Skočiť na obsah

Prison Break


havarka

Odporúčané príspevky

Ahojte,

poznáte tento seriál, ak áno čo naň vravíte?

 

Kto by nepoznal, tu si o ňom môže prečítať.

http://www.csfd.cz/film.php?221060

http://www.imdb.com/title/tt0455275/

 

 

Práve som dopozeral 20časť prvej série vysielané v amerike 1.mája 2005 v USA, a tak ma to dostalo že som proste musel založiť túto tému.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 113
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Andulqa

    23

  • havarka

    18

  • Ignatius

    15

  • Tom182

    13

Top prispievatelia v tejto téme

tak som si precitala o com to je a kedze to vyzeralo fakt zaujimavo, tak som prave dokukala prvu cast :lol:

 

vyzera to fakt velmi dobre, uz sa tesim na dalsie casti :)

 

a koniec tej prvej casti bol super, to ma teda fakt nenapadlo ze...

 

...to tetovanie bude mapa

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dnes sme si s priatelom kukli 6 dielov :lol: je to strasne chytlave :)

 

vsetci su so vsetkymi a zaroven proti vsetkym, som zvedava ako to bude pokracovat a ako to cele skonci...

 

 

kolko sa planuje ze to bude mat casti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AA, tak ja som dneska kukol 21 diel a nemozem nazov je "GO" tak si domyslite.

 

andulqa: zatial sa planuje pat serii, a prva seria ma 22dielov,

22.diel prvej serie bude vysielany najblizsi pondelok.

A som rad ze to niekto zacal kvoli mne pozerat :lol:)

 

polda5: poslana SS:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

COOO???? 5 SERIII????

 

 

a to o com bude akoze??

ved Lincoln ma ma trest smrti uz o par hodin (dufam ze ho nezabiju), ja teraz idem kukat 13 diel, no a to si fakt neviem predstavit co by mohlo byt v piatich seriach aj keby sa im nepodarilo utiect :-/ teda viem si mozno este predstavit dalsiu seriu o tom, ako sa ho snazia zbavit viny (ci uz ostanu vo väzeni, alebo budu na uteku), ale 5? ty koxo, sak to nejak prehanaju nie?

 

 

 

ja som rada, ze si to sem napisal, lebo je to paradny serial, a asi by som sa o nom tak skoro nedozvedela :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andulqa:

Hej, hej tiež som si povedal ze co im sibe, ked ta vela serii to bude mat, ale aspon bude co kukat, a ked to bude pokracovat takto ako teraz (myslim to napatie) tak to bude aj celkom fajn.

V pondelok posledna cast prvej serie.

Sa mas ty mas este co kukat :lol:, si to sprav tak aby si necakala, teda ak to vydrzis :)

 

Podla5, došla SS? (lebo sa mi to nejako pototo :) ) a nie som si isty...

 

 

 

Btw: Andulqa, ako pridavas ten spoiler? (to ze az po kliknuti sa to zobrazi?)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ss dolsa ale ked som ten link prvy krat pouzil pekne sa mi vsetko nacitalo ale ked som restartol comp tak uz mi to proste nejde nacitat.

 

ale zajtra by som mal mat prvu tak poviem ze ake to je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

havarka

 

staci ak pred a za text das do hranatych zatvoriek (namiesto tych okruhlych) (spoiler)(/spoiler) :lol:

 

inak kde si cital ze to bude mat 5 serii? lebo to som nikde nenasla, len to ze sa chysta druha :) to napatie v tom seriali je az neskutocne, diel skonci tak, ze ostanes s otvorenymi ustami, nebyt toho ze mam vsetky diely a mozem zacat kukat dalsi tak ma asi porazi :) cakat tyzden by som nechcela ;)

 

len dufam ze posledny diel prvej serie neskonci tak strasne napato ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andulqa

O tom ze to bude mat pat serii som cital tu >> http://prison-break.czesky.net/rozhovor1.php

 

A na ktorej casti si? (Uz mas setkych 21dielov stiahnutych?)

No ono v 21 to napatie na konci troska povoli, lebo ... ak chces napisem :lol:

 

Ja teraz kukavam Lost, som na 01x14 a to je uplny brak oproti PB, nexapem jak to niekto moze povazovat za super serial.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne sa teda vobec nezdalo ze by to napatie povolilo ku koncu :lol:

 

ledva cakam kedy vyjde ten posledny diel, aj sa toho trochu bojim, lebo ktovie ako to skonci a ktovie kedy zacnu vysielat dalsiu deriu :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No teda ak si videla 21, prečítaj si spoiler, ak nie, nepokaz si prekvapenie

 

Čítajte až po pozretí S01E21 ! ! !

 

No, jasne ze nepovolilo, ale clovek sa mohol potesit ze utiekli z vazenia, urcite sa to ale este zamota, sak to by z toho potom nevytazili, ak by nie

 

22. cast sa vysiela o 20:00 Americkeho Casu, cize zajtra rano-poobede Stredoeuropskeho casu, bude uz na P2P sietach a !!warez!!och (fici to tam pekne rychlo, tieto nove diely) a poobede sa ide pozerat, tak Ta tu potom cakam...podebatujeme, dufam ze to nezoberu ako chat, ale polda5 sa zatial nepridal..hehehe..ale myslim ze ked kukne prvu cast rychlo bude s nami debatovat o celom seriali. :lol:

 

Polda 5

Ako si Ty na tom a najlepsi serial na svete? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tak, strasneee....som zvedava kedy zacnu vysielat dalsiu seriu :) dost blbo to teda skoncilo, to som fakt necakala, aj ked som vedela ze nejaky hacik musi prist....

 

 

som zvedava ako sa im podari ujst inak, lebo vsak tam na to letisko prislo kopec policajtov....mozno to lietadlo co odislo nebolo to ich lietadlo, mozno je tam niekde este nejake a dufam ze Sara nezomrela a ze na jesen sa dozvieme co s nou je, nechcela by som aby bola mrtva

 

 

dala som sem spoiler ale nejak nefunguje :-/

 

edit: uz ide :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz som davnejsie stiahol ten 1 diel ale este som sa neodhodlal na to pozret ale ostatok mam pauznute ale pri rychlosti 220kb/s to mozem mat ale teraz na to nemam cast takze ked pozrem uvidim ale podla vasic ohlasov to dam stahovat hned po videni 1. dielu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo....

 

 

Nieeee, sak to bolo ich lietadlo, sak ten typek tlsty, s nim volal Abruzzi. Urcite ich tam ziadne lietadlo necaka,, o to to bude napinavejsie. A podla mna sa Sara nepredavkovala...to len tak vyzera, aby ludia kukali aj na druhu seriu.....no

 

 

 

Kukavate LOST? zalozime temu? :)

 

Polda5: tak paradicka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

no ja viem ze ten typek cakal na nich, ale co ak to lietadlo co odletelo, nebolo to co na nich cakalo? ale to je asi malo pravdepodobne, ja len vychadzam z toho, ze stale su tam necakane zvraty v tom serialy, nieco je a zrazu zistime ze vsetko je inak, niekto je na nejakom mieste a zrazu tam nie je....neviem si dost dobre predstavit ako utecu z toho letiska, ked len par metrov od nich je hromada policajnych aut, keby si ich aspon nevsimli, ale oni ich videli, takze tak...tiez si nemyslim ze Sara je mrtva, privela ludi sa namotalo na nu a naj jej rozvijajuci sa vztah s michaelom, vratane mna :lol: scenaristi by si podpisali svoj rozsudok keby ju nechali zomriet takto...uz aby bol september

 

 

:)

 

Lost som zatial nevidela, ale kedze sme uz dokukali prison break, tak to je dalsie na rade :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

;) :lol: :)

 

ved to si si mohol domysliet :) ja som to mala za tyzden pozrete cele, lebo sme sa od toho s priatelom nevedeli odtrhnut ;)

 

pozeraj a potom referuj ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozrel som si 2-5 plynule za sebou a teraz by som vrazdil

 

 

ale inak cool

 

len otazocka pokusia sa zdrhnut uz v tejto serii? odpoved iba ano alebo nie ostatok sa ccem dozvediet sam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

si na tom dobre, aspon mas co pozerat este ;) ja chcem aby uz prisla dalsia seria ;)

 

ja som tiez raz kukla s priatelom asi 6 dielov po sebe s tym ze "este jeden, to bude fakt posledny" :lol: ale od toho sa proste neda odtrhnut :)

 

aj by som si to kukla este raz, mozno niekedy v lete, aby som si pospominala na vsetko ked pride na jesen nova seria :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov