Skočiť na obsah

Zakázaná archeológia


game

Odporúčané príspevky

toto je vraj skor tzv. xeno-archeologia

 

 

Mnohí veria, že artefakty sú reálne, no je jasné, že ide skôr o akési bizarné umelecké diela, ktoré vyzerajú poriadne autenticky.

 

kazdopadne na tejto stranke je mnozstvo zaujimavych fotografii z domu Thomasa Theodora Merrylina
http://www.doba.sk/2018/02/11/tieto-tela-podivnych-netvorov-sa-nasli-v-suterene-stareho-domu-v-londyne/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

divné.

ohromujúca spústa kníh vyšla odvtedy so stovkami konšpirácií, od EBE po kdejakých prežívajúcich tvorov a netvorov, sem tam preberali jeden od druhého prastaré nálezy podivných mumifikovaných či vysušených či akokoľvek zachovaných tvorov,... sú toho skutočne mraky,

a mraky ich mám doma, viackrát som o tom písala, že kedysi dávno v praveku som ich zbierala

 

/prestala som viacmenej príchodom novej éry... začal sa vydávať doslova brak, každý opisoval od každého a nemalo to cenu močky/

našli sa aj výnimky, nové vydania vecí, ktoré sa u nás dovtedy priveľmi nenašli, až po 89.

 

ovšem tohto chlapíka a jeho podivnú pivničnú zbierku nespomínal nikto, a to je divné.

pretože pánov, ktorí mali podivné zbierky kdečoho, bolo viac, a spomínaní sú pomerne často aj v starších publikáciách...

 

no... napadá mi jedna vec - keď už vytiahli po toľkých rokoch na svetlo božie ten starý udivujúci nález a nevedia, kam to zaradiť - nejde zistiť, z čoho sú tie repliky či miniatúry vyrobené?

to by mohlo byť prvé, aby sa s tým niečo začalo:

 

Mnohí veria, že artefakty sú reálne, no je jasné, že ide skôr o akési bizarné umelecké diela, ktoré vyzerajú poriadne autenticky. Oveľa viac (ne)tvorov, ich fotografií a opisov nájdete na stránkach Merrylin Cryptid Museum. Každopádne, pohľad je to poriadne fascinujúci.

kto sú prosím pekne tí "mnohí"? čo je to za materiál? ako je to "poriadne autenticky"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov