Skočiť na obsah

Vzťahy so susedmi


Sniper

Odporúčané príspevky

Axel, práve som si tu prečítala, že minulý rok si tiež vešiakom búchal kvôli dupotajúcim deťom na radiátor :lol:

 

 

lukas mi pripomenul : kedysi za blahého socializmu bol u nás jeden činžiak, kde každú nedeľu pravidelne v každej rodine začali búchať pro forma na dosku, akoby klepali mäso - aby si náhodou niekto nemyslel. že majú v nedeľu omáčku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minule keď decká susedov vyvádzali tak prebudili mamu ktorá vyšla z dosť hlasným hundraním z izby rozčulovala sa tak aby to počuli susedia a ani nie za 5 minút už suseda hnala decká vona na prechádzku :lol: od vtedy máme pokoj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam v pohode vsetkych susedov zistil som to ked som ich vsetkych podo mnou v noci vytopil tak ze im voda tiekla z elektrickych zasuviek. vsetci to komentovali asi tak ze to sa stava. teraz cakam kedy sa to stane hore vyssie sused ma asi 6 kusov 200litrovych akvarii. ale to su predsa malickosti a netreba sa tym zatazovat . a zdravime sa vsetci navzajom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne je dobre teraz, ked najblizsi susedia su 100-150 metrov vzdialeni, uz si ani neviem predstavit znovu byvat v panelaku, vsade tolko ludi, teraz vyjdem pred dom a nikde nikto, ale vacsinou mi ani nechybaju, trocha sukromia neuskodi, i ked obcas by sa nejaki ludia zisli, aby bolo s kym pokecat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, práve som si tu prečítala, že minulý rok si tiež vešiakom búchal kvôli dupotajúcim deťom na radiátor :lol:

Aspoň vidíte čo všetko si ja vo vlastnom byte musím vytrpieť. To jej decko je ako upír, pomaly mi vyciciava krv ako netopier.

 

teraz vyjdem pred dom a nikde nikto

Počas hmlistých temných a daždivých neskoro jesenných večeroch to asi nebude moc príjemné miesto, čo? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

jadnym z najhorsich susedov je matka na materskej s malym dietatom - je vecne doma, sama robi hluk, ale ini musia byt ticho. a celkovo, male deti su mizerni susedia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nám teraz na priváte susedia nad nami začali niečo prerábať, takže to vŕtanie je fasa krycí manéver na denné žúrky :lol: /ale neee, žiadne žúrky, my sme úplne skvelí a tichučkí susedia/

inak je sranda, že ja ako dieťa dediny a rodinného domu tie hluky vôbec nevnímam a naopak môj spolutrpiteľ, panelákový typ rodu homo, čo by mal byť na to zvyknutý, sa dnes doobeda stále sťažoval

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak druh alebo aaa ja neviem, proste tam nebývam so psom :lol: /síce tomu by aspoň nevadilo moje chrápanie :) hehe, inak normálne čakám, kedy sa naň prídu aj susedia sťažovať :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám teraz nových susedov. Suseda už celé roky prenajíma taký malý domček kadejakým turistom a teraz ho dala do prenájmu jednému mladému s vyholenou lebkou a nejakému ujovi. Mladý predtým býval asi tak 200 metrov odo mňa v "azyláku", kde sa liečia feťáci, alkoholici a iní kadejako závislí. Tak mám coolového suseda :lol: Celý čas s ujom fajčia pred domčekom, nič iné ich robiť nevidím. Ale už ich nebudem špehovať, teraz už nemám taký ideálny výhľad, ktorý na to priam nabádal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

dnes ma prisla otravovat suseda z nizsieho poschodia, ze cez den pocuje, ako hram na klaviri a v noci ako chodime po byte. soptila tu tym svojim uvrestanym skreklavym hlasom, ze som mal sto chuti jej zavriet dvere pred nosom. lezie nam na nervy takto uz od leta.

 

tak sa vybliakala, otocila sa na patach a uz trielila naspat na pavlac. co si mysli, ze ja som jej syn, ze sa so mnou zhovara tymto tonom? kde sme. takto nech dohovara doma tym svojim soplavym pankhartom usatym, ked ich pocujem ako vrieskaju v hale, jazdia tam na bicykloch a gumovymi korculami robia pruhy na dlazbe. ale este nez stihla odist, som na nu zakrical, a otocila sa - tak som to vyuzil a este jej odpovedal, ze nech sa ma nechyta a robi si poriadky na svojom poschodi najprv.

 

ja nechapem, ako si vobec moze ta striga skareda usata mala spatna cely zivot nechcena sucha dovolit nieco mi vytykat a este pri tom zvysit hlas. vsak ju podpalim jednou rukou, aj s tymi jej ufonskymi deckami, ze zhori do tla.

 

keby aspon neskriekala, nebola taka vycivena a plocha ako letisko. a este sa vratila naspat a sa mi vyhrazala za dverami, ze bude zalovat "spravcovi". neviem, kto to je, ale je mi to lahostajne, kedze sa beztak stahujeme na Novy rok do noveho bytu.

 

najdrzejsi su mali slabi usati krikluni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bývame v trojposchodovom činžiaku a väčšina susedov sú dôchodcovia...ako vzťahy nemáme s nimi zlé,ale všeko musia vedieť,sú klebetné,sú ako FBI a niekedy mi riadne lezú na nervy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Mne tu tie male s######ene opice vyvreskuju uz od rana.

Krista toto je debilna rodina. Mama si vyvaluje ehm no ved viete na schodoch keca tam o blbostiach, otec ten je nejaky u######any a ma na haku. A potom decka ostanu same a a premenia sa na divoke opice sa trieskaju o radiator, stenu, kricia a podobne. Som zvedavy kedy zasa dnes zavru hubu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Zistil som, že nad nami a aj pod nami majú malých pinďúrov (rozumej decká čo behajú po byte). Je ťažké v paneláku odhadnúť či behajú tie hore alebo tie dole. Ešte som trpezlivý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Blbosť susedov nepozná hraníc :)

Minule k nám išiel na návštevu jeden pán a suseda zo zdola si práve upratovala pivnicu a prišla za mojou mamou, že či ten pán by jej nešiel pomôcť bordel povynášať :lol:

Ja sa už normálne bojím ísť niekam na návštevu, aby som nemusel nejakému cudziemu človeku pomáhať upratovať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov