Skočiť na obsah

Flirt


cizy

Odporúčané príspevky

Ako Flitrovať má niekoľko bodov, ja som napísal len ten prvý. Neviem prečo sa toho každý chytil že iba tak sa dá (podľa mňa). Ďalšie písať nebudem lebo moja polovička si ma zavolá na férovku :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm,tak flirt, to je moje :lol:

das beste ist, ked mam v sebe panaka....to zo mna miznu zabrany a robim vselico :)

/toš ale pozor, nejsú alkoholik....to len tak,na diske, nech sa uvolnim :-) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tema, ktoru mam rad :lol:

Dokazem flirtovat kedykolvek...je jedno, ci som napity, alebo nie...proste ked sa mi dajaka slecna pozdava, tak si jednoducho k nej prisadnem...najlepsie ked je sama.....no a zacnem s nou komunikovat a bavit sa....potom to uz ide sameeeeeee :) Mozno to beriem moc jednoducho......ale neni...lebo mne velmi zalezi na tom, ze ci by chcela flirt alebo nie a celkovo vycitit, ze ci je ta prava :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Flirt je vseobecne povazovane za moment, na ktory sa tesime, ked sa ideme dakam zabavit, kde je vela opacneho pohlavia a jednoducho mame chtic sa s niekym zblizit :) Cize je to skorej v hormonoch.......ale osobne povazujem sex za hobby :lol: ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Záleží to o akú babu ide.

 

Ja som v mladom veku balil a zoznamoval sa na kúpalisku. Tu je jednoduchý návod:

V rámci rôzneho blbnutia som vyhliadnutú kočku akože nechtiac stričil do bazéna. Potom som ju zachraňoval, vyťahoval z bazéna a nevýslovne dlho sa jej ospravedlňoval za to, že som ju tam strčil.

Zaradil by som to medzi tutovky, vždy som sa zoznámil.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 10 mesiacmi...

taka pekna tema a tak zapadla prachom :lol:

 

inac irituje ma ked vidim ako sa nejaky chlap snazi flirtovat, baba nema zaujem a on furt a furt a furt

kokso ruky by som im lamal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale tak niektore dievcata nepochopia od druhej strany ze ma chlap zaujem :lol: :)

 

napriklad u mna, ked zistim ze ma chlap zaujem, tak potom je to o uz inom ;)

 

;) tsa, ze ruky lamal...tak mas asi zlu techniku ked nechapu ;)

 

 

edit...aha, az teraz som pochopila nokiov prispevok

ehm, takze som sa sekla v celom mojom prispevku, mala to byt reakcia nanho....ale asi uz nie je :)

nevadi, ale aj tak to je k teme ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inac irituje ma ked vidim ako sa nejaky chlap snazi flirtovat, baba nema zaujem a on furt a furt a furt

to je už obťažovanie a nie flirtovanie

 

Keby som pila a fajčila

Nechcem by obscénny tak budem radšej ticho :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napriklad u mna, ked zistim ze ma chlap zaujem, tak potom je to o uz inom :lol:

to to ale najprv musis zistit co? :) :)

 

to je už obťažovanie a nie flirtovanie

axel, nemyslim obtazovanie, ale ked sa chlap stale snazi flirtovat, hadze usmevy, snazi sa byt "mily" a slecna evidentne nema zaujem, ale je jej blbe ho do prdele poslat ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia: Myslim, ze rozumiem, co chces povedat, vtedy je to najhorsie, ked si mily a zena o Teba ani nezakopne. Asi jej chyba nesputany sex miesto milych slov. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Rozhodne hraju oci velku rolu, provokativne reci sa mozu minut ucinkom, to dokaze kdekto, no oci nesklamu. Sledovat trojuholnik lave oko-prave oko-pery, ked pocuvame pozerat stale do oci, snazit sa napodobnit vyraz druheho (po anglicky "rapport"), cim mu davame najavo ze mu rozumieme. Pri vlastnom hovoreni, netreba pozerat cely cas do oci, lebo to moze posobit dominantne. Samozrejme pridat nenutene usmevy a zaklad vzajomnej pohody je na svete.

 

Ciii boha to znie zlozito a premudrelo... tak ale precitane knizky o reci tela to istia... a co som mal moznost oskusat, tak to fungovalo dokonale :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked si mily a zena o Teba ani nezakopne. Asi jej chyba nesputany sex miesto milych slov.

su pripady, kedy ten "nesputany sex" jednoznacne zaposobi viac, ako kopa milych az trapnych, osuchanych slov :lol:

 

co sa tyka flirtu, to ja rada :) :)

problem nastava, az ked nieco z mojej strany nezavazne, druha strana pochopi trochu inak...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som hodila par nevinnych pohladov a ľala - budem mat zlavu na hodinky od cecha ktory na SR zastupuje najkvalitnejsie svajciarske znacky...sikulka som :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dostala som ponuku na sobas len za to ze som sa milo usmievala, bola som prijemna, a debatila som v priatelskom duchu :lol:

 

mladenca nezastavil ani fakt ze som mu povedala ze mam priatela....

uz aj utekal za rodicmi pytat o moju ruku :) :)

 

ci islo o flirt, to teda fakt povedat nemozem......hold, asi plati iny kraj, iny mrav ;) .. co je u nich flirt, u nas iba bezna komunikacia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mňa požiadal jeden chalan o to, aby som s ním chodila, že sa mu páčim...

 

... a tak som odmietla a on je teraz chodí ako chodiaca troska, denne mi volá...

 

keby ale tam ten fešák bez trička v Majáku zas hodil po mne očkom... ani tých blbých slov by mi nebolo treba, to by hneď prešlo na nespútaný sex... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no k nam do vchodu sa nastahoval jeden mladik /dnes ide tetovat brachovi cosi na ruku/....no stahuje nabytok, a samozrejme nie sam, ma pomoc, dvoch mladikov :)

 

minule som si to dala po schodoch, lebo mi "zobrali" vytah, a ked som ich vsetkych dole stretla, tak to zacalo :lol:

ci im nechcem pomoct...tak na moju odpoved, ze ako by som im asi tak pomohla ja, povedali ze ako moralna podpora...a ja som uz zacala pouzivat dvojzmyselne slovicka....ajajaj, no bolo veselo

 

a vonku ma cakal frajer :)

 

sem tam snad nezaskodi ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov