Skočiť na obsah

Erotické sny


game

Odporúčané príspevky

snívate ? :)

 

taký krásny erotický sen, z ktorého sa ani nechce prebudiť ... a zvyčajne do toho najlepšieho zazvoní budík ... :lol: :)

 

s kým sa vám sníva, keď sa sníva ? s blízkym človekom, známym, neznámym ? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zazil som 2-3 krat ( iba :) ) mokry sen :lol:

DOst haluskaaaaa....v sne som sa miloval.....s neznamou osobkou a vzdy to bolo od zaciatku az do konca........potom to tiez boli aj take eroticke sniiiicky, tam som sa ale vacsinou na zeny pozeral z pohladu 3-tej osoby, takze som sa len " pozeral " :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) mokry zatial nie ;)

 

ale co sa tyka erotickych tak tie hej a najnovsie to je vzdy ta ista osoba :lol: ale ako vravela game v tom najlepsom zvoni budik. ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musim sa este s dacim priznat a dufam, ze ma budete brat takeho ako doteraz.....ale sem-tam si dam nejaku tu "travu" :) No a haluska ale na tom bola to, ze mokry sen som zazil len po TOM ;) Ale nejako sa o uz na mna nevali :lol: Mozno inokedy....ale momentalne to ani nepotrebujem...staci mi ten nazivo a nieto sa milovat este aj vo sne :) ;)

Dufam, ze par ludi tu "travu" berie ako do pohodky.......totizto mne pomaha na moj bolavy zaludok...co ho mam zniceny z toho, ze moc korenim jedla a celkovo je podrazdeny.........a berem to ako cisto relax ;) Cize si dam 1-3 krat maximalne za mesiav ;) Ale aj to je raritka.........nemal som dokonca raz az rok ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stava sa raz za cas (tak 10x za rok), ale mokry sen sa este nestal :lol:

 

vacsinou je to so spolubyvajucou ... potom ked sa s nou stretnem, tak moja predstavivost pracuje na plne obratky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no obcas aj mne sa taky sen pritrafí ale skor je to sen o zalubeni sa do nejakeho fiktivneho dievcata ale raz sa mi stalo ked som mal 14 ze sa mi snivalo ze som sa zalubil do jednoho dievcata a uz neviem presne popisat co bolo v tom sne ale viem ze o par dni som na to videl v jednom casaku jej fotku a pritom som ju predtym v zivote nevidel...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ked som sa rano zobudil, tak som bol mokry.........ale orgac som stihol mat este vo sne a plnyyyymi duuuskami som si to vychutnaaval......Mal som sice 2-3 mokre sny...ale len pri jednom som mal orgazmus....to normalne cele prebehlo vo sne...Cela suloz...akoze som nechapal......akurat som nevidel dievcine do tvare, pretoze som to robil zozadu ;) :) ;) :) ;) ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Eroticke sny su super... ale len doma - ozierackove chaty alebo vylety kde som s viacerymi ludmi na izbe - to neni ono...

 

Najlepsie je, ze vzdy si pamatam len telo a to co (ne)mala dotycna oblecene... proste vsetko okrem tvare...

 

potom sa zobudim a rychle checkujem plachtu... :) ale nastastie som v tejto otazke uz ako-tak dozrel, obdobie ked som kazde 4 dni pral pyzamo je uz za nami (nastastie :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov