Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Po páde železnej opony sa na nás z televízorov začalo valiť množstvo programov pochybnej úrovne ... vplula sem "jednoduchá" Mária, Manuela, či aká ešte krásavica, neskôr prišli rôzne show, prišli "vyvolení", Mojsejovci a iné údajne zábavné programy, v súčasnosti sa na nás tlačia Geissenovci, Hotel Paradise, televízia sa nás neúmorne snaží presvedčiť, aké zábavné, obľúbené a žiadúce sú všetky Farmy, či iné skoro stupídnosti ...

... ale to, čo v rokoch 2006 až 2012 „zabávalo“ televíznych divákov v Číne, to už je úplne nad môj pochop ...

 

Vetu – Odsudzuje sa k tresku smrti ani jeden obžalovaný počuť nechce.

Nikdy!

Ale čínska moderátorka Ting Jü práve z tohto ťažila!

Pred piatimi rokmi začala v čínskej televízií drsná reality show – Rozhovory pred popravou ...

... a boli to rozhovory niekoľko dní, niekedy dokonca niekoľko hodín pred popravou!

Moderátorka tvrdo viedla rozhovor s odsúdeným na smrť a jej slová ostro kontrastovali s jej fešnou a jemnou tvárou. Ako sama hovorila ... chápem, že niekomu sa to môže zdať drsné, ale oni chcú byť vypočutí. Nikto s nimi nehovorí a oni by sa chceli aspoň pár hodín pred smrťou zveriť ako a čo cítia.

 

V Číne platí, že odsúdený musí byť popravený do týždňa po vynesení rozsudku a aj preto bola väčšia časť rozhovoru bola plná emócií a necitlivosti.

... program však už začiatkom tohto roka z vysielania "stiahli".

 

Kým kedysi dávno pred mnohými rokmi sa ľudia pohoršovali, ak si slečna neustriehla svoje nôžky a nemravne dráždila mužov odhaleným členkom, pohoršovali sa a zhnusene sa odvracali, keď vo filme videli prvé bozky, ale doba hodne pokročila a na nás sa tlačí jedna primitívnosť za druhou. Znižuje sa naša miera vkusu?

Alebo sa ju niekto snaží znížiť a pretláča na obrazovky takýto stupídny druh zábavy?!

Naozaj nie je už vôbec záujem o kultúrnu zábavu, alebo ...

... o ďalšiu stovku rokov bude to, nad čím sa teraz tu pohoršujem už prekonané a prijateľné?!

Naozaj nám dobre robí zvyšujúca sa tvrdosť a necitlivosť?!

To sa máme cítiť dobre a prežívať pocit pohody medzi hádkami, osočovaním, urážkami ... až smrťou?!

Je to "snaha" naučiť ľudí byť otrlými, tvrdými, necitlivými, bez akejkoľvek úcty k druhému?!

Kam tento svet speje, keď takýto druh programu – vraj reality show - niekto ešte považuje za zábavu?!

Čo má vyrásť s ďalších generácií, keď vidia iba samý cynizmus, hrubosť, bezcitnosť ...

... žiadna romantika, žiadny cit, žiadna neha ... a toto je ešte niekým považované za normálne!!!

 

Zhnusenie, pohoršenie, beznádej, nepochopenie ... to je všetko, čo ja na to dokážem povedať.

Môj vnútorný svet je úplne iný.

Nie "Červená knihovna", to nie, to by zas bol druhý extrém,

ale viac pochopenia, viac slušnosti a viac úplne obyčajnej úcty jedného k druhému.

A do toho tento, ale vlastne nielen tento druh "show" vôbec nezapadá.

Zdroj: Epocha 12/2012

http://tvnoviny.sk/s...d-popravou.html

http://www.webnoviny...eatured_article

http://www.ceskatele...-pred-popravou/

http://zeny.tiscali....popravou-128656

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na jednej strane je to "normálne", diváci potrebujú stále silnejšie podnety, nejaká hádka či šklbanie vlasov nestačí, pre divákov, ktorí sledujú pravidelne kdejaké reality show celkom iste nie. potrebujú pozerať a vidieť a užiť si ...

včera som kutala po nete, našla som na jednej stránke tie utajovanejšie obrázky z takého hnusobstva, ako je Paradise neviemčo. ... a nedávno som tu tuším písala, že za zábery, ako sa liepajú jeden na druhého ľudia platia ... a platia, a dívajú sa... ako tam za desať minút jedna madam oblizuje troch chlapov, príšerne nechutne snímané fotky, a to je len chuťovka ... :sick:

stačilo zopár obrázkov včera, mno ... stačilo.

 

prezrela som si túto tému práve :)

už roku 2008 ktosi optimisticky poznamenal, že chvalabohu naše televízie akosi prestali s reality show ...

bolo to dokonale predčasné, len naberali druhý dych .... namiesto uzavretých domov a narušených osobností pritvrdili, ... dočítala som sa tu o takých relity show, na ktoré sme s prehľadom zabudli, ešte aj na názvy, a kto ich nepozeral, len sem tam upútavku, nemá už ani šajn, čo všetko tu bolo za tie roky ... a ideme stále nižšie.

 

mimochodom, tá čínska - rozhovory pred popravou - mi pripomenuli : pred časom jedna britská tv skúšala hranice, kam až môže zájsť, chceli prísť s úplne neotrlým nápadom - písala som tu o tom, vtedy to dopadlo takto / tá informácia prebehla médiami /:

nie tak dávno v jednej anglickej či britskej tv zakázali vysielať reality show, ktorá doslova zchádzala priďaleko ... tie studené čumáky angličania nemali problém vytvoriť reality show, kde sa v živom vysielaní týrali , fyzicky týrali ľudia , chladom , náznakmi bitky, horúčavou a kdečím ... odvysielali z toho asi dva diely, potom sa na sťažnosti divákov niekto chytil za nos a celé to stiahli.

 

obávam sa, že keby to skúsili dnes, možno trochu miernejšie, prešlo by to ... v Číne celkom iste, a podľa toho, kam smerujeme, skôr či neskôr kdekoľvek ...

rada by som sa mýlila ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

reality show ... evidentne nikdy nie je dosť.

žiadne množstvá a formáty nie sú dosť.

možno už len tie popravy a mučenie v priamom prenose je ešte tak tak, na tejto strane hrany ...

nakoniec kto sme, aby sme posúdili, na ktorej strane sme ... tv predsa vymýšľajú tieto formáty pre nás, posúvajú si drahí licencie a celý svet pozerá ... rovanké reality show. alebo takmer rovnaké. čo vyjde narovnako.

 

Extrémne rodiny - reality show, ktoré malo byť o tomto / už to je choré / :

Za sloganom "Buďte iní ako iní" sa skrýva šou, ktorej hlavnými protagonistami budú neobyčajné a rôznym spôsobom výnimočné rodiny. Nový pôvodný televízny formát predstaví divákom šesť rodín, ktoré sa vymykajú z bežného slovenského priemeru niekedy skutočne nečakaným spôsobom. Netypický životný štýl, neobvykle vysoký počet detí, prípadne nečakané tradície a zvyky charakterizujú slovenské rodiny s prívlastkom ,,extrémne". Ich každodenný život, bežné starosti, ale aj humorné zážitky, ktoré prináša ich nevšednosť a jedinečnosť.

nedávno mi eien písala, že takéto čosi na obrazovkách je.

tentokrát slabo fungovali aj tamtamy, alebo skôr to, že televízie, ktoré vysielajú tieto "formáty", nepozerám už vôbec, tak mi dokonale unikajú aj upútavky.

mno ... ale nakoniec vysvitá, že predsa len Extrémne rodiny neušli pozornosti bdelých divákov ... a z "buďte iní ako iní" sa stáva pomaly a iste fraška, len sa pekne pomaly mení na škodoradosť ? alebo ?

 

http://mistrik.blog....alny-odpad.html

 

pozeranosť na nete :

post-3-0-33461300-1340127126.jpg

http://extremnerodiny.joj.sk/extremne-rodiny-archiv/2012-06-11-extremne-rodiny.html

 

je tam primálo utrpenia čia akcie, či málo nahoty a hádok, či len priveľa obyčajného života, alebo nebodaj žalúdok divákov to šliapanie po dôstojnosti jednoduchých ľudí neznesie ? alebo som úplne vedľa.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začína to pripomínať frašku.

vaudeville, ale jedno z hodne nevydarených, také z periférneho kabaretu tretej kategórie ... televízia Markíza v prvý júlový týždeň spúšťa ostrý štart ... teda čítam, a už som sa začala čudovať, čo to ... ale nie, nič nové pod slnkom ...

TV Markíza otvára letnú luxusnú reštauráciu, s bazénom, plážou, slnečníkmi, pieskom, ležadlami, barom, krása, všetko čo patrí k luxusnej pláži ...

 

táto Pláž 33 sa práve stavia - stavenisko je rozsiahle, keď začne fungovať, v tom momente sa spustí na bratislavskej Pláži 33 reality show - čo iné ?

Televízia Markíza začala na promenáde pri bratislavskom nákupnom centre Eurovea stavať reštauračný podnik pre šou Pláž 33, v ktorom sa bude odohrávať jej rovnomenná letná reality šou. V stredu zverejnila jeho vizualizácie.

"Neznášate letnú nudu? Toto leto sa rozhodne nudiť nebudete. V novej letnej šou Pláž 33 bude skupina odvážlivcov bojovať o fantastickú odmenu. Spoznáte hrdinov, ktorí sa budú potiť, makať, drieť a zarezávať, aby si získali vašu priazeň. Pláž 33, najlepšie miesto pre vaše leto," láka Markíza divákov v spote.

"najatraktívnejší podnik tohto leta". Prístupný bude pre všetkých návštevníkov bratislavskej promenády. "Obsluhovať vás nebude nikto iný, ako súťažiaci reality šou. Ak teda budete niekomu z nich fandiť, môžete si prísť odskúšať jeho kvality priamo na "miesto činu"," avizuje televízia.

 

"Nechceme, napriek tomu, že ide pre televíziu o obchodne slabšie obdobie, zostať v letných mesiacoch len pri reprízach a ponúkneme vám, okrem iného, čisto letnú zábavnú šou. Napokon, i Farma sa divácky uchytila práve v lete minulý rok," napísala na svojej stránke na Facebooku generálna riaditeľka TV Markíza Zuzana Ťapáková.

http://medialne.etre...rite-si-ju.html

 

úprimná Ťapáková. KTO bude pozerať ďalšiu bezduchú show ? nedajú ľuďom ani vydýchnuť, aj priveľa šľahačky sa raz preje. či ?

no nič, keď chcete byť súčasťou a vidieť sa v télke, šups na Pláž 33 ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

verte či nie, práve som začula spoza chrbta nejaké divné zvuky / tv / - a klikla som na programy. a čujte ! Dnes !

 

ZA PÁR MINÚT začína : PLÁŽ 33 - OTVÁRAME. :happyroll:

 

------

okrem toho, jeden blog, o triede 9.A ... trieda 9.A prešla akosi ... nevyvolala ani očakávanú polemiku o školstve, ani zúrivé diskusie - jeden z dôvodov, alebo niekoľko dôvodov, je tu :

Trieda 9. A : Kde nastala chyba. http://michaelaobert...tala-chyba.html

a ešte raz: http://miroslavvlcek.blog.sme.sk/c/302884/Cisla-nie-su-vsetko.html

 

či detské, či dospelácke, všetky reality show sú tu akési ... nakrivo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už som tu dlho nebola a nejako nevidím tie témy o farmárovi a o paradise. na farmára som svoj pohľad napísala už dávnejšie. A čo sa týka Paradise, tak videla som pár častí, lebo som bola zvedavá, o čom to vlastne je, ale asi som z tých menej chápavých, lebo sa mi nepodarilo pochopiť zmysel tej súťaže ani po 4 zhliadnutých častiach, a tak som to vzdala. Považujem to za jeden veľký Kupleraj, také veci podľa mňa nepatria na verejnosť. Za to povaľovanie sa tam dostanú tie peniaze, alebo za čo? Keby ich radšej venovali na nejaký zmysluplný projekt.

Ani geisenovci, či ako sa to píše, ma neoslovili, prečo by som mala kukať a počúvať perly rozmaznaných ľudí, čo už nevedia, čo od dobroty ? Videla som kúsok, ale nijako ma to nezaujalo.

Verím, že veľa ľuďom už sa prejedli rôzne talentové súťaže, spevácke a iné podobné...ale tam aspoň tí súťažiaci ukazujú niečo pekné, niečo snáď aj zaujímavé.

Môžete sa mi rehotať, ale ja som kedysi celkom rada pozerávala také tie somarinky ako Rande, Pevnosť Boyard a podobne. Ešte jedna taká súťaž bývala, moderovala to Bernasovská, tiež sa tam mali nájsť dvojice, niečo podobné ako rande, mne to prišlo celkom vtipné, len sa už nepamätám, ako sa to volalo.

A keď už sme pri rôznych projektoch, tak ešte k Zámene manželiek: myslím, že je to celkom zaujímavá show. Možno by som do takého niečoho aj šla, zaujímalo by ma spoznať inú rodinu, aj keby sa náhodou stalo, že by som "nezapadla", 10 dní sa dá vydržať, hoci ja si myslím, že by som sa vedela vyrovnať s možnými problémami v inej rodine...ale by som sa bála, že mňa by vystriedala na tých 10 dní nejaké ženská, čo nemá rada zvieratá, a dala by preč moju mačku, to by som nezniesla. Videla som jednu časť, kde tá "náhradná" pani domu zlikvidovala domáce zvieratá, ktoré v tej rodine chovali. Vedela by som prijať preorganizovanie mojej domácnosti, ale nezmierila by som sa so stratou mojej chlpatej kamarátky.

Páčia sa mi aj vedomostné súťaže, tam tým ľuďom tie prachy naozaj prajem, vždy sa teším, ked sa im zadarí.

A vraj končí 5proti5, škoda, to som tiež mala rada. ba dokonca som tam aj súťažila, bola to zábava, užívali sme si to tam.

A ešte trochu do minulosti: za starým dobrým Kufrom či Videostopom dodnes banujem, ba priam nostalgiu cítim, keď si na ne spomeniem.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tými reality show sa akosi roztrhlo vrece, nesledujem ich, ale propaganda v TV zabezpečila, že čo to som počul a videl. Najmä v poslednej dobe, keď televízor mám pustený večer, aby som pri PC nemal veľkú tmu. Na csfd.cz väčšinou hneď z fleku dávam odpad!, ale niektoré hodnotím vyššie. Takže budem hodnotiť podľa poradia ako som bodoval na csfd.cz (najhoršie hodnotenie je odpad!, najlepšie *****)

 

Takže môj sumár (schválne nečítam príspevok od Vilmy, som zvedavý či sa zhodneme)

 

Pláž 33

 

Dokopy som videl možno 15-20 sekúnd, na prvý pohľad mi to silne pripomína Hotel Paradise, takže odpad! Viac písať nebudem, keďže som nevidel viac ako tých 20 sekúnd, ale aj to mi stačilo, aby mi to bolo nesympatické. Hodnotenie odpad!

 

 

Extrémne rodiny

 

Hnojka verná svojmu názvu. Videl som asi dve epizódy (na internete), myslím, že v programe som dnes zazrel, že budú vysielať prvú časť, asi opakovanie. Ak si dobre spomínam, tak som tam videl tuším 3 extrémne rodiny, nejaký problémový chalan z Košíc čo žije so svojou matkou, nič nerobí a okráda ju o peniaze a cennosti a uvaril jej puding, do ktorého primiešal krmivo pre ryby. Retard. Ďalšia rodina alebo to bolo skôr spoločenstvo, boli štyria teplí cigáni, ktorí žili spolu, ale až na jedného nerváka sa mi zdali celkom v pohode. Zaujímavá bola epizóda, v ktorej navštívili cigánsku osadu a nešetrili kritikou. No a tretia rodina, v poslednej dobe výdatne medializovaná, známy Tonko, ktorého označili za mentálne retardovaného a ktorý žije s matkou a nevlastným(?) otcom v polozbúranej chalupe niekde pri Hlohovci. Nemyslím si, že by bol retardovaný, má vadu reči, ale inak sa mi zdá v pohode, vie sa postarať o statok a blbý určite nie je. Zaujala ma epizóda, keď ho prišla navštíviť Kata Franeková (kto sledoval Farmár hľadá ženu 2, tak to bola tá neskutočne nesympatická cukrárka Katka, ktorá bola vyhodená hneď v prvom kole, ale aj napriek tomu sa chcela nasáčkovať k farmárovi, ktorý ju vyhodil, pozrieť si to môžete tu, je to fakt žrádlo :D), tej samozrejme hneď od začiatku bolo nesympatické v akej chajde Tonko býva, ale záver bol tutový, keď ju jeho rodina zdrbala, za jej správanie, naložili jej kvalitne. No a nehovoriac o tom, keď Tonka a jeho rodinu prišla navštíviť nová heavy metalová skupina Zub času v zložení Kleopatry z Turca, jej alfi - matky a neodolateľne krásnej a zvodnej sestry. Hodnotenie tejto reality show dávam na *

 

 

Zámena manželiek

 

Videl som možno 3 epizódy, často drsné, pripadá mi to dosť od veci, keď do rodiny príde iná žena, ktorá má iné maniere, ale možno je to na niečo dobré, pretože svojimi maniermi možno odnaučí "nového" manžela od jeho manierov. Tiež dávam *

 

 

Geissenovci - Ťažký život milionárov

 

Pravdupovediac, kebyže niet tejto reality show, tak ani neviem, že nejakí Geissenovci existujú. Až vďaka nej som sa dozvedel, že Geissen je majiteľom nejakých značiek (neviem či módnych alebo čoho), OK, ten zarobené má, takže jeho neriešim. Ale jeho manželka, neviem či si tiež zarobila alebo či jednoducho žije z jeho peňazí, tak to je už vážne psychiatra. Neskutočne rozmaznaná a hlúpa fiflena, ktorej najväčšou starosťou počas celého dňa je to, že aké topánky si obuje alebo koľko hodín strávi u kaderníčky a po tomto výkone si musí oddýchnuť na terase pri drinku. Zhodiť ju z útesu a ešte jej aj zakývať. Odpad!

 

 

Hotel Paradise

 

Ťažkí frajeri a ľahké devy, ktoré dokážu zaujať iba vtedy, keď sa pred kamerou vyzlečú. Hádky, podrazy, intrigy, faloš. Keď niekde ústi mediálna stoka, tak určite v Hoteli Paradise. Odpad!

 

 

Nevera po slovensky (pozor, nie ten celkom dobrý 3- dielny film)

 

Kontroverzná show, kde ide o sledovanie partnerov podozrivých z nevery. Videl som možno len pár minút, jednoducho to bolo pre mňa nepozerateľné, nemal som na to žalúdok. Odpad!

 

 

Nevesta pre milionára

 

Asi tiež nejaká reality show, bože ženy, prečo sa dokážete tak ponížiť! Odpad!

 

 

Farmár hľadá ženu

 

Jedna z tých reality show, na ktoré sa odkážem pozerať, dokonca polo-pravidelne. Nie je to zlá reality show, aj keď zopár prípadov by sa tam našlo, najmä spomedzi nádejných farmáriek, ako bola tá chovateľka sliepok, ktorá sa vydala za farmára a krátko na to sa rozviedli, lebo išla len po jeho peniazoch (na mená si už nespomeniem), potom Kleopatra z Turca, či cukrárka Katka, to boli známe prípady. Hodnotenie ***

 

 

Mam, ožeň ma!

 

Tiež sa dalo, mladí muži súci na ženbu si vyberú 2-3 ženy súce na vydaj a pár dní skúšajú spolu žiť. To prináša zopár zaujímavých, ale aj nervy drásajúcich situácií. Pamätám si na jednu vydajachtivú žienku, ktorá svojmu potencionálne nastávajúcemu dobre že nevliezla do jeho ctenného otvoru (tá, ktorá jeho meno "Romanko" dokázala vysloviť behom minúty asi 40x) alebo bol aj zaujímavý príbeh celkom sympatickej dievčiny, ktorá prišla za chalanom, ktorý sa nevedel ani poriadne vykoktať lebo si nebol istý "co by na to maminka řekla" alebo si pamätám ešte na jedného prípada, ktorý sa tak nechutne správal k jednej svojej nápadníčke, že si každý o ňom začínal myslieť, že je teplý. No a samozrejme, nesmieme zabudnúť na botoxového Miška zo Spišskej Belej, ktorý sa pred kamerami takmer oženil. Hodnotenie ***

 

 

Vyvolení

 

K tomuto nemám ani komentár, staršia reality show, ktorá sa vysielala pred pár rokmi (chvalabohu). Ak toto majú byť vyvolení slovenského národa, tak potom musíme byť fakt zle na tom. Dá sa to ohodnotiť štyrmi známymi slovami: Hádky, podrazy, intrigy, faloš. Ale bez toho by asi nebolo "vyvoleného". Odpad!

 

 

Farma

 

Pripomína mi to Hotel Paradise, teda aspoň tými hádkami, podrazmi, intrigami a falošou. Neznášam ľudí, ktorí sa pred niekým hrajú na najväčšieho kamaráta až za hrob a za jeho chrbtom na neho kydajú všetko možné. Po skončení to pokračovalo "afterpárty" Bez servítky, kde si jednotliví farmári (alebo skôr farmárky) varili, to však tiež bolo za Odpad!

 

Uf, nejako som sa rozpísal, nezabudol som na nič?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

extremne rodiny, kedze jojka dostala pokutu a vela sa o tom kecalo na fb, ta som si kukla v archive, ze o com to ludia melu... k tonkovi, tiez mi neprisiel ako retardovany, ba dokonca sa vyjadroval mudrejsie jak cukrarka /jaj, ta sa nevyjadrovala vobec, ta iba mlci, dobra ucastnicka relacie :D/ a clenky skupiny zub casu.. su trochu nevzdelani, ale su slusni a maju sa radi.. su mozno cela familia chudobni jak kostolne mysi, ale aspon cisto mohli mat v tej bude, kde ziju..

 

 

geissenovcov som videla iba raz, ked gajsenka mudrovala v atenach, ze ako moze mat akropola 2500 rokov, ked je iba rok 2012.... B)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

geissenovcov som videla iba raz, ked gajsenka mudrovala v atenach, ze ako moze mat akropola 2500 rokov, ked je iba rok 2012.... B)

 

toto som nemala čítať ... som na kolenách a sánku zbieram z podlahy ... nie je to čosi ako tí dvaja z Pereša ? so značkami!, samozrejme! :D

 

geissenovcov som zazrela asi dvakrát pri prepínaní, ani nie našej, tuším niektorej maďarskej, vysielali to aj oni ... zbytok poznám z reklám, sem tam úputavok, a sem tam pri prepnutí .. raz za mesiac-dva-tri pri hľadaní niečoho občas zablúdim na nete trošku k bulváru, tam sa stopro niečo z reality show rozoberá ... pozrela som pár obrázkov z paradise, humus, stačilo, a pozrela čosi k Tonkovi, a mám pocit, že tým to nadobro končí ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zdrvená Anna z Pláže 33: Títo sú falošní!

 

Napätie na Pláži by sa dalo krájať. Nápor emócií najnovšie nezvládla Anna Pitnerová, ktorá sa pred kamerami neubránila slzám. A to rovno v deň jej menín.

 

„V živote som takéto meniny nemala. Doma by som oslavovala úplne inak a nie s falošnými ľuďmi naokolo. Ja dobre vychádzam, dá sa povedať, iba s Romankou a Danielkou a možno aj s Jančim, ale myslím si, že ostatní sú falošní,“ odôvodnila plač plavovláska. Nuž nechajme sa prekvapiť, ako sa nakoniec vzťahy vyostria. Vyzerá to však tak, že plač je už pomaly na dennom poriadku.

Chudiatko, určite musí byť veľmi zdrvená, až ma pri srdci pichlo, keď som sa dočítal ako jej ublížili. Však čo je to za reality show, keď sú tam takí falošní, agresívni, pokryteckí psychopati, ktorí si tam liečia mindráky? Človek by čakal, že tam stretne samých dobrých ľudí, čo sa porozprávajú o prírode, poézii, hudbe, medzi nimi získa nových verných priateľov na život a smrť a o ôsmej pôjdu spať.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veľkého brata som videl alebo skôr počul len raz v živote, keď sme sa s Cizym a Linkmanom boli ožrať na Cizyho chate, tak v polospánku pri zapnutej TV som počul ako jednému súťažiacemu došla správa zvonku, že nabúchal nejakú babu a bude oteckom. No nebol moc nadšený.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj názor je taký, že sa to pohybuje niekde na úrovni suterénu podobne ako Vyvolení. Čo sa vlastne dá očakávať, keď na dva mesiace izolujú na jedno miesto viacero psychopatických pováh?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a ja sa čudujem, prečo nikde nič, tak mi napadlo trochu kutať, a hľa ... nemohla som sa zdržať smiechu ... je to správa už z 8. augusta, ale nič to nemení na správe, ani na nami prorokovanom neskutočne zlom odhade Markízy ... :)

 

Predčasný koniec!

Hoci si letná šou Pláž 33 našla medzi televíznymi divákmi svojich priaznivcov, nestačilo to k tomu, aby sa relácia na obrazovkách udržala. Boj o 33 tisíc eur sa mal totiž pôvodne skončiť až v polovici septembra, no kvôli nečakaným zmenám sa meno víťaza dozvieme už budúci týždeň.

Rýchly proces! Keďže sme na Slovensku doposiaľ nemali súťaž s takýmto plážovým formátom, predpokladalo sa, že ľudí by to mohlo chytiť. Ako sa však s odstupom času ukázalo, záujem divákov o Pláž 33 nebol dostačujúci. Tvrdá letná brigáda preto na obrazovkách Markízy končí - sledovanosť nenaplnila predstavy tvorcov programu.

„Aj napriek tomu, že Pláž 33 bola viackrát najsledovanejším nespravodajským programom tohto leta, rozhodli sme sa pre programovú zmenu a nasadzujeme nový dramatický rodinný seriál s názvom Horúca krv so skvelým hereckým obsadením,“ povedala nám k tomu hovorkyňa televízie Oľga Dúbravská. Osud šou tak nezachránila ani účasť farmára Adama, vzťahové aférky krásky Martiny, či intrigy medzi ostanými finalistami.

...

http://www.topky.sk/...rusila-Plaz-33-

 

no hrôza :) ... že sledovanosť :)

Celkovo sa sledovanosť Pláže 33 pohybovala od 20 do 24% a nič nenasvedčovalo k zlepšeniu výsledkov.

 

Stavba stála skoro 1 200 000 eur a nemá to žiadnu sledovanosť. Pre toto budú určite padať hlavy,“ prezradil zdroj Nového Času. Diváci vytýkali celému programu slabý dej, nacvičené scénky, kompazistov, ktorí mali dej rozhýbať rôznymi útokmi na účastníkov. Mnohým sa nepozdávala moderátorka, kŕčovitý manažér či nezvládnutý výber súťažiacich.

http://reality-show....esic-drive.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To som čítal už pred týždňom, ale na Narkóze to stále dávajú. Zrejme ešte dobiehajú tie posledné epizódy. Ale nechce sa mi veriť, že to malo sledovanosť 20 - 24%, podľa mňa to je slušné a nerušili by to, však to by znamenalo, že to sledoval každý štvrtý divák. Ale aj tak dobre. Včera večer som si pozrel Pravá a ľavá ruka diabla a pri tomto vyše 40 rokov starom filme som sa bavil rozhodne viac ako pri všetkých týchto idiotských reality show.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

a vyzerá to, akoby som ja o nich celé dni masochisticky čítala ... :)

 

ale kúsok masochismu priznávam ... a neveriackeho krútenia hlavou a kúsok škodoradosti, lebo nie je možné, aby tí ľudia v takej tv, ako je markíza, boli natoľko odtrhnutí od toho, čo ešte a pokiaľ ... zakapávajú im silené reality show, a len ich tlačia, a tlačia na stále silnejšie nechutnosti, dnes som čítala koment na modré z neba, nebol pekný, celé sa to posúva do nechutného show ...

:innocent:

tak pome k vareniu na tv Markíza v Záhorskej Bystrici:

Zato na Markíze si servítku pred ústa nedávajú. Tu sa zubami-nechtami držia trendu „čím horšie, tým lepšie“ a berú to od podlahy, či skôr do podlahy, až si človek hovorí, či sa niektorí členovia poroty neminuli povolaniu. Nechápem, čo v súťaži o varení hľadajú urážky, nadávky, opovrhovanie, neúcta voči súťažiacim.

O tom tanieri hodenom na zem ani nehovorím. Keď prišlo toto hneď na úvod, čo bude pokračovať? Budú vypľúvať požuté sústa rovno pred súťažiaceho? Alebo neúspešným kuchárom pchať hlavy do ich výtvorov? Nerozumiem tomu, prečo sa táto súťaž musí niesť v takom neprajnom duchu. Naozaj si tam myslia, že nás zaujímajú iba nadávky a urážky druhých? Že sa vynervačený človek po ťažkom dni v robote, doma a po správach plných krvi a nešťastia radšej nepozrie na niečo inteligentné, slušné a pokojné?

Prečo musia byť tí šéfkuchári silou-mocou za zlých? Čo im nedochádza, že tým iba robia zlé meno sami sebe a svojej reštike! To, že niekto treskne o zem tanier s jedlom, pripraveným s najlepším úmyslom, neospravedlní ani fakt, že musel ísť podľa scenára. A zakrývať smrad v hrnci pokrievkou, že keby to nebolo drsné, tak by to nikto nepozeral, je dehonestácia divákov. Lebo vulgárností a škaredostí má každý dosť v reálnom živote, netreba tým ešte ľudí napchávať nasilu kŕmne husi.

http://lesk.cas.sk/c...rucha-doma.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este sa vratim k Plazi 33 - priznam sa, ze som videla akurat par uputavok a kusok jedneho dielu, aj to nahodou, ale zdalo sa mi to take kanalove... myslim, ze podobna show bezala asi 5-6 rokov dozadu na Prime, volala sa Bar a sice ti ludia tam boli tak trochu "caknuti" (to musia byt, inak by sa neprihlasili), ale celok sa mi zdal byt taky normalny - boli tam i hadky i intrigy, ale neslo sa do extremu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď vidím tie upútavky na farmára, ktorý hľadá ženu, tak sa mi chlpy ježia...

A tiež k tej kuchárskej súťaži, kde porota prirovnáva predložené jedlo k hnoju, k tomu, čo má kôň v zadku a podobne, dokonca hodí jedlo o zem, tak je mi z toho naozaj na grc. Nenasral by ma Habera, keby mi povedal, že spievam falošne jak divá sviňa, to by som vedela brať s nadhľadom, ale toto by ma teda nasralo dočervena. A veru som si nie istá, či by sa zvyšky takto ohodnoteného môjho výtvoru neocitli za výstrihom daného porotcu. Predsa len si myslím, že človek by mal mať nejakú úctu k jedlu, aj ked nevyzerá práve ako z paláca.

A naozaj netuším, kto už len môže pozerať extrémne rodiny. netuším, koho môže zaujímať, ako si tam nejakí podivíni nadávajú, prípadne skočia do vlasov (aspoň z tej upútavky, čo dávajú každých 10 minút, to tak vyzerá, a určite viem, že to kukať nebudem).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne nazvaný vývoj a realita reality show na našom malebnom holubičom Slovensku :

 

Maďarič: Reality show idiotizujú spoločnosť

 

Sedem relácií z dnešného denného programu by televízia Markíza nemohla odvysielať, podobne by dopadla aj televízia Joj.

Minister kultúry Marek Maďarič zo Smeru je pobúrený vulgárnosťou v televíziách a chce, aby mohli vysielať programy pre divákov starších ako pätnásť rokov až po ôsmej večer.

Minister s návrhom prišiel potom, ako videl reality šou Farmár hľadá ženu na Joj. „Dopozeral som ju celú a nevychádzal som z úžasu. S takou mierou vulgárnosti a totálnej degradácie človeka som sa ešte v najsledovanejšom čase nestretol.“ Kritizoval aj Markízu.

 

Relácie na Markíze podľa neho nezaostávajú. Vyhláškou chce preto posunúť vysielanie programov nevhodných pre deti do pätnásť rokov až za ôsmu hodinu večer.

"Ja nezatracujem reality show, ja hovorím to, že mám pocit, že sa prekročila hranica a chcem počuť aj názor iných ľudí. Ak si to nemyslia, ak prevládne vo verejnosti názor, že to je tá cesta a toto je to, čo chceme vidieť, ja to akceptujem," doplnil Maďarič. Osobne je však presvedčený, že médiá sa dopúšťajú "idiotizácie" dnešnej spoločnosti.

... Televíziám by skomplikoval život.

Čítajte viac: http://ekonomika.sme...l#ixzz26FOUp8uX

televíziám by skomplikoval život, úžas. a to ešte nevidel zrejme najnovšie markízácke kuchárske excesy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov