Jump to content

RoSo
 Share

Recommended Posts

Som strážca kníh :lol:

najlepší je Horor :) "to má byť úsmev?" :)

Ja som do tejto rozprávky blázon som to videl xyz-krát

a vďaka nej som si prečítal Ostrov pokladov, Bieľu veľrybu, Dr. Jekylla a pána Hyda ;)

Vcera som kukal toho Karlika v čokoladovni, a musim priznat ze som od toho fakt necakal nic prevratne, vlastne ocakval som podla screenov co som videl na nete ze to bude dost dost fantasy, cize dost odveci. A vravi sa sice ze zdanie klame, ale vcera veru zdanie neklamalo :lol: Uz som poriadne dlho nevidel taku kravinu, no asi som este "decko" a nedokazem pochopit take sirokoperspektivne filmy ako je tento. No jedine na com sa dalo zasmiat bol jedine ten dedko a babka u nich doma u Karlika. Inak ako nahle prisli do tej čokoladovne sa film uplne zvrtol do fantasy scenerie a uz ma to prestalo aj bavit.

Asi nie si decko keďže ten film je natočený podľa knihy Roald-a Dahl-a a napísal ju pre deti :lol:

Podľa mňa to je super film. Burton+Depp čo iné z toho môže vzísť a ešte keď to je pôvodne od Dahla. Lepšie ako pozerať tie nereálne romantické komédie alebo akčné filmy bez pointy.

dnes na prime 23:50

Mrtva nevesta Tima Burtona

No tak to uz vazne neviem co som. V niektorych temach som "decko", inde som zase netolerantny k detskemu fantasy svetu.

Ale tak kazdy ma iny vkus, niekto zere fantasy, sci-fi, horory,... Inych bavia "nerealne" romanticke komedie :lol:

mne sa film sice pacil..

ale sranda..nerealne romanticke komedie maju asi viac realnosti ako obrovska cokoladova rieka s nejakymi malymi typkami, ktorych nasiel Willie v pralese :lol:

Tom preto sa to asi volá fantasy :lol: zasa si nepleť pojmy s dojmy :)

A nikde som nepovedal že to je reálne :) Chlapče čítaj poriadne tie príspevky. Osobne by som viac veril tej čokoládovej rieke ako že sa multimilionár zamiluje do prostitútky ;)

Ale ja to beriem ako to bolo povedané v Strážcovi kníh ;)

aaale ved ja som predsa nepovedal ze si to povedal ty :lol: len som cital toto "pozerať tie nereálne romantické komédie"...preto ma hned napadlo to co som napisal :)

ved prostitutky a milionari su tu odjakziva a tak aj ta laska sa medzi nimi najde :) ;) a ake krasne by to nakoniec bolo keby existovali aj cokoladove rieky a tam by sa mohli zosobasit, na krasne vykosenej jedlej zelenej trave ;)

Ale Láska predsa nepozná hranice :lol:

Ani myseľ, ktorou si tvoríš vlastné dobrodružstvá, vlastnú fantáziu.... Ty si taký zasnený hlavne čo sa týka lásky takže by si mal vedieť toto pochopiť :)

no Epic Movie hmm... 25% hodnotenie dal by som tomu aj nižšie

to je skôr tragédia medzi fantasy, bez nápadu, pobrali zo všetkých možných filmov čo sa dalo dali to dohromady a nemá to vtip, pointu, hlavu a pätu, svoje kúzlo nič také to filmy by sa mali zakázať :lol:

pobrat vselico z roznych filmov..ale ved predsa o tom parodie predsa su :lol: a ano aj ten vtip ci zabavu tam clovek najde ak ju najst chce a nepohorsuje sa vecami "oh ako si mohli dovolit nieco take spravit tomu originalu" :) :)

aj parodie maju svojich fanusikov ;)

veď phersu sa vyjadroval k filmu Epic movie, nie k paródiam :lol:

podľa mňa sú dobre natočené paródie fajn, osobne žeriem Mars útočí od Burtona :)

no a zajtra na markíze 20.00

Pelíšky!!!

a dnes ide aj Návrať siedmych statočných na stv1. videl to niekto? či je to len ďalšie nútené pokračovanie, čo už nie je zďaleka také dobré ako pôvodný film?

edit pardon, dnes ide Sedem statočných, návrat je až zajtra

no a dám aj na prvého už, nemôžem to vydržať :)

1.1. markíza 23.20

Ospalá diera - ďalší Burton a ďalší Depp ;)

pokračuje to 1.10

Memento - geniálny geniálny film, dej ide pospiatku, a prekvapivý je vlastne začiatok, nie koniec

a potom 3.05

Nebezpečné známosti s celou plejádou vynikajúcich hercov, od Glenn Close, Johna Malkovicha, Michelle Pfeiffer, Uma Thurman, Keanu Reeves

aaaano tak potom ma az privelmi pomylilo mnozne cislo :lol: ..najprv spomenuty epic movie..potom o par riadkov"také to filmy by sa mali zakázať"..jak kukam tak kukam, vychadzalo mi ze moze mysliet len a len parodie..aaa zase som bol vedla :) :) ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• game
      By game
      kto má rád európske filmy ?
      Americká film. akadémia ich tiež oceňuje každý rok, ale európske filmy ako celok majú svoju vlastnú akadémiu a vlastné ceny: 
      EFA - čo je Európska filmová akadémia.

máte radi európsky film ?

čo by sme mali vedieť o európskom filme v úplnej dokonale skratkovitej skratke:

- v Európe film vznikol
      - najväčším producentom bolo svojho času Francúzsko /dokonca pár rokov bolo jednotkou vo film.produkcii Dánsko/
      - bežne sú v povedomí zásadné pojmy svetovej kinematografie: francúzska Nová vlna, taliansky neorealizmus, nemecký expresionizmus, anglická Freecinema, talianske spagetti westerny ... /
      - veľa európskych filmov je podporovaných a distribuovaných cez veľké americké filmové štúdiá / Paramount, Warner Bros. ... / tým pádom zvyčajne nie je bežne v povedomí, že ide o európsky film
      - veľa európskych hercov, režisérov a kameramanov je známych a ostrieľaných aj svojou americkou tvorbou, európsky film je tým preto nielen art, ale aj skutočná remeselná kvalita 
      - európsky film má jednu nevýhodu: menšie štúdiá, menej peňazí, rozdrobená produkcia a distribúcia / časté a rozsiahle koprodukcie štátov na rozdiel od zastrešenia jedným veľkým filmovým štúdiom v Amerike /
      - v Európe sa robia aj veľké produkcie  za veľké  peniaze, ale zaujímavosťou je, že  v Európe sa natočí takýto film za sumu o tretinu menšiu než v americkej produkcii.
      - ešte jedna zaujímavosť:
      dokonca aj americkú Novú vlnu / New Hollywood - Spielberg, Scorsese ... / pomohol naštartovať prílev sviežej európskej tvorby v americkej kinodistribúcii  / napr. francúzsky film Bitka o Alžír, samotná francúzska Nová vlna, neorealisti ... /,
      kým americký systém začal stagnovať na divácky už nezaujímavých muzikáloch, historických monumentoch a pod., ktoré už nereflektovali dobu a záujmy divákov. /

• arwiel
      By arwiel
      spomínate si na svoje obľúbené rozprávky z detstva? ktoré to boli?
      pozriete si rozprávky aj teraz? páčia sa vám tie moderné?
      uprednostňujete animované, či aj hrané?
    • littlewitch
      By littlewitch
      Hladala som,hladala temu,ku ktorej toto zapojit.
      Nenasla som celkom,ze nic,tak zakladam novu temu, v ktorej nebudu krimi-srialy,ani Dr.House,ani Panelak,ci iny serial tohto typu.
      Kedze kazdy z tychto druhov tu ma svoju temu,chcem vediet,ci su tu este nejake serialiky,ktore nemaju na tomto fore zastupenie a co vlastne sledujete. :)

K oblubenemu serialu, o ktorom sa tu zmienite, okrem nazvu a obrazku pridajte aj popis:

1) co je zac
      2) preco sa vam paci
      3) pripadne, ake su obdobne serialy tohto typu a porovnajte ich

Mno,a aby som hned zacala svojim kuskom,tak supnem serial,ktory ma vratil k tv.
      Od isteho casu nesledujem tv,nerobi mi to nejak dobre, neviem to ako vysvetlit.
      Ale jeden serial ma dostal. Pri chystani nedelneho obedu náhodne bol pusteny televizor a ja som z kuchyne nan videla,ze je v nom zaujimavy film (neskor som zistila,ze ide o serial)

Mno nebudem z toho robit poviedku :lol: proste som si zamilovala serial Ghost Whisperer ( Stratene duse )

Ten serial proste milujem :) a to je asi vsetko,co v tv sledujem ja ;)
    • Sniper
      By Sniper
      Leží mi tu DVD Shawshank Redemption a chcem si to skonvertovať do DivX. Ale rozhodujem sa či si mám vybrať pôvodné znenie (s titulkami) alebo dabing.
      Hoci pôvodné znie je lepšie, ale pri dabingu sa môžem viac sústrediť na dej filmu.

Čo je (pre vás) lepšie?
    • Andulqa
      By Andulqa
      ... a odporucil/a by som ho pozriet si :lol:

aj ked telku nekukavam a do kina nechodim (fakt len vynimocne), v poslednej dobe som zhliadla vcelku dost filmov, niektore boli velmi dobre, ine len priemerne, no a tak mi napadlo, ze by sme sa mohli navzajom inspirovat, odporucat a diskutovat o tom, ktore filmy su dobre a naozaj sa ich oplati vidiet :)

tak na zaciatok, mam rada filmy ktore maju viacero dejovych linii (pripadne su nejakym sposobom poprehadzovane) a na konci ktorych sa to vsetko navzajom prepoji a pomiesa a zrazu vsetko dava zmysel :) takze odporucam:

Memento (tento film ide odzadu)
      Butterfly Effect
      21 Grams
      Crash
      11:14

ine mi teraz nenapadaju, videli ste niektory z tychto? Mna dostal naposledy videny Crash, ktory hovori v podstate o rasizme, boli tam situacie, pri ktorych mi zvieralo zaludok v ocakavani toho najhorsieho konca ale potom to vsetko skoncilo uplne neocakavanym a skvelym sposobom ;) takze hor sa do pozeranie ;)

edit: doplnila som linky ;)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy