Skočiť na obsah

Erotické sny


game

Odporúčané príspevky

:lol: tak ale.. nechem teraz vyzerať nejak "ľahko" no manželka by určite pochopila menší zálet... vždy som túžila byť niekoho tajnou milenkou.. ale teraz z tajnosti asi nie je nic... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no presne, spolužiačke sa stále sníva, že nemôže zvábiť žiadneho chalana a ja ak mám erotický sen, tak nikdy nie je s tým, s kým by som chcela... ani len Johnny Depp to nie je :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kua......ja taketo sny ani nechcem uz pomaly...akurat mi z toho rano ista partia "stoji". No a to potrva, kym sa clovek vyprazdni potom na socialnych zariadeniach :lol:

Teraz skorej myslim na to, ze ako lietat v sne, alebo vnimat ten sen a v nom si prisnit voloviny.....a taketo.....padat z vysky ale s tym, ze viem, ze nezdochnem a tak.....proste matrix :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte ráno som myslela na to, že nesmiem zabudnúť sem napísať ... skoro som zabudla :lol:

v noci ani nie, ale nad ránom som znovu zaspala a sníval sa mi jeden strašne jemný, milý a nežný erotický sen ... bol taký krásny, že sa mi nechcelo z neho zobudiť - no a bol s jedným úplne nečakaným fórumákom :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no ten dnesny bol uplne paradny. neviem kto bola ta stastna dievcina, ale zniekadial som ju poznal. najlepsie na tom celom bolo, ze ten sen bol uplne ako zivy - so vsetkymi detailami. dokonca si pametam, ze som siel do spalne zobudit oca, lebo som nemal kondom. a aj mi ho dal :lol:

 

kvoli moznym blbym ideam by som rad objasnil, ze oco sa nachadza 300km odomna, takze ano, bol to len sen

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Kokosovci, mne sa snivalo, ze som pretiahol jednu zo svojich najlepsich kamosiek! Nerealne! Ale zaujimavy sen, celkom potesil, len skoda, ze zrovna v takom blbom obdobi, kedy ani nepomyslim na nejake eroticke zalezitosti, skratka nemam psychycku pohodu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov