Skočiť na obsah

Flirt


cizy

Odporúčané príspevky

podelte sa so svojimi "know how" trikmi a vsetkym moznym co pouzivate aby ste dosiahli uspech u opacneho pohlavia(alebo aj rovnakeho(aj ked pochybujem ze tu taky niekto je(to vlastne radsej ani nechcem vediet :lol:)), ale budme liberalni(no to sem tahat nebudem)) gesta, pohyby, mimika...atd....proste vsetko....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj keď sa chlap škrábe na guloch tak to na ženu veľmi zapôsobí. Skús to niekedy :)

tak to je ako dost nechutne....to si nechajte radsej na rano, ked vstanete z postele a popravujete si spodky :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj keď sa chlap škrábe na guloch tak to na ženu veľmi zapôsobí. Skús to niekedy :lol:

Axel neboj, zapôsobí ... :)

 

:) na toto balis holky? ;)

určite má veľké úspechy ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani ja. ked som bol mladsi tak som balil, ale cim som starsi (ale stale som vlastne mlady) tak som uz umiernenejsi, menej iniciativny, uz si ich menej vsimam. celkovo som uz taky pasivny, ked nad tym takto uvazujem.. takze asi tiez ziadne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: Vy všetko beriete hneď vážne :) :)

 

Flirtovať sa dá jednoducho a ľahko, len treba vedieť ako. Je veľa spôsobov ako, ale všeobecne platí že musíte mať určitú charizmu aby ste opačné pohlavie upútali. Ak neupútate, môžete sa aj na hlavu postaviť z flirtu nič nebude, skôr opačné pohlavie znechutíte.

Dôležitá je hra očí, pohľad nemôže byť ani dlhý (môže sa to považovať za obťažovanie) ale ani krátky (nezáujem), napomôcť môže jemný úsmev. Ak opačná strana zareaguje podobne máte na 50% vyhraté.

 

Začiatkom marca sa mi v jednom bare stalo niečo podobné, začala to ona a keby vedľa nej nesedelo to indivídum čo tam bolo (asi) s ňou ktovie ako by to dopadlo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dôležitá je hra očí, pohľad nemôže byť ani dlhý (môže sa to považovať za obťažovanie) ale ani krátky (nezáujem), napomôcť môže jemný úsmev. Ak opačná strana zareaguje podobne máte na 50% vyhraté.

 

sorry ale toto je ako vystrihnute z casopisov :lol:

 

a ano, bezne citam emmu, evu, zdravie, zena a zivot, a kopec dalsej literatury

je na tom nieco zle? :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sorry ale toto je ako vystrihnute z casopisov

možno to tak vyznieva, inak to potvrdzuje to, čo som napísal. Z tejto oblasti mám bohaté skúsenosti, takže nepotrebujem rady z nejakých časopisov. Myslím že všeobecne každý vie že hra očí je najdôležitejšia časť flirtu. Bez toho to nejde.

 

Asi zruším niektoré smajlíky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sorry ale toto je ako vystrihnute z casopisov :lol:

 

a ano, bezne citam emmu, evu, zdravie, zena a zivot, a kopec dalsej literatury

je na tom nieco zle? :) ;)

Nokia , tak máš teda prehľad, klobúk dolu ... to, čo si ty vymenoval, sú časopisy, predpokladám... :)

 

v živote nikdy som ich nečítala, a keby som sa pohrabala na susednom nemenovanom fóre, našla by som tam jeden môj príspevok staršieho dáta o flirte ...

 

je obdivuhodné, čo všetko podaktorí ľudia považujú za flirt ....

 

flirt je veľmi jemná záležitosť ... flirt je v prvom rade hra očí ... a keď je prijatá, nasledujú jemné narážky... to je flirt ...

 

prečítaj si, zrejme ti to potvrdia aj tvoje časopisy...

keď ty si proste k babám otvorený, niektoré naserieš, niektoré získaš ... no čo už ... jemným flirtom nič nepokazíš ... a krása toho nadväzovania očného kontaktu ti nadobro unikne ... je mi ťa vlastne ľúto

 

 

 

 

/ našla som to na susednom fóre : 29.9.2005 : " úprimne a vážne dodávam, že taký ľahký a jemný flirt je dôležitou prísadou všedných dní...

 

nemusí mať ani bohatú slovnú zásobu, ani výnimočné vlastnosti... taký pohľad, keď oči "rozprávajú" jedno, a ústa komunikujú o vážnej úradnej záležitosti ...

 

no nerozjasní to deň ? " /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel ak mi zrusis mojho oblubeneho smajlika uz ma tu viac neuvidis :lol: :)

 

zaujimave ako si vsetci myslia ze flirt musi byt len hra oci, flirt je jemne, moze byt trosku provokacne a hlavne svojskym sposobom prijemne konverzovanie medzi dvoma osobami, je uz jedno ci ocami, ustami, pismenkami...

 

game dakujem ale lutost nepotrebujem ;-) viem jedno a to ze ked chcem, viem sa s babami velmi prijemne "zabavit"

 

kazdy si pod tym vysvetli co len chce

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia,

iste.. ide o to, že je to jemné ... že pôvodne je flirt hra očí, a že dnes nové média umožňujú aj iné hry, to je pravda :-) ale aj tak to zostáva jemné, milé a rozjasňujúce ...

 

ok, nie je mi ťa ľúto :lol: .. keď si čítaš všetky tie časopisy, tak určite budeš vedieť, čo je flirt ... v bežnom každodennom živote, pri bežných stretnutiach to stále zostáva hra očí ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a dovolim si nesuhlasit ak mi to vase blahorodie dovoli

 

za flirt nepovazujem len hru oci, usmev nieje hra oci, letme dotyky niesu hra oci...

a casto krat je flirt len o letmych dotykoch par usmevoch, a pohlady skoro ziadne

a ten kto by chcel slovickarit atd ze usmev je tiez pohlad, tak rovno upresnim, ze za hru oci povazujem nieco viac, ako jeden pohlad s usmevom...

 

 

Axel zaujimave ze vy staresina ked uz nemate argumenty skoncite s hlaskou ze my mlady nemame skusenosti... ach jaj ake prekuknutelne :lol:

zober si horror-a, 24 rokov, zivotne skusenosti ziadne, a mas kopec ludi co uz v 19tich maju skusenosti na rozdavanie, nieje vsetko o veku.. akurat tvoje prve vrasky su o veku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dávam za pravdu Nokii6230i v tom, že flirtovať sa dá aj inak ako očami. Síce aj podľa mňa je dôležitý očný kontakt, a ešte by som pridala k Axelovmu dodatok, že napríklad také prižmúrenie očí ( niečo ako mačacie oči, ak viete , čo mám na mysli ) dokáže zázraky.

Pretože obyčajný pohľad nemusí naznačovať záujem, ale u mňa vždy zaberal (teda z mojej strany) mierne prižmúrené oči a dlhší pohľad, viac krát opakovaný, po chvíľkach...aby si dotyčný uvedomil, že to platí len a len pre neho...

A k Nokii6230i:

Rovnako sa dá flirtovať s ústami, obliznúť si peru, jemne, pomaly, prejsť si prstom po perách, pootvoriť pery...to dá myslím dosť jasne najavo, že má človek záujem o flirt.

Alebo hranie sa so svojimi vlasmi...

 

íha, nejako som sa rozpísala, už som ticho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel a kto tvrdi ze tie oci som reagoval na teba ;)

ak by si si vsimol tak to bola reakcia na prispevok game az potom som reagoval na teba :) ;)

 

indiana dakujem, konecne clovek co ma pochopil ;)

 

 

PS: tohto smajlika milujem :lol: ;) ;) ;) ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia, keď si reagoval na mňa, tak všetko, čo k tomu ešte môžem dodať, je že ja flirtujem, keď už "naživo", tak hlavne očami ... nie som až taká smelá, aby som jednoznačnejšie dala najavo, čo mi práve chodí po rozume :) ... samozrejme som bola častejšie nepochopená, ale ten prvý vážnejší krok som aj tak nevedala nikdy spraviť ja ....

takže keď bola otázka naše skúsenosti či postrehy, tak to sú oni ... oči ... a keď sa mi tie "oči" vrátili, to bolo presne to, čo som chcela ... zrejme málo, ale pre ten rozjasňujúci pocit dosť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak, keď flirt, takisto uprednostňujem pohľad do očí, je to asi najlahší spôsob, ako zaujať.

Tie spôsoby, čo som opísala, ústami, prstami, vlasmi...to nie je veľmi moja parketa. Jednak nie som asi typ, ktorý by sa rád bavil takýmto spôsobom, jednak už som zadaná, takže flirt pre mňa znamená skôr fajn pocit, že si ma niekto všimol,( že ešte nepatrím do starého železa ) a opätoval alebo naznačil záujem, a jednak povahove nie som takisto stavaná na to, aby som sa snažila neustále si dokazovať, že mám na to, aby som dokázala niekoho zbaliť. ( pretože to nie je také isté, všakáno)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov