Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

mam otazku? ked to robite, co si predstavujete?

 

lebo ja mam take mozgove obmedzenie, ze ked si nieco predstavujem musi to byt uplne logicke, nedokazem si predstavit napr. ze to robim vo vesmirnej lodi s nejakou pipanou, lebo do vesmiru a nedostanem, alebo na nejakom ostrove na plazi...vtedy prestanem a zacnem vymyslat scenar ze ako som sa na ten ostrov dostal, napr. ze som isiel na dovolenku a tak

 

proste ku vsetkym situaciam musi viest logicka cesta, inak sa dalej nepohnem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si predstavujem polohu chalana hore, nemozem za to, no byvaly ma naucil zacinat s nou a ja som velmi spokojna, vzdy ma predstava tejto polohy vzrusi...

 

Jasné že na nejakú čaju. A dobre vášnivú.

raz mi ktosi povedal, že som veľmi vášnivá.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Mno tak podla mna je to uplne normalne. Ved ked na to nemam ludi (zatial) :)

Kedy som zacala?? Hmmm tusim som mala nejakych desat mozno menej, ale vtedy som ani nevedela, ze co robim. Akurat, ze je to fajn :lol:

Mno kuriozne miesta ani nie. Az na sprchu v krestanskom tabore a gumeny cln pri boji v Chorvatsku :)

 

Spokojny cizy? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov