Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

raz som to skusal v teplej vode, a ked nakoniec vyslo semä, tak akonahle sa dotklo vody, chytilo nejaku zelatinovitu konzistenciu a nedalo sa vybrat z chlpov na Jonatanovi. ked sa vybralo, tak priliplo na smalt, takze som stravil este asi polhodiny po kupani vyberanim vlastneho gena z vane. odvtedy bez vody.

ale cak vravim, ze ta biela svina zacala plavat po celej vani a lepit sa na smalt. keby neostala aspon polovica v chlpoch a cela davka by skoncila vo vode, tak tu vanu oberam dodnes.

počúvaj nechcelo by sa ti o tom napísať Blog?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V telke som zaregistroval reklamu na nejaký časopis, v ktorom píšu o maratóne v masturbácii v Londýne. Ktohovie, či je to len text, alebo pripojili aj nejaké to foto :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

To můžete, však koukněte jak nám zkrásněl :lol:

 

Aky mate na nu nazor? Je to podla vas uplne prirodzene alebo nieco hanebné?

Praktizujete?...a podotazka v akom veku ste zacali?

A este ma napadlo, mozte sa sa pochvalit aj roznymi kurioznymi miestami :)

Myslim že to je uplně v pohodě :)

Začal sem asi ve 12, no, zatim žádný kuriózní místa nemám, jen klasika

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som bol sam doma, tak som si povedal, ze preco to teda nevyuzit a trochu sa neuvolnit, ale potom prisla matka domov tak som musel skoncit, sakra!

 

ale na druhej strane je to mozno dobre, skoncit pred vyvrcholenim, trenujem sebaovladanie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov