Skočiť na obsah

Novinky


Mazmar

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

na CSFD nie sú dobré hodnotenia, je tam veľa typkov, ktorí dajú napríklad nízke hodnotenia, napíšu hlúpe recenzie len preto, že sa im daný žáner nepáči

 

preto je dobré sa neriadiť celkovými hodnoteniami,

ale hodnoteniami jednotlivých členov, ktorým sa páčia podobné filmy/žánre/spracovanie/. . . ako Tebe

 

napríklad: Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

HoleToFeed ***

Giggs ***

Apoxyomenos *****

Melpomene *****

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To robi 3D (nie len u tohto filmu). Všetci su z toho fascinovani a ja nechapem prečo. :lol: 3D je kravina na n-tu.

 

nemyslím, že je to kravina na entú

je to len štýl, práve vychytený na celovečerné filmy, hit, nie budúcnosť kinematografie, je drahý a pracný a práve letí

ale 3D sa používa na menšie formáty, menšie filmy, reklamy, a kdečo už peknú dobu, kde vyslovene pasuje 3D a nie je to kravina ... prečo ? to isté môžeme povedať na Snehulienku, a pôvodné animácie a na kdečo ... aj prvá kombinácia hraného filmu s animáciou bola novátorská, a jéééj :)

nie že by som letela pozerať draka :) ten humbuk prejde

 

 

 

jeden film k téme o živote v Severnej Kórei ... neviem, či by som vydržala ten film pozrieť. ani novinka to nie je, je z r. 2008: Crossing, ale neviem, či to niekto videl

tu si treba prečítať aj komentáre ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Crossing som videl. Je to dobry film. Je to však len rodinna drama "nahodou" zasadena do tychto realii. Nejlepši dielo o severo-juhokorejskych vzťahoch je podľa mňa film o vojakoch na oboch stranach na korejskom pohraniči JSA.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v novom

Súboji Titanov

vraj akcia takmer úplne vytláča mytológiu,

čo potvrdzuje čierny Pegasus

a mechanický Bubo s minimom priestoru tomu dáva čerešničku

ak by som to videl,

asi by som písal do témy prepadáky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát som sa vrátil z filmu Súboj Titanov a som velice velice spokojný :lol: bolo tam všetko, mytológia, súboje, boj dobra zo zlom, atď ... jediné čo mi tam vadilo bol ten čierny Pegasus

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tiez, keby som to vidiel, asi by som pisal do prepadakov. Pocul som, ze je to dost plytky komercak. Vizualne efekty ma prilis neberu, tak by tam museli byt aspon vysekane hlasky ako v Troji alebo hlody ako v King Arthur, aby som to nepokladal za uplne zle. Lebo za poslednych 5 rokov som dans ce genre asi nic poriadne nevidel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopata

 

my len vyslovujeme svoj názor na základe počutého,

keďže sme to nevideli,

tak nepíšeme do prepadákov

 

píšem na základe počutého od ľudí

s mne podobným vkusom

tvoja recenzia ma len utvrdzuje v domnení,

že ten film bude asi stratou času,

keďže Tvoj vkus mi nesedí

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi

 

raz vidieť je tisíc krát lepšie ako počuť :lol:

 

ja som na to počul tiež veľa názorov, že je to blbosť a podobne, ale aj tak sme išli z kamarátmi sa na to pozrieť :) dokonca nám nevadilo ísť za tým až do Trnavy kedže sme chceli vidieť 3D ...

 

a k tomu vkusu určite sa na niečom zhodneme :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi

 

raz vidieť je tisíc krát lepšie ako počuť :lol:

 

 

to je jasné

 

možno si ten film pozriem

a budem ho vychvaľovať priam až do neba

 

ja len vravím môj náhľad naň

na základe počutého

a to počuté sa zakladá

na názoroch ľudí, ktorí na filmy nazerajú podobne ako ja

čiže je oveľa pravdepodobnejšie, že mňa taktiež nezaujme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Suboj Titanov je ďalši učebnicovy priklad zleho a zbytočneho remakeu. Holywood opäť vyhral nad obsahom.

 

 

nemyslím, že je to kravina na entú

je to len štýl, práve vychytený na celovečerné filmy, hit, nie budúcnosť kinematografie, je drahý a pracný a práve letí

ale 3D sa používa na menšie formáty, menšie filmy, reklamy, a kdečo už peknú dobu, kde vyslovene pasuje 3D a nie je to kravina ... prečo ?

Pretože to v skutočnosti nie je žiadne 3D. 2D+2D nikdy 3D nebude.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

...a génius v komponovaní obrazov

Tym nechcem povedať, žeby bol Scott zly režiser (prave naopak), ale ak použivaš slova komponovanie obrazov a genius v jednej vete, pozri si najprv niečo z ďalekeho vychodu (Japonsko, Čina či Korea). Garantujem ti, že by si to už v suvislosti so Scottom nepoužil.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno by som zmenil názor, ale zatiaľ som nevidel veľa filmov z ďalekého východu a tiež nepoznám veľa režisérov, ale mňa naozaj fascinuje ako vie Scott rozložiť jednotlivé prvky a ako používa kameru, je tým už známy

 

EDIT: a možno som sa nechal trochu uniesť...tak povedzme že je v tom majster, lenže niektoré scény z jeho filmov mi pripadajú až geniálne skomponované

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

počula som o ňom len raz v tv v upútavke, a okrem toho, že je to vraj dobrý film, a že okolo nakrúcania robili tvorcovia ohromne veľké tajnosti

tak len dúfať, že sa to vyplatilo : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak vrátil som sa a môžem povedať fakt supr film ... :)

 

 

film sa odohráva skoro celý vo sne a ukazuje ako sa ľahko dostať do ľudského podvedomia a brať odtiaľ potrebné myšlienky a vedomosti a ajnaopak ukazuje ako ľahko vložiť človeku spomienku ktorá vlastne nie je ani jeho

 

 

a samozrejme koniec museli spraviť tak že každý si môže domyslieť ako to skončilo. ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov