Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Milujem Slovensko som párkrát videla a celkom som sa pobavila, mám rada taký typ programov.

Tiež 5proti5 mám rada, a kedysi som milovala Kufor, čo dávali na českom programe už si nepamätám, na akom...

ešte k tomu Milujem... - tak to tiež neviem prečo tento názov, ale možno zato, že ľudia sa chcú - mali by sa chcieť - dozvedieť čím viac vrátane všelijakých zaujímavostí o tom, čo majú radi...?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na obrazovky se vrací oblíbená reality show VyVolení.

Formát reality show VyVolení byl vysílán poprvé v roce 2005. V roce 2012 TV Prima navázala na stejný úspěch s reality show Hotel Paradise, který byl vysílán z Dominikánské republiky.

http://www.iprima.cz/prihlaste-se-do-dalsi-rady-vyvolenych

 

O co se pokouší televize Prima, není zatím jasné. Jisté je jen to, že sází na své osvědčené tváře. Místo toho, aby hledala nové lidi, plní vilu VyVolených soutěžícími vyhozenými z jiných reality show.

Slovenská Kleopatra Martinka z Turca (31) se určitě stane pro diváky nezapomenutelnou postavou.

Dalším soutěžícím má podle informací Blesku být věčný prudič Jozef Pátrovič (71) z Talentu.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/201692/hvezdna-particka-z-reality-show-z-vykopnutych-jsou-vyvoleni.html

 

 

... toto už nie je ani vtipné, ani zábavné. Je to zo strany bulváru vedomé poníženie človeka,

ktorému ani nie tak samoľúbosť, ale nedostatočné IQ neumožňuje reagovať tak,

ako by sa od rozumného dospelého človeka očakávalo.

 

Akurát neviem prečo Prima, keď vytiahla "z kanálov" takéto slovenské "celebrity" pozabudla

nazrieť aj do vlastných radov a nesnaží sa do vily dostať napríklad Pepana Rychtáře.

Však ten by sa tam svojim intelektom k tým našim celebritám hodil ako r.. ... áno, presne tak!

 

Miesto toho, aby TV prezentovala šikovných, rozumných mladých ľudí

napríklad v pokračovaní relácií Fenomén, dáva priestor takýmto stupídnostiam!

Pomaly, ale isto sa televízie snažia otupovať a znižovať vkus divákov!

 

Klesnú televízie ešte hlbšie? Budú nasledovať prenosy z košického Luníka?!

Za toto majú televízie odvahu od ľudí požadovať platenie koncesionárskych poplatkov?!

... to je hnus, velebnosti!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred televiziou ako pred podnikatelskym subjektom stoji jedina uloha. Z minimalnych nakladov vyrobit maximalny zisk. Format reality show je z pohladu televizii v tomto ucinenou dokonalostou. Od cias prvej serie superstar si vychovali niekolko stotisicicove stado psychopatov ochotnych sledovat a zbastit im kazdu zvratenost. Pokial sa nezmenia tito divaci /co sa samozrejme nestane/, televizie nebudu mat dovod viac pracovat na svojom obsahu, nepotrebuju narocnejsich divakov, pretoze by im rastli naklady. A aby to nebolo malo, kazdy humus casom prestane smrdiet a na nom vychovany televizny divak si pyta intenzivnejsi smrad. Tym padom sa vsak pre nevychovanu mensinu stali digitalnym smogom, zbytocnym mediom, pre ktore je kazdy dalsi komentar iba stratou casu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

secret,

ty máš aký rozhľad :o

kto je probůh Pepan Rychtář ?! :D

 

k Vyvoleným, ich vyvoleným a k tv prima niet čo dodať, počkám si na sledovanosť ... intelekt našich nárdordov rozhodne nenechajú tv len tak upadnúť, na to je spoľah ... navrhla by som ešte Urehotaného Danglára, keď vo VyVolených bude nuda, svojím konským bezobsažným rádobyrehotom by to mohol spasiť ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pepan, /po našom aj Jožino/ je niekto, kto miluje byť v centre pozornosti, kto sa v bulvári cíti ako ryba vo vode,

/aj keď to všetko to okolo neho už až také zábavné vôbec nie je/, ale on sám je "desná figúrka".

V posledných pár dňoch za pomoci bulváru "zbrúsil" v jednom tričku, a neskôr už iba v rifliach,

klobúčiku a "hore bez" časť Talianska, pretŕčal a denne SA nechal sa "počuť" ako niekto super dôležitý!

 

Keď si TV Prima chce robiť "prdel" zo sedemdesiatnika Pátroviča, ktorý už na akúsi demenciu má

aj tak trošku nárok, tak nech si "prdel" urobia aj z hulváta Pepana,

nech sa ten "krásavec" ukáže svetu v celej svojej kráse a hlavne sile.

Na druhej strane, v Čechách asi majú takýchto "figúrok" asi tiež dosť.

 

Priateľ google mi na meno Pepana "vypľul" cca 630-tisíc výsledkov,

zatiaľ čo na meno nášho primátora IBA 7590 /!!!/

a na meno bývalého primátora, súčasného europoslanca & župana IBA 129-tisíc.

Takže, kto "hýbe svetom"! Europoslanec, primátor, alebo hulvát Pepan?! :smile2:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trošku mimo misu, ale nutne som si musela doplniť medzery v poznaní najdôležitejších osobností bulváru ...

ale vlastne stále trochu v téme ... http://prask.nova.cz/tema/805_josef_rychtar/

tie videá sú ekvivalentné bársjakej realityshow, chlapec Pepa ale potrebuje zjavne oveľa viac priestoru než steny nejakého štúdia -_-

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno, je to tak ... v "živej" reality show je hlavným aktérom/aktérkou niekto iný.

Ale nepatrí SA robiť posmech, "kopať" do niekoho, kto oveľa viac potrebuje služby lekára,

ako "medvediu" službu bulváru. Tu si už bulvár dávno mal "zaradiť spiatočku"!

Keď už pre nič iné, tak kvôli jej synovi!

Aj keď, na syna mala v prvom rade pamätať matka!

 

Keď sa "pretriasa" Pepan, to mi nevadí, on nie je chorý, on je hulvát a hádam aj "narcis".

Ale chorého človeka, aj keď sa do takéhoto stavu zdarne "dopracoval" vlastným úsilím sám,

toho je vhodnejšie, či skôr slušnejšie veľkým oblúkom obísť.

 

Muž v päťdesiatke je /mal by byť/ predsa schopný úplne triezvo uvažovať a konať.

Z toho, čo Pepan stváral v posledných pár dňoch je zrejmé,

že za peniaze je schopný robiť zo seba aj totálneho vola.

Že do toho bahna ťahá aj niekoho, skoro nesvojprávneho, to už je druhá vec!

Neviem, neviem, či Ivetu v stave v akom bola nepredhodil bulváru práve on!

Aj z dôvodu, že peniaze potrebuje, že peniaze má rád,

je z môjho pohľadu veľmi "vhodný" kandidát do reality šou.

 

Nemôžem povedať, že by som mala nejaké pochopenie pre Ivetine výstrelky,

skôr som z toho humbuku, ktorý šíri okolo svojej osoby už pár rokov zhnusená,

ale aj tak by mi to pripadalo, ako kopanie do mŕtvoly.

 

Síce sa tú reality show na Prime pozerať nezberám, ale zarazilo ma, ako dlho sú

pán Pátrovič a akási Kleopatra z Turca v kurze ... a to nielen na Slovensku

a ako sa bulvár snaží na ich slabšom intelekte neustále priživovať! :ermm:

Len by ma zaujímalo, aká je "cena" týchto ľudí, na koľko SA cenia,

koľko musia dostať, aby sa dokázali takto maximálne strápňovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

 Modré z neba..

http://pokus.blog.sme.sk/c/337301/Modre-z-neba-alebo-splneny-sen-na-televizny-sposob.html
Následne sme sa odobrali do reštaurácie. Vlastne už nie spolu, keďže moja úloha sa skončila úlovkom jesetera, no vzhľadom na čas obeda som mal rovnaký cieľ. Dobre sa najesť. Usadil som sa k svojmu stolu, kde ma už čakali priatelia, s ktorými som na ryby prišiel, a pustili sme sa do jedla.

Nedalo nám však nevšimnúť si, ako opäť zaúradovala solidarita a spolupatričnosť celého štábu. Už to, že chlapca, okolo ktorého sa malo všetko celý deň točiť, posadili aj s rodinou k vedľajšiemu stolu, nám veľmi nešlo do hlavy. O chvíľu sme však videli dôvod, keď sa na stole objavilo jedlo. Zatiaľ čo na chlapcov stôl pristála porcia jesetera (jedlo fakt výborné, ale len v prípade, že konzumujete ryby, čo u chlapcovej mladšej sestry bohužiaľ neplatilo), stôl štábu sa prehýnal pod misou plnou jedla od výmyslu sveta.

To nenechalo režiséra chladným a využil opäť svoj geniálny talent, ako urobiť z niekoho úplných chudákov. Nariadil čašníčke, aby vzala celej rodine jedlo zo stola preč a veľkodušne im tam priniesla tú veľkú misu štábu, ktorú po natočení krásneho záberu vrátili späť a mohlo sa pokračovať v obede. Samozrejme, až na to dievčatko, ktoré len sedelo nad tanierom s rybou a pozeralo priamo na stôl plný jedla.

:sick:.. iný komentár nemám..

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no do pr....e. To je sila. Že je to len kupčenie s citmi ľudí, to som vedela od začiatku, ale toto zasa by som nečakala. Náhodou jedna moja dobrá známa mi rozprávala, ako nejaká jej kamarátka poslala do toho slávneho Modrého z neba príbeh, kde matka keď zistila, že jej dieťa je a bude postihnuté, nenabrala dosť guráže sa oň starať a o to decko sa stará jej teta, ktorá má od narodenia rovnaké postihnutie, akurát ju jej matka vychovala k samostatnosti a k tomu, že je - zatiaľ - schopná sa postarať nielen o seba, ale ako tak aj o človeka s postihnutím ako má sama (až sa dobre pamätám, ide o nejakú chorobu pohybového aparátu a neviem si teraz spomenúť, čo konkrétne to je). No ale keďže sily jej dochádzajú a jej stav sa zhoršuje a čím ˇdalej, tým menej vládze, obrátila sa na MZN. Hádajte, akú dostala odpoveď.

Jej príbeh nie je dosť emotívny, a preto je do MZN nevhodný. To je takt jak hrom. keby jej aspoň napísali, že majú toho veľa, ale toto je tiež sila. A to ma len utvrdilo v názore, že ide o kupčenie s citmi. A preto to nepozerám a ani nebudem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

V nedeľu som v TV  úplne náhodne "natrafila" na stanici JOJ na reality show – Šéf v utajení.

Pokračovanie, akurát s iným obsadením bude opäť v nedeľu ...

 

V šou ide o to, že majiteľ, generálny riaditeľ, top manažér, či niekto, kto "platí" vo firme za  vysoko postaveného sa v prestrojení zamestná vo firme, ktorej šéfuje ako úplny nováčik, ako človek, ktorý o firme nemá skoro ani šajn! Jeho úmyslom je nepoznane spoznávať skutočný charakter zamestnancov, na vlastné oči zistiť, ako JEHO spoločnosť funguje, prípadne čo by sa dalo zlepšiť. :hmmm:

 

Aj keď som tú relácia zobrala ako celkom zaujímavú, už tento začiatok vo mne vyvolával rôzne otázniky ... "novozamestnaný" človek je všade kam sa len pohne pod dohľadom kamery. NIE skrytej, normálnej, všetkými viditeľnej kamery, ktorá "prenasleduje" novoprijatého zamestnanca na každom jeho kroku, pri každom jeho rozhovore. :o 

Je to pre všetkých úplne normálne, prirodzené, prijateľné, úplne samozrejmé, nemajú žiadny tieň podozrenia, alebo sú takí obmedzení, že to považujú všetko za OK?! :ermm:

Aj keď sa snaží prejsť viacerými prevádzkami, tá kamera každému musí zväzovať ústa.

 

V závere sa "novoprijatý" zamestnanec odhalí už na tom svojom "správnom fleku" ako uhladený kravaťák /opäť pod dohľadom kamier/, a ... skoro tak ako v červenej knihovni, či v našom "modrom z neba" splní niektorým zamestnancom to, s čím sa mu zverili pri rozhovoroch medzi štyrmi očami buď pri práci, alebo v bufete.

 

Nemôžem si pomôcť, ale celá táto reality show mi NEpríde ako zábavná show usilujúca sa o zlepšenie chodu firmy, ale IBA ako reklama podniku. Za reklamu by každá firma musela vycálovať riadne peniaze a možno by to aj tak nemalo až taký dopad ako to, keď "svet" uvidí šéfa nie ako "uhladeného kravaťáka", ale občas v takom postavení, ako keby mal obe ruky ľavé. :) Ono je možné, že ak by to bolo točené skrytou kamerou, šéf by sa nestačil diviť čo by ľudia povedali, a čo všetko by v realácii bolo potrebné vypípať. :smile2:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kdesi som začula, že akási relácia s takýmto názvom kdesi existuje, či existovala, netušila som, že ešte ide

nikdy som ju nevidela, ale celkom naivne som si myslela, že teda "reality", keď už reality ... ale to b y skutočne nemohli vysielať, to je fakt.

podľa toho, čo tu čítam, by som povedala, že to JE reklama, že skutočne firmy platia za to, aby tam boli ... reklama má niekedy roztodivné a neveľmi účinné formy, ale čo my vieme, manažéra inej firmy podobného razenia môže priťahovať podobná fraška :) :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na Doma, keď o 20h ide Frasier, tak pred ním ide nejaká reality show (v piatok som si všimol, že tam hrá ten priteplený Peter z Farmy), kde tuším 4 chalani "bojujú" medzi sebou, aby zbalili babu. Tuším "bojujú" vo varení, neviem, vidím zakaždým len posledné 2 minúty a titulky. Ach bože, čo dnes ešte nevymyslia :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

tak som si prečítala - dokonca skoro celý - rozhovor s Rozborilom. / asi som padla na hlavu, včera som si urobila vlastne bum. toto je dôsledok /

http://zivot.azet.sk/clanok/18038/rozboril-o-novej-sou-ak-niekto-tvrdi-ze-je-to-chladny-kalkul-nech-ide-do-certa?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross#

bude mať tú novú reláciu na Jojke, nejaké Snenie či čo, Snívanie ? to je jedno.

aspoň už budem mať tušenie, o čom je reč.

de facto pokračovanie toho plačtivého  Modrého z neba ... o čom v rozhovore magor Vilo napríklad povedal :
 


Keďže má byť V siedmom nebi poňaté trochu inak, bude trochu veselšie? To je ďalšia vec, ktorú Modrému z neba vyčítali...

... napríklad aj vy vo vašom stĺpčeku. Prirovnávať ho k americkej šou mi prišlo pritiahnuté za vlasy. Je iné postaviť v meste kostol po potope.

Ja som hovorila o sérii, kde stavali domy pre chudobné americké rodiny. A hlavne mi šlo o pozitívny záver. Slzy smútku boli na začiatku a potom už len optimizmus a slzy radosti. Nie ako vy, čo ste žmýkali tých nešťastníkov do poslednej slzy.

Myslím, že nie.

Práve preto som sa v poslednom čase dostala do štádia, že som prepínala už pri upútavke.

Nemyslím si, že to tak bolo en bloc, a druhá vec je tá, že ľudia mali pocit, že strojcom emocionality účinkujúcich som bol ja. Ale nebolo to tak veľakrát. Až v polovici prípadov sa mi stávalo, že sotva som niekam prišiel, domáci otvorili dvere a začali plakať. Keď sa mi to stalo tretíkrát, hovoril som si, že niečo asi nie je v poriadku. Ale zase, prečo by nebolo?
...

Niečo z toho slzavého údolia sa mohlo vystrihnúť.

Mohlo, ale myslel som si, že je férovejšie voči divákovi, aby to videl. Argument o silnej emocionalite, že mám problém to dopozerať, beriem, ak mi však začne niekto vysvetľovať, že je to celé len chladný kalkul, tak nech ide do čerta! Pre tých ľudí sa veľa urobí a že je to televízne vysielanie, tak je. Súkromné televízie sú zvyčajne bohaté firmy, dajú na to spolu so sponzormi a teraz sa na nich budeme hnevať, že chcú byť zviditeľnení?

 

je tam toho hodne, ale pozor: len pre silné žalúdky. charitatívny dobrodinec ľudstva Vilo Rozboril rozbalil svoj neodolateľný šarm naplno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citat to veru nebudem, na to nemam dost odvahy. Radsej klinec do kolena. Stacil mi uplne tento uryvok. Zaludok mam prevrateny viac ako po tyzdnovom alko zatahu.

Ujovi dodnes nikto nevysvetlil ze existuje nieco co sa vola moralka. Jemu nezazlievam ze sa tam pretrca, len moderuje relaciu. Je to jeho robota. To by za taky honorar urobil asi kazdy. A vlastne sa necudujem ani firmam. Dnesny svet je proste taky. Vypocitavy a falosny. Ale nech preboha bud drzi usta alebo nech sa najprv zamysli co za sracky rozprava. Nech nepresviedca ludi o opaku ked je to loz. A este sa uraza, to je cisty hlupak.

Mozno sa raz dozijem toho ze nejaka firma povie na ferovku, uprimne preco to robi. Budem prvy kto toho cloveka uznanlivo potlapka po pleci.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak i ideme ... teda Jojka na to ide zostra

/ ako písal inde Ryan, Kosti idú dávať najnovšiu sériu na Jojke/, zdá sa, že hodlajú úplne prevalcovať konkurentov.

 

netuším, ktorá z tv mala naposledy stratové reality show, kde s vyzliekaním nemali problém, a letné pláže za milióny na brehu Dunaja a tak ... všetko je tu kdesi popísané.
zrejme nestačí blamáže, tak sa Joj vrhá na ďalší projekt - potom si pozrite aj článok, sú v ňom fotky ... o tomto bude reality show.
 

V zoznamovacej šou Adam hľadá Evu (v origináli Dating Naked) sa budú muži a ženy zoznamovať a spoločne hľadať partnerské šťastie. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby to nerobili... úplne NAHÍ! Účinkujúci tak budú musieť okrem ostychu pri zoznamovaní odhodiť aj oblečenie.
...

V televízii Joj predpokladajú, že táto šou zaujme najmä mladšiu generáciu.

Podobné typy relácii už úspešne vysielali zahraničné televízne stanice, napríklad RTL v Nemecku či Holandsku. Verzia, ktorú budú môcť sledovať slovenskí diváci, bola pôvodne nakrútená pre americkú stanicu VH1. Prvý diel bude odvysielaný už v piatok 7. novembra, o 22:15 si na Joj PLUS budete môcť pozrieť, ako vyzerá nahé randenie.

 

http://www.cas.sk/clanok/297997/na-televizne-obrazovky-sa-ruti-nahe-sialenstvo-slovaci-ste-na-toto-pripraveni-mladezi-nepristupne.html

 

v televízii Joj sú na hlavu padnutí, a počkám si na sledovanosť, snáď ju niekde priznajú :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

toto nie je o našskej reality show, ale zdá sa, že im pomaly odzvonilo tak všeobecne.

 

http://www.info.cz/magazin/tezky-navrat-do-civilizace-ucastnici-britske-reality-show-po-roce-v-izolaci-zjistili-ze-se-porad-nevysila-7036.html ... a toto muselo byť kruté:
 

 

Reality show Eden byla sociální experiment, kdy 23 odvážlivců trávilo rok v izolaci ve skotských horách. Odkázáni byli jen sami na sebe. Museli si postavit vlastní přístřešek a jejich jídelníček byl složený jen z toho, co si sami ulovili a vypěstovali.

...

bez rodiny a přátel a mimo dosah jakýchkoliv zpráv z civilizace. Utekly jim tak celkem podstatné informace, jako například výsledek referenda o vystoupení Velké Británie z Evropské unie, vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách a fanoušky fotbalu jistě velmi mrzelo, že přišli o vítězství deklarovaného outsidera – týmu Leicaster – v největší anglické fotbalové soutěži Premier League.

Projekt Eden odstartoval za dozoru čtyřčlenného týmu kameramanů loni v březnu. První problémy se však začaly vynořovat velmi brzy. Sledovanost klesla z 1,7 milionu lidí na pouhých 800 tisíc, a po čtyřech odvysílaných dílech televize Chanel 4 pořad stáhla.

...

Zatímco se celý rok trápili hlady a odříznutí od světa propadali zoufalství, byl pořad kvůli nízké sledovanosti stažen z obrazovek. Nikdo se ale neobtěžoval jim to sdělit.

 

reality show je vôbec podivný výmysel, ale toto muselo  byť pre tých desať ľudí, čo to dobojovali do konca, dosť... chucpe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

nedá sa obísť, aby člo vek aspoň na nete nezavadil sem tam o nejakú správu o "celebritách" z nejakých reality oných...

 

a ja som myslela, že to už dávno prehrmelo, ale kdeže... reality blbosti sú stále praštenejšie, a konkrétne o týchto českých výmenách som nedávno čítala v ktorejsi serióznej českej tlači... kde sa rozprávali konkrétne po tom dieli, ktorý tu postol Axel, aj s výrobcami projektu...

 

ono sú na tom dve pozoruhodné veci, a to vedia samozrejme aj v produkcii:  že takíto ľudia skutočne sú, a nie je ich málo...

a že diváci de facto potrebujú stále silnejšie podnety a vidieť stále hlbšie dno, aby sa uistili, že sú na svete ľudia, ktorí sú na tom ešte horšie ako diváci týchto podivností...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

My sme pred casom zacali sledovat s muzom Rupauls drag race a je to strasne super aj ked niekedy dobre trafene :) mame teda kuknute ais vsetky serie momentalne a je to teda jedna z mala reality show co som kedy pozerala :)

este si obcas pustime Naked&afraid o tom ako jedneho muza a zenu nechaju 21 dni prezit niekde v sialenych podmienkach bez oblecenia a pomocok (kazdy si moze doniest len jednu vec so sebou) :) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov