Skočiť na obsah

Ako ste na tom so športom?


cizy

Odporúčané príspevky

Robili ste niekedy aktivne nejaky sport?

 

Ja som celkom sportove kladivo, ale aspon na nieco som nebol lavy a to bol oplavanie, tri roky som hral vodne polo za Slaviu UK...treningy boli 5 krat tyzdenne 2 hodiny nepretrziteho plavania....

 

bol so mvtedy dost vo forme a mal som dobru kondicku...

 

teraz som uz len u takych pasivnych sportoch skoncil ako je biliard, ktory ale strasne milujem...len ho uz v poslednej dobe nemam s kym hravat takze tie turnaje aj tak vyzeraju...a este stolny futbal, no clovek by neveril ale pri tom sa da riadne zapotit....

 

no a cigarety a alkohol mi ku kondicii nepomohli , akorat tak ku kondicii v pití :lol: ale z tej som uz asi von...jeden a pol mesiaca sa prejaví....tak som vedavý ako dopadnem(ale to sem uz asi nepatrí)

 

 

Takze venujete(venovali) sa/ ste sa nejakemu sportu? a aky mate k nemu vztah?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No aktívne nejaký konkrétny šport ani nie... Len tak rekreačne nejaký ten badminton, futbal, ping pong... A trochu aj ten stolný futbal (tu ti dávam za pravdu - dokáže to byť zaberák :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aktívne som sa venovala športovej streľbe - chvíľu ležke, ale blbo mi vychádzali roky, tak som po pár mesiach prešla na stojku...potom som ešte pár týždňov chodila ako s obarenou rukou, riadny zaberák /aj keď sa nezdá/, vcelku sa mi darilo, pár súťaží som povyhrávala.potom som však s tým z jedného dňa na druhý sekla a sama neviem prečo, tréner mi to doteraz neodpustil

 

neskôr som začala s volejbalom, ale na to, aby som sa tomu začala venovať na nejakej vysokej úrovni, už nemám vek, ani mi to časovo nevychádzalo, takže teraz už len rekreačne s kamarátkou vybehneme na ihrisko a pár hodiniek si zatrénujeme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som bola mala tak som chodila na krasokorculovanie, len potom ma tam ktosi sotil naschval na lad /ani neviem preco, ci som sa s niekym hadala, ale ved som bola dobre dieta/ a rozbila som si cele usta... odvtedy som tam uz neprisla... minule som bola na stadione s kamaratkou pozret na preteky malych deti v krase, a normalne mi to bolo ludo, ze som to nechala, ale vsak male decko moc nerozmysla...

a inak potom len take klasicke sporty vo volnom case...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hraval som futbal.

 

teraz si ho este zavse zahram, ked sa dame dokopy so starou partiou. bud vonku alebo prenajmeme halu.. ale to zu len rekreacne pasivne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako maly som uplne kaslal na sport ... sak naco, mal som pocitac.

 

ked som mal asi 11 rokov, chytil ma tenis. chodil som hravat s kamaratmi, trieskal loptou o stenu... odstahoval som sa a uz som nemal s kym.

 

ked som mal 13, tak som sa dal na cyklisticku drahu, mal som 12x tyzdenne trening (denne tak 70-100km). ked som prisiel na gympel, prestal som mat na to cas, tak som sa dal na sport, ktory ma neopustil dodnes - cyklotrial. od toho casu je bike mojou nerozlucnou sucastou. teraz, ked som v brne, sice moc prilezitosti na trial nie je, ale kedze neodmietam ani ostatne cyklisticke discipliny, tak napriklad zjazdujem kamenolomy a podobne (no uz vlastne nie, lebo bike to nevydrzal).

 

pred 2 tyzdnami som si uvedomil, ze mam brusko, tak chodim plavat 2x tyzdenne 2 kilometre a dufam, ze to do leta opadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od 6tich do 13tich som robil karate

potom som asi 5 rokov bicykloval kazdy den od februara do novembra, odkedy mam naprd bike tak som prestal... ale teraz som zacal pravidelne po robote korculovat a zatial sa mi dari, kazdy pekny den na korculiach a je to citit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na bicykel som zabudol.....na nom som stravil na tretinu zakladnej skoly, kazdy den sme boli so spoluziakom na bajku...raz sme sa dokonca prihlasili na "cestu priatelstva"...prihlasilo sa tam vtedy cez 800ludi a starvovali sme spred prezidentskeho palaca do madarska do mosonmagyarovaru a spat...

 

rad nato spominam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi dávno, ešte na základnej, som bol druhý najlepší v šprinte. Ten najlepší je dnes profesionálny futbalista. Bicykloval som veľa, robil som pravidelne asi 50 km túry. Potom som si kúpil auto. Ináč, ako pasívny športovec sa už teším na MS v hokeji v Rige :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šport som mala rada všeobecne, či sa behalo, plávalo...ale nevenovala som sa ani jednému aktívne v nejakom šport. klube.

 

Momentálne nedám na bicykel dopustiť, po večeroch beháme so susedou po uliciach, aby sme sa v lete nehanbili obliecť do plaviek. A keď sa stretneme família, rozdáme si to vo futbale.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak ja sa pridám za nás antišportovcov -mne sa jednoducho nechce.

ešte na základke ma vždy vytiahla sesternica zabehať si -ona taká akčná osoba :lol:

sama sa nedokopem k ničomu

vlastne -vo Zvolene som chodila na belly dance -to ma bavilo :) ale to asi ne šport

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Aktívne nikdy v živote nič.

Baví ma plávanie, bicykel a aj futbal sa dá.

Úplne drevo som do volejbalu, beh ani nevravím (pravidelne si "vyvrtnem" členok, keď máme niečo dlhšie ako 400m)...

Biliard ma baví veľmi, stolný futbal som pár krát hrala, ale vždy som skončila zavalená nadávkami, či som slepá a samé hviezdičkové slová :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milujem futbal - za klub som ho hraval nejakych tych 5 - 6 rokov, s klubom som uz skoncil, no futbal hram kazdy den, vzdy ked sa nudim alebo som smutny alebo nahnevany idem hrat futbal a vratim sa uplne vysmiaty, je to balzam na moju dusu :lol:

dalej velmi rad lyzujem, especially hlboky sneh je uplna bomba

potom som 3 roky skateoval, ale bol som taky dobry, ze som s tim az musel prestat :)

momentalne sa este venujem wakeskatingu, je to velmi neznamy sport ktory este nezazil svoj boom poriadne ani vo svete, toboz nie na slovensku, , takze aj preto patrim medzi slovensku patku(ano, musel som sa pochvalit :) , ale zase na slovensku wakeskatuje podla mojho odhadu nejakych patnast ludi, z toho asi piati zacali jazdit tuto sezonu, takze to neni az taky uspech ;) ;) )

tiez velmi rad bezim, ked sa mam niekde dostat tak vacsinou behom a dokonca zvazujem ze sa dam na atletiku na beh nadlhe trate...

tak to je hadam vsetko, tieto sportu faktze milujem ale mam velmi rad skoro kazdy jeden sport

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmmm sport? Aktivne velmi nic ale rada si zahram kalceto, alebo volejbal. Este aj plavat je v poho.

Bol aj taky pokus naucit sa tenis jeden rok, ale som nejako nemala cas tak som sa vela nenaucila. (Alebo strucne - bola som leniva :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Snívalo sa mi, že som bola chorá /čo som/ a že vonku bolo pekne /čo tu býva pokiaľ neprší/ a že som sa na chorobu vykašlala a išla som sa korčuľovať na kolieskových...

 

vykašlať sa nemôžem, takže len závistlivo hľadím na každého karčuliaristu na ulici :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

AAaaa

 

ja som si do lopty nekopol už pekne dlho

 

- tiež to mám radšej na tráve, mám rád väčší priestor

v hale to s tou lenivou, resp. chlpatou proste nie je ono

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne tak a naviac je strasne lahka a moc lieta clovek aby sa bal do toho kopnut.

 

Alebo este u nas je na skole sa postavilo take mensie ihrisko tam sa hraje dobre futbal len vzdy hrajem na jednu stranu pretoze na tej druhej su tenisove kurty a pravidelne som to tam prekopaval a teraz sa tam uz neda nijako dostat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

takže chodila som na mrte krúžkov: basketbal, volejbal, hádzaná (tam som absolvovala aj turnaj a až potom som s tým sekla), najviac ma chytilo športové karate, ktoré som robila 4 roky,bola som na súťažiach a sekla som s tým, keď som mala 2.kyu :lol:

 

len tak sama pre seba bez odborného dohľadu: lyžujem odmalička, cca od 4-5 rokov do 15, snowboardujem od 15, bicyklujem, korčuľujem (na ľade aj kolieskovo), behávala som, strašne ma bavilo člnkovanie ešte keď sme mali kajak, sem- tam keď sa mi chce zájdem na aerobik, do lesa za turistikou... myslím, že vzťah k športu mám kladný, ale to ovšem platí len vtedy, keď nemám lenivé obdobie :)

 

Zabudla som - v minulosti som jazdila na koni, len rekreačne, moc mi to nešlo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sutazne som este nikdy ziadny sport nehral, aj ked vzdy som chcel hrat hockeyballovu ligu, ale nasa prasiva Prievidza sa na vyspele Zahorie ani trochu nechyta!!! Takze nieco ako hockey-ballovy stadion tu nema sancu :)

 

No ale rekreacne mam najradsej In-Line korculovanie, a spominany hockeyball :) ktory som len tak medzirecou uz pekne dlho nehral, sakraaa - tak rad by som si zahral! A este tak spojit moje 2 vasne a zahrat si InLineHockey - no ale to je asi len jeden z dalsich snov co sa mi len tak rychlo nesplnia ;)

 

 

a este PASIVNE sa venujem asi 90% sportom :lol: ;) ;) som proste velky fanusik takmer vsetkych sportov!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od novembra som zacal plavat - 3x tyzdene po 500metrov pocas obednajsej prestavky v praci...cez vianoce som polavil trosku ale opat som nastastie zacal od noveho roka, postupne zvysujem zataz, uz davam 700, do leta chcem davat v pohode cez 1000ku na jedno plavanie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov