Skočiť na obsah

Ako ste na tom so športom?


cizy

Odporúčané príspevky

no posilovnu som akosi obmedzila, uz iba raz do tyzdna (spojene aj s kardiom) - pondelok

volejbal, dve hodky - streda

badminton, hodka dve - nedela

 

tuto zimu nie a nie sa dokopat na svah, ale snad sa tento vikend podari

a lanaria nas skusit bezky...po pravde, laka ma to viac ako svah a strediska..

 

este tak v piatok nerandit ale makat v posilke na kardiu, a bolo by to fajn :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

dal som dovyhladavaca zima nic.

 

inak neviem nejeto nahlavu? Kto je odkial - dady kedy si sa naposledy korculoval a kde?, axel v tvojom meste su dve plochy a vah ale asi nic, ok.

 

V kosiciach? Korculovanie volne pre ludi nieje? Nieje. Ja neviem od kial ste vam to pripada normalne? Ze nemate moznost ani pokorculovat? Inak ja som bol minuly tyzden 5 krat na lade. Chalan sa naucil aj zlepsil nenormalne - pre mna, ale je pruser ako a co ho dalej naucit. Co by som aj vedel,ale ako neviem.

 

Vam nevadi ze nemate ani sancu sa dostat na lad? Ved sa prihlaste kto ste kedy boli? Podla mna nikto nikdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja priznavam, ze mi korculovanie nikdy neslo :(

ako dieta, jasne, mali sme len kvintacky (pre toho, kto nevie - korcule na klucik, ktore sa pripevnili na bezne topanky)

ked som dostal prve "kanadky", nevedel som drzat rovno clenky alebo co..., neslo mi to

Potom sa objavili kolieskove korcule - na styroch kolieskach, tiez sa remienkami pripevnovali na topanky. Tie sme hojne vyuzivali, dokonca sa hrala sidliskova hokejova liga. Niekedy v 8. - 9. triede na ZDŠ sme v ramci pionierskej schodzky isli na zimny stadion, korcule som si tam pozical a spoluziacky ma pridrziavali :D aby som sa nedolamal... no, nic moc.

O nejakych 15 rokov neskor som synovi v predskolskom veku kupil korculky, rovno na postupku asi 3 pary ob cislo vacsie a mne v bazare slusive klasicke kozene kanadky. A kupodivu, normalne som sa s nim korculoval...

Nuz, tie stare kanady obcas pouziva teraz uz on a ja som zasa 15 rokov nebol na lade...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na normálnych korčuliach som nestál 27 rokov a ani mi to nechýba. vtedy sme chodievali na mestské klzisko, ale dlhodobo sa mi nedarilo, tak som sa na to vykašlal. na vysokej som skúšal kolieskové, ale výsledok bol rovnaký. (ale na počudovanie sa mi darilo na (požičanom) skateboarde, len som sa nedostal k tomu ,aby som si kúpil vlastný). a keďže hokej a ostatné ľadové športy ma ani v najmenšom neoslovujú, tak korčule išli "k ľadu".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž, v KE sú aspoň štyri verejné klziská, možno aj viac, prúser je, že už veľmi-veľmi dávno nemám korčule a neviem, či sa ešte viem korčuľovať... lyžovať sa neviem a ani ma to nebaví, bicykluje sa v tomto počasí dosť zle, plaváreň mi nejako nevychádza, tak aspoň chodím do fitka (do takého špeciálneho na kruhový tréning pre ženy)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v TN su dve klziska, co viem, chodievam sa niekedy korculovat na Gaborikov stadion

v DCA mame jedno klzisko, byva tam verejne korculovanie

 

nie je problem kde, problem je len s kym, pretoze minimum ludi v mojom okoli korculuje (ci uz na lade alebo na kolieckach)

 

skoda :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zhruba tak dlho ako som nestál na korčuliach, som stál na lyžiach. teda vozil sa na nich. ale už sa nevozím. nebaví ma to. strašná otrava. odbicyklované mám asi viac než odjazdené na aute a plánujem po dlhšej pauze opäť sadnúť na bicykel. momentálne pestujem len pešiu turistiku. je to najlacnejšie a najlepšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V kosiciach? Korculovanie volne pre ludi nieje? Nieje. Ja neviem od kial ste vam to pripada normalne? Ze nemate moznost ani pokorculovat?

 

V Košiciach je tych možnosti na korčuľovanie celkom dosť. Par rokov dozadu to bola bieda, teraz už je to celkom fajn.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ach, konečne je jar a teplo, dokonca už aj z chodníkov a ciest pomaly mizne ten hnusný štrk. Korčuliarska sezóna tak mohla začať, dokonca som tu v Prievidzi našiel parádny chodník / cestu - je to okolo skladov jedného obchodného centra, takže sa dá jazdiť len skoro ráno alebo neskoro večer - ale to mi zase ani nevadí, hlavne že sa človek nemusí vyhýbať autám a ľuďom. Lebo cez deň sú tie chodníky dosť nahriate a ťažšie sa zaberá + cez deň je aj citeľnejšie to horúco zo slnka, takže ráno je ideálne. Denne dávam tak 12 km, ale to isto bude rásť časom - ešte nie som úplne rozbehnutý.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chodím skoro 2 roky na také to babské cvičenie do fitka, 2 - 3x do týždňa, ale teraz sme v robote bývali dlho, a potom prišiel úraz, takže čakám, kedy sa haksna dá do poriadku, nech môžem zasa začať po troške s cvičením, už mi to chýba.



Ach, konečne je jar a teplo, dokonca už aj z chodníkov a ciest pomaly mizne ten hnusný štrk. Korčuliarska sezóna tak mohla začať, dokonca som tu v Prievidzi našiel parádny chodník / cestu - je to okolo skladov jedného obchodného centra, takže sa dá jazdiť len skoro ráno alebo neskoro večer - ale to mi zase ani nevadí, hlavne že sa človek nemusí vyhýbať autám a ľuďom. Lebo cez deň sú tie chodníky dosť nahriate a ťažšie sa zaberá + cez deň je aj citeľnejšie to horúco zo slnka, takže ráno je ideálne. Denne dávam tak 12 km, ale to isto bude rásť časom - ešte nie som úplne rozbehnutý.

chystáš sa na Maratón? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Maratón asi nie :) Ale tak postupne zvyšovať počet kilometrov. Som hlavne potešený z toho, že konečne som našiel nejaké miesto s dobrým chodníkom, hneď to je o niečo viac motivujúce. Každý deň to bude pekne pribúdať, som zvedavý koľko to bude za mesiac.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

to ja sa zas teším na leto, každý pekný alebo aspoň teplý deň, ktorý nepreplávam jazero, je pre mňa stratený. Dúfam, že túto aktivitu mi nič neprekazí. :huraa:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Po roku a 3 mesiacoch som opäť bola cvičiť vo fitku, už asi tak 5 či 6x. Teraz tam organizujú aj iné aktivity, tak sa hodlám aj vybehnúť s babami stade von s čarodejnými paličkami. Snáď to vyjde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov