Skočiť na obsah

Čo sa vám nepáči?


Sniper

Odporúčané príspevky

Bhc, Axel, nejake cudne zenske, na to ako prezentujes aky si narocny :D :D ;)

 

Mne sa nepaci ak je na chlapovi vidno, ako velmi chce, cokolvek, ci vztah, ci sex, ci cokolvek :) Piaaanko, spontanne, neznasilnovat.

Takisto nemam rada neoriginalitu a nekomunikativnych chlapov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Na opekacke po spolocnej dobrovolnej akcii na margo zbierania odpadkov v lese, som natrafila na typka, s ktorym som bola zoznamena tyzden dozadu. Uz vtedy mi nesadol.
Pokecali sme, snazil sa byt vtipny, ked tu zrazu zacal sipit prilezitost a ja som prestala mat chut konverzovat.
Vlastne uz predtym, lebo jeho humor mi prisiel sileny a kazdou minutou sa mi ten clovek hnusil viac a viac. Ano, az tak. Tym neustalym presviedcanim...

Vypytal si kontakt na mna. X krat som mu jemne naznacila ze nemam zaujem o vymenu cohokolvek.
Podarilo sa mi ujst.

Neskor som na fb lajkla foto z akcie, a drb. Kontakt.
Pozvanka na kofolu.
Pozvanka na bike.
Pozvanka na vztah.

Az ked ma to naozaj zacalo obtazovat, objasnila som moje pocity.
Nastal klud.

A dnes znova. Ci idem na bike. Vymyslela som si bachorku, ze na bike mam uz partaka...blizkeho. A ze vsak on myslel akciu a la viac kusov. Hm.

Ale ine som chcela.... :D
Chcela som tym povedat, muzi, ked zena povie 100krat NIE, tak mysli naozaj NIE :)




Hmm...chcela som to napisat do temy Co sa vam nepaci. Poprosim presunut. Dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to buď ešte rada, že ťa "len" takto otravuje, snáď ho to časom rpejde a nájde si nejakú inú športovo založenú osobu... Moju segru, keď bola len krátko rozvedená, začali otravovať najprv susedia, ktorí si mysleli, že akurát na nich čaká, aby si užila, a potom ju dokonca jeden odmietnutý nápadník vystriehol samu a dokopal, a to ona bola veľmi slušná a veľmi jemne mu povedala, že má priateľa a že toto nie, žiadny vzťah sa nekoná a ani žiadne sťahovanie k nej nebude. Šlo o nášho spoločného exkolegu, ona totiž po tom, čo som si našla iný, prevzala môj flek, a ten chlapík opaľoval všetky ženy nad 15 a pod 50 v domnení, že je neodolateľný. Predtým otravoval aj mňa, ja som bola ráznejšia ako ona a dokonca keď už bol moc drzý, som mu aj vrazila po hube, aj som ho po jeho nejapných výrokoch "usadila" že ostal červený a stíchol jak pena  - a mala som potom pokoj od neho. Mne však fyzicky neublížil na rozdiel od nej. Nechápem jeho vtedajšie myšlienkové pochody, ak vôbec dajaké okrem toho harašenia mal. To sú záležitosti staré asi štvrťstoročie, ale podobní lumpi boli aj pred ním a budú aj po ňom. Od takých ruky preč.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov