Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

TV moc nesledujem ale dopočul som sa že Pročko si spravil prdel z Mojsejovcov a tí mu naleteli že JOJ s nimi uzatvorila pol ročnú zmluvu na 8 miliónov.

Odvysielané by to malo byť 29.1. na JOJ

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v supermodelke kazdopadne nebudem drzat palce tej číče sprostej, ktora sa verejne prezentuje tym, ze tam sla kvoli tomu, aby si nasla prachateho ku*evnika. to uz je fakt riadna hus.

 

EDIT: WInk, ktora to je? ja ich nerozoznavam a jojka nie a nie zverejnit mena.

 

EDIT: Ehehe, kix :lol: jojka mena zverejnila. Takze ja drzim palce 2ke, 10ke a 13ke. ale najviac 10ke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tieto modelky su uplna fraska

 

:lol:

.......

 

 

načo to pozeráte, mi povedzte ...

keď počujem len slovo realityshow, mám chuť zavýjať a vystreľovať otrávené bodliny ako dikobraz ... robí sa mi z toho nevoľno :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hlavna vec, ze tie kravy z JOJ o tom Prockovom kusku sopravili minimalne dve casti. nemam rad ani jedneho a uz vobec nie druhych.... Ale ako ich zhovadil, to si chcem pozriet, uz dnes (vcera) to bolo dobre!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.......

načo to pozeráte, mi povedzte ...

keď počujem len slovo realityshow, mám chuť zavýjať a vystreľovať otrávené bodliny ako dikobraz ... robí sa mi z toho nevoľno :) :lol:

kde pisem ze to pozeram?

ja telku zapinam naozaj vynimocne

som si to iba pozrel na stranke joj

nemam proste rad a nepacia sa mi hentake typy

konec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kde pisem ze to pozeram?

 

som si to iba pozrel na stranke joj

 

konec

tam vyššie si nikde nenapísal, že si to videl iba na stránke joj

prirodzený predpoklad bol, že si to videl v samotnej relácii

konec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dneska som videl tu prvu cast Supermodelky. uz davno som sa tak nenarehotal, k dalsiemu dielu si kupim liter vina pre posilnenie zazitku :lol:

 

co sa tyka tych bab, tak su vcelku vkusne, akurat su to este fakt take dievcatka ... ale pokial im PR oddelenie nenapisalo, co maju hovorit, tak snad nebudu blbe. Par z nich mi ale bolo velmi luto, asi nedostavali jest doma alebo co.

 

a este mam tri postrehy

a ) Regina Ruzsnyakova, som cakal ze tazky madarsky prizvuk bude, a ona nic. Kalap dolu.

b ) Sasa Jany je uplny gay

c ) Jedina, co spi na zemi, je ciganka. som zvedavy, kedy pridu inspektori z EU a odsudia sutaz ako rasisticku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Neviem či ten/tá/to Bailando či čo to je za kravinu je nejaká reality show ale kvôli tejto blbosti už mešká film vyše 15 minút! :)

To skutočne musia toto vysielať?? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov