Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

lucenic tam dobre zabil toho eiffela, ked sa ho pytal, ze preco si do uspechov napisal : 'mal som uz sex' a ten, ze "ano, a bolo to uplne super, uzas" a lucenic : "vidis a ake to este len bude, ked stretnes babu" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to bola asi najlepsia hlaska vcerajsej casti :lol:

 

zajtra nezabudnite, začínajú tuším excelovať aj mojsejovci

daj pokoj s mojsejovcami :) to by som kukala len keby mi niekto zaplatil :), ale superstar je fajn ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mojsejovcov som nepozeral, radšej som spal.

 

akoze pozrel som si tu superstar, a ludia nemaju sudnost, ked si o sebe myslia ze vedia spievat :lol:

To som práve chcel povedať, jedna baba mi tam žrala nervy, furt tam v rohu sedela a revala, tuším na Haberu hovorila že "dúfam že už nikdy nevydá žiadny singel, ani CD" či tak nejako. Chápem jej frustráciu, ale málokto chápe že Habera ide na nich psychologicky - musí byť tvrdý, každý spevák musí rátať že sa raz môže stretnúť s neúspechom, a to sa má potom rozrevať?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked im nevie rodina, priatelia, okolie povedat ze nevedia spievat, tak to proste niekto urobit musi....

 

nech si to konecne uvedomia....i ked zabava sledovat niektore spevacke antitalenty....hviezdna rota si myslim bude tutofka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa svinsky bavil vceraaaaa :lol: :) superstar nema chybu, tie **** tam niektore, no to je koniec. ale na druhu stranu, ta Katka, juj ta spieva tak jak vyzera ... a ten co bekal Metallicu, bol tiez dobry.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vsak ale ten bol uplne ppc. sam som sa tu valal po zemi z neho. vobec sa im necudujem. :lol: nic v zlom, ale koktanie je asi jeden z najsmiesnejich verbalnych lapsov. to sa nedalo inak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved hej, ja som sa tiez smiala, taky bol podareny :lol: ale aj tak mi ho je luto, ale inak nespieval zle, nehodil sa tam, ale nebol ani najhorsi, tak aspon sa uplne nezhodil, tak ma to celkom potesilo :) mily chalan :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pozrel som si druhu cast a musim uznat ze ten chalan co koktal bol fakt srandovny... a habera sa neudrzal, az som sa na nom musel rehotat

ale chalan to bral s humorom trosku to sa mi pacilo

 

ale dobra bola ta mala z plzne, mala taky fajny cesky akcent :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten chalan, čo rozplakal daru bol super, strašne zlatý, taký typ, že by ste ho najradšej ochraňovali stále

 

a ten čo spieval posledný s gitarou vráť trochu lásky medzi nás, tak ten bol super, sa mi najviac páčil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov