Skočiť na obsah

Erotické sny


game

Odporúčané príspevky

weirdo,

 

a čo ti povedať. Nikdy si nevidel lesbický sex??? :)

Inak fakt mi vadilo, že bola blondína. Taká peroxidka. Nie taká jemná blondínka, skôr taká vulgárna. Ozaj nechápem, prečo sa mi snívalo práve s takou :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa raz snivalo ze ja som bol lesba a mal som sex s inou :) :) ;) ale inak to bol v poho sen...

keby sa ti snívalo že si bol gay a mal si sex s iným tak potom by to už tak v pohode asi nebolo

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hisham>v poho... mne sa raz snivalo ze ja som bol lesba a mal som sex s inou :lol: :): D ale inak to bol v poho sen... len ten zensky orgazmus nie a nie prist :)

kurnik, ike, keby sa dali kupovat sny, tak za tento dam aj gate ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to hish

 

Inak fakt mi vadilo, že bola blondína. Taká peroxidka. Nie taká jemná blondínka, skôr taká vulgárna. Ozaj nechápem, prečo sa mi snívalo práve s takou

pretože to bola BIRRA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako už hisham napísala, má averziu voči blondínkam

a preto sa jej BIRRA-ino správanie zdalo vulgárne

ona vôbec nie je vulgárna, len ju vulgárne slová vzrušujú

dalo by sa tu hovoriť o akomsi fetišizme, ale to by bolo na dlho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes ráno, asi preto, že som sa chcela konečne poriadne vyspať :lol: občas ma budil raňajší ruch, striedalo sa to so spánkom a snom . či snami s jedným človekom a vždy iba kúsok a vždy iné miesto ... hm :)

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ktovie čo sa snívava Brontovi :)

Axel Wers

 

To by si sa čudoval, ja som mával erotické sny. Bolo to celkom fajn. Teraz už však považujem erotické sny za nočnú moru. :lol: A ani ich už vlastne nemávam...

Chcem sa vás spýtať, či sa vám niekto už priznal, že ste sa mu prisnili v erotickom sne. Mne sa už jedna priznala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcem sa vás spýtať, či sa vám niekto už priznal, že ste sa mu prisnili v erotickom sne.

Nespomínam si. Ale s mojou bývalou sa mi raz tak snívalo, bolo to celkom dobré :lol: :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcem sa vás spýtať, či sa vám niekto už priznal, že ste sa mu prisnili v erotickom sne.

to ešte nie, no ja sa priznávam... teda, ak to považujem za vhodné... nebudem to hádam vravieť profesorovi v škole... :lol:

 

dnes sa mmi sníval krásny erotický sen, bol takmer živý... priznávam sa, že dostyčný bol fspák... len neviem kto, v tom sne o to jaksi nešlo.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov