Skočiť na obsah

Novinky


Mazmar

Odporúčané príspevky

hadzte sem filmy o ktorych viete ze maju ist v kine a viete ze su dobre alebo si to podla recenzie myslite.

 

a inak je to volna diskusia k filmom ktore su teraz aktualne.

 

 

ked uz som t zalozil tak nevidel uz niekto scary 4? ci je to absolutny prepadak alebo sa niekto hecol a nakrutil dobru parodiu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

X-Men: The Last Stand

 

do kín v Amerike sa dostane 26. 5. 2006

 

ObrázokObrázokObrázok

 

 

 

"Liek" proti mutácii hrozí zmeniť smer dejín. Po prvýkrát, mutanti majú na výber: ponechať si svoju unikátnosť, ktorá ich izoluje a odcudzuje, alebo sa vzdať svojích síl a stať sa ľuďmi. Protichodné pohľady vodcu mutantov Charles Xaviera, ktorý hlása toleranciu a Magneta, ktorý verí v prežitie najschopnejších, prichádzajú k najväčšej skúške - spusteniu vojny, ktorá má ukončiť všetky spory.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"OFFSIDE"

Iran. Futbal z pohladu zien, ktore v Irane nesmu do stadiona. Vynimocny film, este k tomu napinavy svojou aktualnostou. Prezident Mahmoud Ahmadinejad medzitym povolil zenam navstevu stadionov - veriaci mocipani ju ale zase okamzite zakazali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

HOOLIGANS (Green Street Hooligans)

 

Obrázok

 

hrajú: E. Wood, Ch. Hunnam, C. Forlani, L. Gregory

réžia: Lexi Alexander

 

 

“Neprávom vyhodený študent Harvardu Matt Buckner prichádza do Londýna, kde sa chce na čas usadit u svojej sestry. Skamaráti sa so sestriným švagrom, Petom Dunhamom, a je vtiahnutý do temného a násilného sveta futbalovyých fanúšikov "hooligans". Matt sa počas tohoto priateľstva učí, ako stáť pevne nohami na zemi a odolávať tomuto tajomnému a často násilnému svetu. Hooligans je pribehom o loajalite, dôvere a brutálnych následkoch života na hrane.“

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

DOBRÚ NOC A VEĽA ŠŤASTIA (Good Night, and Good Luck)

 

Obrázok

 

“Čiernobiely film Georgea Clooneyho je rekonštrukciou sporu komentátora spravodajstva stanice CBS Edwarda Murrowa so senátorom Josephom McCarthym, ktorý sa odohrával prevažne v živom vysielaní. McCarthy stál v 5O-tych rokoch na čele "Výboru pre neamericku činnost", ktorý vyšetroval občanov, podozrivých zo spolupráce s komunistami. Práca výboru sa v skutočnosti rovnala lovu na čarodejnice. Kampaň senátora McCarthyho v najmrazivejších rokoch studenej vojny môžeme prirovnať k politickým procesom vo východnom bloku v rovnakej dobe, aj keď postihy v prípade USA neboli našťastie tak tvrdé. Nespravodlivé obvinenie aj tak zničilo životy a kariéru mnohým ľuďom. Práve žive vysielanie debaty s McCarthym pomohlo tento lov zastavit. Pravdepodobne najznámejšou obeťou verejnej kampane bol Charles Chaplin, ktorý kvôli tlaku verejnej mienky musel opustit USA.“

 

 

Tak tento film si určite pozriem. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

World Trade Center

 

Obrázok

 

Skutočný príbeh Will(a) Jimeno(a) a John(a) McLouglin(a), dvoch dôstojníkov polície, ktorí vtrhli do horiacieho Svetového obchodného centra dňa 11. septembra, aby zachránili ľudí, ale sami ostali v pasci, keď sa veža zrútila. Nasledoval súboj s časom, aby ich oslobodili skôr, než im dôjde vzduch.

 

Do kín v USA sa dostane 8. septembra 2006.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

Včera som si pozrel dobrý film - " STREET KINGS " s Kean Reeves,Hugh Laurie, ale tiežTerry Crews,Chris Evans, premiéra bola 11.apríla 2008 v USA, na Slovensku zatiaľ nie, ale ak sa dobre popozerate dá sa stiahnut aj u nas!!!!! :lol: :) :)

 

a taktiež film z Poľskej produkcie - " Katyň " od režiséra Andrzeja Wajdu, oplati sa pozrieť , sú k tomu aj titulky ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

no prave sa objavil dvd rip noveho stargate filmu

stargate continuum

 

pre fanusikov stargate povinnost, pre privrzencov scifi odporucam pozriet...tento film nemoze sklamat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Na Falca sa tesim i ja to si chcem pozriet a este by som mohol konecne pozriet Sumrak.

 

Inak mne sa tiez najviac pacila jednotka co sa tyka Rychlo a Zbesilo. Ale tak na 4ku sa tesim budu tam znova herci z 1tky takze by to mohlo byt take dobre ako 1ka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Dnes som mal opäť trailerové ráno.

Filmy ako Knowing, nový Terminator, Wolverine, zas ma namotali :lol:

Som zvedavý aj na nového Tarantina, aj keď, čakať sa bude až do leta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov