Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Som strážca kníh :lol:

najlepší je Horor :) "to má byť úsmev?" :)

 

Ja som do tejto rozprávky blázon som to videl xyz-krát

 

a vďaka nej som si prečítal Ostrov pokladov, Bieľu veľrybu, Dr. Jekylla a pána Hyda ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera som kukal toho Karlika v čokoladovni, a musim priznat ze som od toho fakt necakal nic prevratne, vlastne ocakval som podla screenov co som videl na nete ze to bude dost dost fantasy, cize dost odveci. A vravi sa sice ze zdanie klame, ale vcera veru zdanie neklamalo :lol: Uz som poriadne dlho nevidel taku kravinu, no asi som este "decko" a nedokazem pochopit take sirokoperspektivne filmy ako je tento. No jedine na com sa dalo zasmiat bol jedine ten dedko a babka u nich doma u Karlika. Inak ako nahle prisli do tej čokoladovne sa film uplne zvrtol do fantasy scenerie a uz ma to prestalo aj bavit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi nie si decko keďže ten film je natočený podľa knihy Roald-a Dahl-a a napísal ju pre deti :lol:

 

Podľa mňa to je super film. Burton+Depp čo iné z toho môže vzísť a ešte keď to je pôvodne od Dahla. Lepšie ako pozerať tie nereálne romantické komédie alebo akčné filmy bez pointy.

 

dnes na prime 23:50

 

Mrtva nevesta Tima Burtona

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak to uz vazne neviem co som. V niektorych temach som "decko", inde som zase netolerantny k detskemu fantasy svetu.

 

Ale tak kazdy ma iny vkus, niekto zere fantasy, sci-fi, horory,... Inych bavia "nerealne" romanticke komedie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tom preto sa to asi volá fantasy :lol: zasa si nepleť pojmy s dojmy :)

 

A nikde som nepovedal že to je reálne :) Chlapče čítaj poriadne tie príspevky. Osobne by som viac veril tej čokoládovej rieke ako že sa multimilionár zamiluje do prostitútky ;)

Ale ja to beriem ako to bolo povedané v Strážcovi kníh ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aaale ved ja som predsa nepovedal ze si to povedal ty :lol: len som cital toto "pozerať tie nereálne romantické komédie"...preto ma hned napadlo to co som napisal :)

ved prostitutky a milionari su tu odjakziva a tak aj ta laska sa medzi nimi najde :) ;) a ake krasne by to nakoniec bolo keby existovali aj cokoladove rieky a tam by sa mohli zosobasit, na krasne vykosenej jedlej zelenej trave ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale Láska predsa nepozná hranice :lol:

Ani myseľ, ktorou si tvoríš vlastné dobrodružstvá, vlastnú fantáziu.... Ty si taký zasnený hlavne čo sa týka lásky takže by si mal vedieť toto pochopiť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no Epic Movie hmm... 25% hodnotenie dal by som tomu aj nižšie

 

to je skôr tragédia medzi fantasy, bez nápadu, pobrali zo všetkých možných filmov čo sa dalo dali to dohromady a nemá to vtip, pointu, hlavu a pätu, svoje kúzlo nič také to filmy by sa mali zakázať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pobrat vselico z roznych filmov..ale ved predsa o tom parodie predsa su :lol: a ano aj ten vtip ci zabavu tam clovek najde ak ju najst chce a nepohorsuje sa vecami "oh ako si mohli dovolit nieco take spravit tomu originalu" :) :)

aj parodie maju svojich fanusikov ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veď phersu sa vyjadroval k filmu Epic movie, nie k paródiam :lol:

 

podľa mňa sú dobre natočené paródie fajn, osobne žeriem Mars útočí od Burtona :)

 

no a zajtra na markíze 20.00

Pelíšky!!!

 

a dnes ide aj Návrať siedmych statočných na stv1. videl to niekto? či je to len ďalšie nútené pokračovanie, čo už nie je zďaleka také dobré ako pôvodný film?

edit pardon, dnes ide Sedem statočných, návrat je až zajtra

 

no a dám aj na prvého už, nemôžem to vydržať :)

 

1.1. markíza 23.20

Ospalá diera - ďalší Burton a ďalší Depp ;)

 

pokračuje to 1.10

Memento - geniálny geniálny film, dej ide pospiatku, a prekvapivý je vlastne začiatok, nie koniec

 

a potom 3.05

Nebezpečné známosti s celou plejádou vynikajúcich hercov, od Glenn Close, Johna Malkovicha, Michelle Pfeiffer, Uma Thurman, Keanu Reeves

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aaaano tak potom ma az privelmi pomylilo mnozne cislo :lol: ..najprv spomenuty epic movie..potom o par riadkov"také to filmy by sa mali zakázať"..jak kukam tak kukam, vychadzalo mi ze moze mysliet len a len parodie..aaa zase som bol vedla :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov