Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Práve som dopozeral francúzsky film Kerberos. Musel by som sa riadne snažiť, aby som si spomenul na horšiu koninu. Ani film Nostradamus nebol o nič lepší.

 

Ako je to s vami? Ktoré filmy si už určite nepozriete druhýkrát?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To mi pripomenulo Purpurové rieky 2. Riadne sklamanie. Zatiaľ čo jednotka sa u mňa vyšvihla takmer na kultový film, dvojka jej nesiahala ani po päty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa práve naopak zdali Purpurové rieky 2 lepšie ako jednotka

 

pokiaľ ide o mňa, tak medzi prepadáky radím nového Ružového pantera, čo teďka bežal v kinách.bola som na ňom s kamarátkou ako garde jej bratovi, ale to bol taký humus že sme sa po hodine vyvaľovania v kine a spania zdvihli a šli do kinobaru

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz ma napada len jeden film a to Terminator 3

oproti 1a 2 je to strasny film, hlavny hrdina -john connor (bolo ho vidno v T2 na zaciatku ) je v T3 ubohy ...

efekty sice nie su zle ale pribeh 0bodov a tak isto aj herecke obsadenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wild Wild West :) po prvej polhodine som to vypla, nejak som nechapala zmysel tohto filmu...

 

Plaz s DiCapriom....to som videla sice cele, ale dobra hovadina to bola teda, za najlepsiu scenku povazujem tu (ak ste to niekto videli), kde DiCaprio beha po lese, kamera za chrbtom cele sa to tvari ako pocitacova hra...taky zachvat smiechu ako vtedy som dlho nemala :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

The Da Vinci Code

 

Film polarizuje a vyvolava emocie.

 

Kritika filmu podla bestselleru od Dan Browna sa sustreduje na dve veci: Jezis vraj bol manzelom Marie Magdaleny a otcom. Uz Dan Brown mal problem. O Jezisovi existuju iba velmi ciastkove zdroje. Ze boli zname Leonardovi, o tom silne pochybujem. Napriek tomu povazujem za celkom mozne, ze bol Jezis zenaty. Su pramene, ktore ho oznacuju za rabina a rabin mal väcsinou i manzelku... Ale to su vsetko spekulacie. Taketo temy boli popularne odjakziva. Najmä preto, ze si potom zase masmedia opakovane nieco mozu dovolit "nakydat" na instituciu cirkev. Ked ale cirkev film zakaze, urobi si sama medvediu sluzbu... Ako pozitivne vidim, ze mladez, ako deti a vnuci Generacie 68 maju dnes ovela dalej k cirkvi ako ich rodicia a dokazu skor z nadhladu a bez predsudkov uvazit, ako sa k teme postavit.

 

Film je fiasko. Je velmi zle resersovany a posobi obvyklymi ohlupujucimi prostriedkami. Pre ludi, ktori k tematike nemaju vztah, je to jednoducho napinava story odhalovania. To by bolo celkom v poriadku, pokial nikto netvrdi, ze tu sa premieta skutocnost...

 

Ja si tak akurat z toho citrona vytlacim stavu a urobim citronadu... Ochutena medom nechuti zle!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zrejme typicky pre amerických návštevníkov kín... dnes letia thrilery, tak sa natáčajú

... týmto nechcem znevážiť hodnotné americké filmy ... okrem toho si myslím, že prevaha američanov ten film nepochopí ... a bude to len jeden z ďaľších napínavých filmov v rade ...

 

myšlienka, ktorá rezonuje v knihe, nie je nová ... pre mnohých čitateľov či divákov však asi bude ...

 

podobne ako na americký vkus pretvorené remake mnohých európskych filmov, ktoré, česť výnimkám, končia obrovským fiaskom v prepadlisku zlých filmov...

 

a nezachránia to ani slávne mená ... ako jeden z posledných si spomínam na Čierny tulipán ... takmer päťdesiatročný film je priam kultový a žiadaný ... americká nová zlátanina je v momente svojho dotočenia zabudnutá ...

 

takýchto bolo viac... keď si spomeniem, dopíšem ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

The Da Vinci Code

 

Film polarizuje a vyvolava emocie.

To je zámerom a cieľom väčšiny "šokujúco odhaľujúcich" hollywoodskych filmov. Bombastická reklama zameraná smerom k svetu, ktorý v poslednej dobe bojuje proti všetkému kresťanskému. Ide o peniaze.

Bez tejto kampane by nebol film ničím. Je zle spracovaný a tomu, kto nečítal knihu, alebo aspoň diskusie na túto tému, nič nepovie.

Po bombastickej premiére, keď otvoril filmový festival v Cannes, si nevyslúžil potlesk, ale výsmech.

A k samotným "šokujúcim odhaleniam" - ako sa vyjadrili diskutujúci v relácii Pod lampou - nebolo by nič zlé na tom, AK BY TO BOLA PRAVDA. Ibaže nie je.

Takže úplne súhlasím s Joe-m.

 

(všimli ste si, ako tento film spojil katolíkov, protestantov, moslimov a dokonca aj komunistov? (Lukašenko))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Ďalším prepadákom bol pre mňa Hulk

 

Obrázok

 

Bol to myslím prvý film, pri ktorom som sa nevedel dočkať, kedy už konečne skončí. Veľmi zlé rozhodnutie pozrieť si ho :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Wild Wild West :lol: po prvej polhodine som to vypla, nejak som nechapala zmysel tohto filmu...

neviem, mne sa Wild Wild West celkom pozdával. Hoci to bol veľmi netradičný western a viem že zožal dosť kritiky, ale pre niektoré jeho hlášky u mňa dosť bodoval.

 

Hm, ten film som ešte stále nevidel. Ďalšia blbosť bol určite Ružový panter.

Myslíš Ružového Pantera s Petrom Sellersom? To je kultový film, a žiadny iný herec by postavu Chief Insp. Jacques Clouseau-a nezahral lepšie. Z toho dôvodu som nového Ružového Pantera ani radšej nepozeral.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

vcera davali na markize film nezvratnosť osudu - spociatku to bolo dobre, mierne strasidelne, cloveka to nutilo sa nad tym zamyslat (aj nad smrtou a osudom) ale potom to nabralo syndrom typickej americkej chobotiny...

 

hlasky typu

"oklameme smrt", alebo "ty si na rade, nie ja, ty" a pod... koniec... dobry napad, ale film totalne pokaslali...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov