Skočiť na obsah

Erotické sny


game

Odporúčané príspevky

treba si tie sny aspon vsugerovat :lol:

ked pojdes zaspavat, mysli na nejake prasarny /ehm, odtial potial/...a uvidis co to spravi :)

 

btw...to tvoje buchanie si do hlavy /smajlo/ vyznieva, ako keby bol cely ten tvoj predchadzajuci prispevok mysleny priamo na tvoju osobu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

game, čo si dávaš pred spaním, alebo na čo myslíš, že máš stále také dobré sny? :lol: Aj mne by sa zišli :)

už som začala mať vážne obavy, že mi to hisham nejako zariekla či čo :) odvtedy nič ...

až dnes, fórumák, samozrejme, veď ja už iné ani nepoznám ;) ... niečo ako zaseknutý film, ale krásny a jemný ... hm ;) ... začínal sa vždy odznovu, ale vždy sa posunul o kúsok ďalej, stále o kúsok bližšie ;) ... hm, a to som pôvodne akože išla v nových topánkah k niekomu len tak na návštevu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zacala sa to nadejne, bozkaval som sa s jednou hajzelbabou / ale nie takou štandartnou, bola mlada,pekna a mala kučerave vlasy/

a pamatam sa, že to bolo velmi prijemne,žial musela ist vybrat peniaze za hajzel od jedneho zakaznika :lol: a potom som zabudol, co sa dialo dalej, ale pamatam si, koniec sna:Siel som po poli, v obleku a s nejakou cervenou knižkou, v krovi som videl nejakeho Nemca s puškou, vedel som, že ma trafi, ale aj tak som pokracoval.Vystrelil na mna a trafil ma/ bolo to dost hnusne, lebo som aj citil tu bolest/ a spadol som na zem, prstom som ukazal na svoje srdce, aby ma už dorazil...a potom som sa zabudil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov