Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

pozeral niekto nakoniec toto konkrétne Sito ?

ja nejakých pätnásť minút... zrejme som nebola správne na týchto dvoch naladená, ale to bolo stále o tom istom a ich konfrontácie sú stále o tom istom ...

práve hovorili o financovaní posledných volieb počas tej chvíle, keď som ich sledovala ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čakal som ostrejší súboj, ale niektoré dialógy boli celkom zaujímavé. Fico sa furt sťažoval, ale Mikyho argumenty podľa mňa obstáli dobre.

 

Fakt by som chcel vidieť Fica premiérom, už len zo srandy, ale nebudem malovať cizyho na stenu. ...teda čerta :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

pozeral niekto nakoniec toto konkrétne Sito ?

 

Konkrétne Dzurinda vs. Fico nie, ale spomenul som si na Sito s Františkom Mikloškom a Anetou Parížkovou.

Mikloško bol taký staromládenecký gavalier a sl. Parížková túto reláciu zneužila na predvolebnú kampaň. Čo slovo, to agitácia. Samotný Krajcer sa usiloval vrátiť ju späť k diskusii, ale bezúspešne. V prvom verejnom politickom vystúpení sa Aneta Parížková strápnila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno... takže ten skutočný bulo práve prehlásil, že po 11 rokoch tu stojí rovný a čistý .... a nič nebolo dokázané, takže je tu dnes s čistým štítom ....

 

nechce sa mi pokračovať ... je mi nevoľno .... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alebo že vražda Róberta Remiáša ani nebola vražda,únos prezidentovho syna sa nedial na objednávku štátnych orgánov...

 

mne bolo najviac zle z niektorých divákov, ako mu tam tlieskali za každú *** čo povedal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No nazdar, to musí byť :lol: Asi si to idem trošku pozrieť... :)

 

Tak, teraz som po dopozeraní... Predčilo očakávania, škoda, že som to nevidel od začiatku...:) Jachacha, ale dobrá haluz to bola...;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veruže to bolo zaujímavé :) Mečiar sa staval do pozície, že on jediný v tej diskusii používa rozumné argumenty :lol:

 

A Dzurinda ma sklamal - ten útok na Fica ohľadom súkromnej školy bol TRÁPNY.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dnes Hrušovský verzus Slota... Len som to zapol a Slota už v plnom prúde rečnil o tom, že bude treba zmeniť volebný zákon, pretože v samosprávnom zastupiteľstve Nitrianskeho kraja je podľa neho príliš veľa Maďarov... A pokračuje aj naďalej... Sme teda dopadli... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže okrem iného Slota povedal, že táto vláda bola zvolená v demokratických voľbách ... bla bla bla ...

 

musím tu zopakovať jedno veľmi trefné vyjadrenie k tomu, čo spáchal Fico na tomto národe :

 

 

" Táto kombinácia nebola nikdy pred voľbami proklamovaná a keby bola, tak by v živote Fico toľko hlasov nedostal "

politológ Samuel Abrahám v rozhovore pre TASR ... po ohlásení triumvirátu Smer, HZDS-ĽS, SNS ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Neviem podla coho dramaturg vybera hosti. Od kedy je vsak sledovanost najvacsou ikonou slovenskych televizii, na obrazovkach prijmacov najcastejsie vidime :

 

-Vyvolenych

 

-Big brother

 

-Superstar

 

-DrISlak

 

-Slotu

 

-Malikovu

 

Vyvolenym stacili dva diely (nemylim sa?) Velky brat stroskotal na jednom (exportu zahranicnych sraciek sa nedari) Superstar raz upadne (kym nebudeme vsetci hviezdy) DrISlak, Slota a Malikova sa na obrazovke opakuju periodicky (U DrISlaka si clovek aspon moze byt isty terminom a dokaze sa mu vyhnut, u spomenutych dvoch to az take jednoduche nieje :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 mesiacmi...

Kto pozeral Na telo? Šak doprajme Dzurindovy keď chce zjesť šálku / ten kto to pozeral vie prečo / ............... DDD ............. ale nie teraz vážne konečno som počul týchto dvoch aj rozumne vyprávať ............. teda až na pár výnimiek .............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov