Skočiť na obsah

Vzťahy so susedmi


Sniper

Odporúčané príspevky

Máme fantastických susedov. Cigánov.

Asi tak 363 dní v roku potrebujú riešiť svoje závažné problémy. Najlepšie na balkóne.

Vždy to začína nenápadne mužským hlasom, ktorý svojej polovičke a zároveň aj zbytku sídliska oznámi:

- Ty kuuuu*va!

žena: -Ja niesom ku*va, čo by som bola ku*va! Ja som slušná žena, ja sa neku*vím, no a čo, že za to beriem peniaze? To predsa neni ku*venie sa, robím to pre nás, j to práca ako každá iná.......

a ešte asi 15 minútový monológ.

muž: -Ty kuuuuuu*va!

žena: -Prečo si ty vlastne myslíš, že som ku*va??? Však ja to nerobím rada, musím nejak zarobiť, ty všetko prechlastáš, domov neprinesieš ani len korunu, decká musia niečo jesť, však sú tiež tvoje, no a čo, že malá je ryšavá?........

 

....a takto podobne. Dokážu túto plodnú debatu rozvíjať dlhé hodiny. Ale v poslednom čase som sa už pristihla, že ich sledujem s rovnakým záujmom ako Dementných so záväzkami. Proste ďaľšia kultúrna vložka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No tak ta mas dobrých susedov. Ja zijem v panelaku uplne na vrchu a mali sme akurat taku jednu je....tu susedu ze ta cely den vykrikala ze nikto neumýva schody ze len ona, ale zasa ona ich umývala kazde rano.

A teraz sa nám tu nastahovali nový susedia zo styrmi detmi no katastrofa samý krik plac no katastrofa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nasich susedoch to neplati oni su este o polnoci na balkone a vsetci vyhukuju no hnus mne to ani moc nevadi ale mama ta vstava o 4 do roboty a ked do polnoci nemoze zaspat ta ma potom nervy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Síce na najvyššom poschodí máme suseda že keď sa ožere tak dvere do paneláku si zásadne otvára spôsobom že rozbije sklo na dverách ale ja som s ním konflikt ešte nemal (asi má rešpekt).

no a ako som sa dnes dozvedel už je aj v base :lol:

Zmlátil ženu do krvi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam rad susedov, o ktorych bezne ani neviem, ze su.

 

nevadi mi ked niekto pocuva hudbu nahlas alebo hra na klavieri alebo spieva. dokonca mam rad isty typ takychto ludi vo svojom susedstve.

 

neznasam rozlicnych domacich kutilov a ludi co si do mesta dovlecu psa alebo ine napadne zvierata. pes, priatel cloveka, patri na vidiek.

 

nemam rad exotov a a celkovo nezvycajnych ludi vo svojom susedstve.

 

nemam rad mlade rodiny s malymi detmi.

 

ja som velmi nenapadny sused a druhym nezneprijemnujem zivot svojimi activitami, ale ako sused som dost neznasanlivy a vela veci mi vadi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v paneláku je to občas ťažké ...

 

kedysi sme mali pod nami cigánov s piatimi deťmi a nad nami mladú rodinu, pre ktorých bol ten byt prechodné štádium, lebo si stavali dom - tým pádom tam mali len úplne nevyhnutné veci, dve malé deti a ani jeden koberec ...

bolo to desné ... každé odtiahnutie stoličky, padnutá hračka, behanie, všetko bolo počuť do neskorej noci ...

 

také niečo, že tí cigáni sa neustále pod nami vraždili a jeho obľúbenou činnosťou bolo sa poriadne napiť a jej zasa v noci o druhej vrieskať z balkóna na celé sídlisko, že pomoc, ide ma zabiť ... :lol:

to bolo akosi normálne ... v posledných rokoch čo viem, už boli aj rozvedení, ale on tam býval a policajti boli u nich každý deň ... nj...

 

tu sa to nad nami trochu ukľudnilo, deti vyrástli, keď sme sa nasťahovali, mali tu ľudia nad nami takisto päť detí od asi pol ročného do nejakých deväť .... to bolo úplne nenormálne ....

 

susedia ... ale ináč v pohode :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

susedia z naproti bytu sa stahuju prec....aj tak boli nejakí pofideni.... :lol:

 

toš ja dufam, ze sa nastahuje nejaky fešny chlap :) :)

a nie jak tí nadnami...v sobotu si urobili mejdan...a bezo mna ;) ;) takych susedov nechcem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kam sa to mám prestahovať? :lol:

 

Tí naši susedia pod nami su strašní včera im dieťa plakalo a oni ho netíšili, oni sa pre istotu zabávali na chodbe až keď im mama zatrieskala na radiator tak to bolo vyriešené.

A dnes ráno už od siedmej sa hadaju

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V sobotu som mal sancu zistit co-to o susedskych vztahoch. Nevyuzil som ju. Ale viem, ze otcov dobry kamos - sused - by bol ochotny helfnut. Idealne by bolo, keby mal dceru doma a najprv riesim veci cez nu. Heeej, co je?! Normalna kamaratka, pozname sa uz od skolky. tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nuz ja mam to stastie, ze byvam sam. susedia ma nemaju radi, lebo stale sa u mna nieco oslavuje. Sem tam pridu aj muzi zakona , aby sme sa ukludnili. :lol: vsak sme mladi treba si uziiivat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Momentalne nemam ziadne vztahy so susedmi. Uspesne sa ignorujeme. Byvam v stvrti, ktoru miestni nazyvaju Pakistan. Okolo mna sama ninja (myslim ich zahalene zeny). Minule nam na dvere klopal nejaky ich duchovny (ilam), ale ked som otvoril, tak si to rozmyslel, nieco zamrmlal a odisiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vzťahy? Netuším, či vôbec žijú.

edit: Ale asi áno, ak nezomreli počas môjho pobytu v BA. Vždy totiž počúvam rozhlas, keď vyhlasujú nové mŕtvolky, pekne hrajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, tak nasi susedia sa nedavno odstahovali, a tak cakame co budu ti novi zac lebo zatial len prerabaju byt...uz od decembra :lol:

 

parkrat som ich aj videla, aj sme sa predstavili, vyzeraju celkom v pohode, tak uvidime :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Už ma štve ten malý pankhart čo mi stále behá nad hlavou. A keď som včera zatrepal vešiakom na radiátor aby bol ticho tak tá krava jeho mater sa ešte prišla sťažovať prečo búchame na radiátor!

Ja keď ju vonku stretnem ja ju zdrbem jak srnku!! Čo je toto za mater keď svojho pankharta nevie naučiť že v činžiaku sa po byte nebehá! Dnes ráno ma o pol ôsmej zobudil lebo už behal, bodaj by si tie laby dolámal na dosť dlhú dobu!

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som včera zatrepal vešiakom na radiátor

ked sme este byvali bytovke, jeden sused zvykol klopat ceruzkou po radiatore a otca to stvalo tak raz zakrical do digestora nieco nie velmi kamaratske :lol: , vsetci to sice poculi, ale nikto nevedel kto to krical :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov