Skočiť na obsah

Flirt


cizy

Odporúčané príspevky

Nezaškodííí :) Ja som si v piatok takto dobre (aj keď bez dvojzmyslov). Šak ja mám predsa osobný šarm :lol: Tak som neminula ani haka, domov som šla za ruky so starým kamošom (a porazila som ho v súťaži inelektu. Šesťnásobne :) ) a tak. Ono to dobre padne raz za čas. A aby to nebolo také dokonalé, zase po mne šli starci. Kua čo sú tí starí iba na malé dievčatká?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll ano, narazeny prst a bude na tu hustovlasku akurat nadavat :lol:

 

hish dam ti radu, priber takych 20-30kg a ver mi ze ta ziadni starci nebudu balit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hish tak potom jednoduchsia varianta, staci sa dva tyzdne neumyvat :lol:

 

aj ked zas, ak sa aj naaaahodou so mnou snazi nejaka baba flirtovat a ja nemam zaujem, ona to velmi rychlo zisti :)

ked som bol predtyzdnom na akcii na zlatych, tak uz v noci sa tam jedna slecna snazila ku mne prihovarat, tak som ju rychlo odpalkoval ze to sama vzdala :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, vzdy, alebo takmer vzdy, mam po ruke nejaku alebo nejake hlasky. Ale to je prirodzene. Ked muz zbada zaujimavu zenu, tak sa mu rozleje po tele testosteron a ma to "recnicky" ucinok na jazyk. Ale vacsinou su to len neskodne narazky. Vacsinou....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zase po mne šli starci. Kua čo sú tí starí iba na malé dievčatká?

nj. no ma to skratka svoje dovody. take, hmm.. dievcatkovske :lol:

 

Ved hoci len raz ktoze maleho

dievcatka sladku vonu pocitil

a v jazyk pojal jemne jeho masko,

by nabazil sa ho nim nasytil?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

ked vezmem do uvahy svoj zivot od cirka /circā/ 13 rokov az doteraz a predstavim si ho ako akusi kvazi /quasi/ linearnu regresiu /regression/, vidi sa mi, ze som flirtoval s pribudajucim vekom stale menej. uz ma to nebavi tak, ako ked som bol mladsi (niezeby som bol teraz stary, ale myslim tym na predoslej skole). a keby ma to aj bavilo, tak nechcem, a keby som predsa chcel, tak nemam s kym.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

taka pekna tema a tak zapadla prachom :)

 

A zase zapadla ;)

 

Ale no to nie, musim sa predsa podelit so svojimi uzasnymi skusenostami s flirtovanim ;)

 

Aka skoda, ze flirtovat neviem ;) Pamatam si na svoje prve rande... Typek sa na mna hodiny v kuse milo usmieval, udrzoval ocny kontakt, mal zaujem... A ja. Ja nic. Nevsimla som si to. Az potom na ICQ mi povedal "hej, ved ja som s tebou flirtoval a ty nic". Skoro som si hlavu o stol obuchala ;)

 

Ja inak flirtovanie povazujem za zvlastny ritual... A ani neviem ako ho praktizovat. Mate nejake rady do zivota, pani, damy? ;)

 

Vsimla som si avsak, ze niekedy je ten pohlad z ocu do ocu skor na obtiaz nez prinos... Niekedy je to take zvlastne. Letme dotyky sa mi viac pacia... Aj tie pohlady mozu byt, ale zase nie aby sme si s typkom stale hladeli do oci, to nie :| Vyhovuje mi taky pomaly a nepriamy pristup, take prirodzene spravanie a ziadne silenie, ale zase to sa uz ani za flirt nemusi povazovat ale len za normalnu konverzaciu.

 

Aky je vlastne rozdiel medzi flirtom a konverzaciou? Zaujimave, ze niekedy clovek ani nevie ci to robi a ako... Kolkokrat mi znami povedali, ze mam taky drsny, uchylny, perverzny a zvlastny sposob flirtovania... A ja som im vzdy odvetila, ze to nie je flirtovanie, tak sa spravam normalne... Ani neviem, ci som sa tym urazila alebo nie. :lol: :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vo flirtovani sa vyskytuje aj stipka koketnosti, ci ako to nazvat....

neda sa povedat navod, skor si myslim ze to clovek bud vie alebo nie, a ked nie, tak aj pri najvacsej snahe by vyzeralo jeho spravanie umelo, nuteno..

 

flirt je o spravani ako takom...od pohladov, usmevov, az po samotny sposob konverzovania... ako prve samozrejme uputa rec tela...

 

neviem si pomoct, ale ked konverzujem s akymkolvek chlapom, ktory mi je trocha sympaticky, tak sa vzdy dostavi flirtovanie, koketovanie..samozrejme len v odlahcenej priam decentnej forme

nerobim to so ziadnymi bocnymi umyslami, to vobec, len ma to jednoducho bavi

 

kazda zena rada vidi, ked o nu muz prejavuje zaujem

a flirt je prvou znamkou sympatie...samozrejme da sa to brat ako hra, kde zalezi od dotycnych kam daleko to nechaju zajst

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem si pomoct, ale ked konverzujem s akymkolvek chlapom, ktory mi je trocha sympaticky, tak sa vzdy dostavi flirtovanie, koketovanie..samozrejme len v odlahcenej priam decentnej forme

nerobim to so ziadnymi bocnymi umyslami, to vobec, len ma to jednoducho bavi

 

Mhm, tiez mam taku jednu znamu, sice zadanu, ale ako sama povedala, flirtuje rada a ak sa da. Hoci ma vztah dobry, je to proste v jej povahe... A hlavne to robi i preto, ze niekedy si potrebuje zdvihnut sebavedomie a presvedcit sa, ze este stale jej to ide, este stale vie flirtovat a zaujat muza. Aj tak sa to da, osobne som to este neskusala a zo strany muzov som zatial zazila iba jemne flirtovanie, pripadne take zvlastne priame a osobne, ktorym sa mi snazili dostat pod kozu... A aj im to vyslo, hoci neviem, ci v tom dobrom slova zmysle.

 

kazda zena rada vidi, ked o nu muz prejavuje zaujem

Svata pravda.

 

 

Ohladom tych bocnych umyslov... Poznam aj zeny, ktore flirtuju jedine s tou zamienkou, ze potom pride viac a to i napriek existujucemu vztahu. Mam jednu kamaratkui a kriste, ta zena je drava. Je to jej vec, hoci ked sme spolu vonku ako kamosky a ona dobre ze sa po tych chlapoch nevrhne... No pekne :)

 

A myslim, ze tu stipku koketnosti v sebe mam... Rada laskujem s muzmi... Asi az prilis rada. Ale jedine so starsimi (30 - 50 rokov), ti ma vedia tak fajne odbit, ze sa hned odrazim od steny a zase som spat :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď som sa tak zamyslela, nepoznám nikoho, kto by bol nejaký "žhavý" na balenie či flirtovanie... možno tak občas sme flirtovali medzi sebou kemaošky, ale inak asi ani nie...

 

raz mi ktosi povedal, že s ním flirtujem a to som len bola nervózna, lebo som čakala na ďalšiu osobu, tá meškala a ja som zatiaľ cmúlala slamku v kofole...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov