niečo upiekla :lol: Nemám rada pečenie a koláče mi nechýbajú ani náhodou. A kvety absolútne nevnímam, ja by som ich nechala pokapať všetky a ani by mnou netrhlo.

A ešte neznášam keď si chcem pustiť hudbu na pc a niekomu to tu vadí. Stále tu niekto je.

A ešte neznášam keď ma niekto vytrhne z činnosti, do ktorej som práve zabraná.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Kokos! Poďte so mnou niekto oslavovať, ja som úplne sama upiekla koláč! Super cesto, piškótiky, čučoriedky, maliny, granko, no mňam (až na to, že ho nejem, moc nemusím :) ) No ale proste ide o to, že JA, ja čo neznášam pečenie, som upiekla koláč :)

 

edit: kua, spadla mi čučoriedka na bielu plachtu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Neznášam,keď musím niečo urobiť hneď,znenazdajky,zaraz....už :lol: .

Nemám väčší problém so žiadnou činnosťou,ktoré ste vyššie popísali,ak si môžem na to vyhradiť svoj termín.Viem sa proste na to naštartovať,resp. odosobniť.

Tak ako vyššie spomína arwiel - utieranie grcajúcich.Predpokladám,že ide o blízku osobu a nie niejakého obžratého bezdomovca,čo začne vedľa mňa dáviť a ja priskočím so svojou snehobielou vreckovkou /na čistenie okuliarí/ a začnem pracovať na jeho zušĺachtení,....čo by bolo zrejme zbytočné aj bez toho grcu.Ak by som vedel,že mne blízka osoba začne grcať najskôr zajtra poobede,ale lepšie navečer tak sa na to pripravím nielen psychicky,ale aj technicky - staré handry,bryndák,kýbeľ s teplou vodou a špongiou,mop,...atď.Inak ohľadne toho grcania,mám mnohoročný nácvik,keď som utieral grce po mojom psovi.Niekedy som bol taký nasratý,že by som najradšej to linoleum vytrel s tým psíkom /pudel to bol/. :)

Takže môžem utierať grce,vysávať,vyberať vlasy z odtokov,umývať riad,krájať mäsko.....ale najskôr zajtra :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznášam utieranie grcajúcich ľudí... sale už mi to asi prischne, to staranie sa o opitých... dry.gif

:lol: toto jak keby sem písal niekto z mojich známych, hh... my by sme nemohli byť kamarátky, ja práve utierajúcich ľudí potrebujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dávno,pradávno som neznášal pri česaní,keď sa mi tak zachumľali vlasy,že sa hrebeňom nedalo hnúť vpred,ni vzad v radiálnom smere....len sa dal vytiahnúť v axiálnom smere :lol: .

Dnes na túto moju životnú etapu spomínam s nostalgiou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neznášam upratovanie knižnice .................. ale poriadne

:) :lol: preboha, veď to je jedna z mojich obľúbených činností a najobľúbenejší druh upratovania, sa do toho viem zažrať na celé hodiny
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentalne neznasam pisanie diplomovky..nech robim co robim vzdy najdem tisic zaujimavejsich veci co mam na robote :)

myslím, že to nie je len tvoj problém takto to dopadá aj s mojou seminárkou

 

a súhlas s nut keď upratujem knižnicu tak nevnímam ani okolitý svet :) sa cez vianočné prázdniny keď bude čas zasa vybláznim na nej :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

DDD no tak upratovanie ma nebaví .................... ja radšej cez vianoce obalím kapra, aj ho vysmažím aj zabijem, spravim majonezový šalát, prestrem na stvol. Stromček zdobím z tatkom ale tu knižnicu dám dakomu inému ..................... prach sa mi dostane do plúc a nerátam jak ma bolí chrbtica z toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to vysávanie je lepšie kratšie to trvá ................... neviem ale kým upracem maminu knižnicu, stávať na stoličku, zísť zo stoličky, vyfúkať prach z knižiek no to nie ................... moja knižnica to nie je až taký problém ................... za 10 minút hotové :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

upratovanie kniznice milujem... vyberam knizky, utieram prach, potom luskam, co tam je, davam na bok veci, co chcem precitat, trva mi to dlho, ale je to najobohacujucejsia cinnost..

 

a neznasam vysavanie a umyvanie podlah.. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...

nemám rada sťahovanie, neznášam balenie vecí a následne vybalovanie, už odmalička to nenávidím, potrebujem si na to zohnať lidi, čo ma vždy pobalia, lebo kvôli tomu si viem poriadne zhnusiť posledný deň dovolenky, ako aj ten celkom prvý... o tom ako sa teraz už vyše dvoch týždňov po etapách sťahujem komplet so všetkými vecami a v septembri ma to čaká celé znova ani nehovorím !!!

 

neznášam upratovanie skrine so šatami, skladanie oblečenia, upravovanie do "stĺpcov"

 

tak isto aj utieranie prachu je len nevyhnutné zlo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov