Skočiť na obsah

Šiesty zmysel


game

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 38
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    4

  • chlapeczjuhu

    4

  • game

    3

  • Jozef50205

    3

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

toto sa napriklad mne stava velmi zriedka. skor by som povedala, ze ked mi zvoni telefon, nerozmyslam nad tym, kto mi vola.

ja zasa nadavam kto mi to vola.

 

neviem, niekedy ked sa ma nieco zvlast neprijemne prihodit, ci uz mne alebo najblizsim tak mavam cudny pocit. nic konkretne len ma nejako stekli v zaludku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

su ludia, ktori maju zmysel navyše, a nepovedal by som, ze je to dva krat prijemne, i ked zalezi o co sa jedna, moja neboha mamicka ten zmysel mala a dokonca vedela presne datum a hodinu kedy sa z nasho pozemskeho zivota poberie, vedela to aj o inych, zaroven vedela liecit, ci uz bylinkami,prikladanim ruk, co sa v nasej rodine tradovalo starocia, mnohe z

toho mam aj ja, ale nechvalim sa s tym, nebol som osloveny, takze cakam , a mozno ani nikdy osloveny nebudem..... :lol: ale ak by k tomu prislo, vsetko pojde bokom a budem pomahat chorym a trpiacim... :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na toto sa nedá odpovedať, nebol som " povolaný " , i keď mám niekoľko desiatok vyliečení za sebou, ale iba kvôli tomu,že som bol priamym svedkom ľudskej bolesti a pomohol som, ale tak ako som pomohol,mohol som aj ublížiť, je to obrovská zodpovednosť, opakujem nebol som " povolaný ".... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

povolaný .... určite tomu rozumieš a pochopil si to, nie je to jednoduché, skôr veľmi ťažké, nebol som oslovený z druhej strany, môjmu o tri roky staršiemu bratancovi samozrejme z maminej strany bola daná možnosť a už štyri roky robí to, načo mu bola udelená milosť, najhoršie na tom je, že on to vedel oddávna aké ma schopnosti, podobne ako ja, ale rodine sa nezdôveril,čo ja zasa áno, rodina ho nepochopila a ani nechápe, a tak po viac ako 30 rokoch manželstva sa mu toto rozpadlo a on chodí po svete a lieči....... musí , bol povolaný. :lol:

Takých ľudí je na svete mnoho, ale bohužiaľ ešte viac podvodníkov, preto je veľmi ťažké skutočne udelenou milosťou pomáhať bez rôznych atakov,osopení a urážok. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Nedefinoval by som to ako šiesty zmysel.

Podľa mňa je tých zmyslov viac, len sú u ľudí rôzne vyvinuté. Spomeniem len niektoré. Liečiteľstvo, jasnovidectvo, telekinézia atď. Ďalej si myslím, že tie ktoré sú vyvinuté sú aj takto vyvinuté u potomkov, je to svojim spôsobom dedičné. Ale veľa ludí ich ďalej nerozvíja a potom môžu postupne zaniknúť. Možno, že už každému z vás sa stalo, že ste chceli niekomu zatelefonovať a než ste ho zavolali on zavolal vás. Alebo pri stedovaní televízie ste niekedy vedeli odpoveď tesne pred tým ako bola povedaná v tom istom znení. Alebo silný pocit, že pri losovaní bude vytiahnuté konkrétne číslo. Vždy šlo len o jednotlivé krátkodobé predpovede do 2 sekúnd. Alebo silný pocit, že sa niečo stane. Podľa mňa sa tieto veci dajú zaradiť do nejakých zmyslov. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Nedefinoval by som to ako šiesty zmysel.

To, čo je napísané v týchto prispevkoch by som nazval intuíciu.

Nie je to žiadny šiesty zmysel (v zmysle fyzickej)

Intuícia je momentálny stav pochopenia, vedenia, alebo uvedomenia si konkrétnej veci,

pričom tomuto stavu nepredchádzala žiadna percepcia ani uvažovanie.

Intuitívne procesy sú podvedomé, zároveň úzko spojené s emóciami,

sú rýchle a automaticky ovládané

http://sk.wikipedia.org/wiki/Intu%C3%ADcia

Ako šiesty zmysel bym bol ochotný volať to

bludisko (lat. labyrinthus) - zmysel pre rovnováhu

http://sk.wikipedia.org/wiki/Labyrint_%28ucho%29

Hoci niektorí veria, že ako šiesty zmysel je sex  :P

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hoci niektorí veria, že ako šiesty zmysel je sex  :P

toto je novum ... :o

v živote som o niečom takom nepočula, hoci svet je celkom iste plný vecí, o ktorých som ešte žiaľ nepočula ...

 

prečo by mala byť fyziologická potreba a akt rozmnožovania šiestym zmyslom, či intuíciou ?  :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je novum ... :o

v živote som o niečom takom nepočula,

Vôbec nie som prekvapený, že ste nepočuli. :)

Veď to je výraz slangový použivaný v prostredí mládeže

 

Avšak, ja osobne radšej dávam prednosť  významu tohto pojmu

ako bludisko - zmysel pre rovnováhu  :dalbysomsi:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov