Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

začala som asi v 10tich a strašne som sa hanbila. snažila som si to občas aj zakazať, ale veľmi sa to nedalo.

Kuriózne miesta nemám, len v sprche, v posteli, v izbe všeobecne.... Ale ak som mimo domu/čo zas nie je tak často/ tak tiež v sprche.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Takze vidim ze budem muset zacat lebo nikto sa k tomu nema vy hanblivky :)

 

Podla mna je to uplne prirodzene a normalne.

 

Ja som zacal az v 15, az vtedy som tomu prisiel na caro ;) :lol:

 

Najlepsie je neurobit sa aspon tyzden a potom toho je :)

 

a kuriozne miesta? tak ja mam na konte: les, solarium, zaliv, auto....atd ;)

a v tom solarku to nieje nebezpecne?predsa len taky grilovany zalud...beda.. beda.......nic moc teda ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cizy viem o com hovoris.... :lol:;):) ale ono je aj tu je vidno vplyv prirody.... ked je clovek na jar a na jesen viac nadrzany... ja osobne mam obdobia ked si to robim max raz za 2-3 tyzdne a potom obdobia ked denne :) ale vravim... tie vyrazky... vysledok je poznat... dokonca, neviem ci to s tym suvisi... po 15 roku zivota mi kompletne presla alergia aj atopicky exem na rukach...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaj vy baby... mate to lahke... my mame len vanu... aj to tam vela nezmozem, lebo je riziko ze mi niekto (co bol napr na zachode a ide si umyt ruky) vbehne do kupelne... :lol: a predsalen mate dokonalejsie vymyslene maskovanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutrinka zeny to maju lahsie, im staci stahovat panvove svaly (myslim ze sa to vole kegelove cviky)... bavil som sa s par babami ktore si takto "robia dobre" aj v robote napr :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vo vani? boha, asi mam zle sperma.

 

raz som to skusal v teplej vode, a ked nakoniec vyslo semä, tak akonahle sa dotklo vody, chytilo nejaku zelatinovitu konzistenciu a nedalo sa vybrat z chlpov na Jonatanovi. ked sa vybralo, tak priliplo na smalt, takze som stravil este asi polhodiny po kupani vyberanim vlastneho gena z vane. odvtedy bez vody.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale cak vravim, ze ta biela svina zacala plavat po celej vani a lepit sa na smalt. keby neostala aspon polovica v chlpoch a cela davka by skoncila vo vode, tak tu vanu oberam dodnes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov