Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Oh my god ... dneska vecer v telke same total kraviny:

(riadna Mikulašska nadielka, asi tento rok nikto neposluchal)

 

Markiza - Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly (Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl)

JOJka - Narnia: Lev, šatník a čarodejnica (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)

Prima - Harry Potter a vězeň z Azkabanu (Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban)

 

Jedine co je dneska vecer v telke dobre je Terminal, aj to je na Nove, ktoru nemame :lol:

 

Hlavne ze tie normalne filmy ako Shrek (16:10 na Markize) alebo Anger Management (14:00 na JOJke) su cez den. :)

 

Esteze mam nahratych Priatelov z celeho tyzdna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Markiza - Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly (Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl)

JOJka - Narnia: Lev, šatník a čarodejnica (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)

Prima - Harry Potter a vězeň z Azkabanu (Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban)

a môžem sa opýtať, koľko z týchto filmov si videl? či nebodaj všetky, keď hovoríš, že sú to kraviny? :lol: a ak nebodaj hej, potom nechápem, prečo človek, ktorý sem dá tip na Princezná a námorník, nazve tieto celkom dobré oddychovky kraviny

 

ja som videla všetky tri a myslím, že piráti sú dobrí už len kvôli deppovi, narnia je celkom pekná rozprávka /ale knihu som nečítala, takže nemôžem povedať, či to vôbec zachytilo dojem z knihy/ a potter vzhľadom na to, prečo bol natočený, dosť dobre ujde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy ma predsa rad ine filmy...a netreba si ich pozriet len aby som mohol povedat ze som ich videl...ja som tiez nevidel LOTR..ani nechcem aj ked mi sto ludi povie ake su uzasne filmy a nahodou Princezna a Namornik sa mi viac pacila ako nejaky poter..a to som ho dokonca videl :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tom, po prvé, nereagovala som na teba :lol:

po druhé, nekážem vám nič pozerať, mne je jedno čo pozeráte a čo sa komu páči a aké má rád filmy :) ale čo je moc, to je moc :)

po tretie, nemusíš niečo pozerať, len preto, aby si mohol rozprávať, že si to videl... ale keď si niečo nevidel, prečo potom o tom rozprávať, že to je kravina...

po štvrté, porovnávať princeznú a námorníka s potterom... no keby ste to neboli vy dvaja, tak sa aj čudujem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za prve..toto je forum a mozem predsa reagovat na koho chcem :lol:

po druhe...nie nie, kazdeho bavi nieco ine..o tom to je :)

po tretie...niekedy mi staci precitat si o tom film a viem ze to je podla mna debilina..to je pre mna LOTR..a podobne "realne" filmy, scifi alebo ine vesmirne sracky, takze z mojho pohladu mozem povedat "aaano tento film je kravina (ak nie horsie)" :)

po stvrte...mas pravdu nemozem porovnavat princeznu a namornika s potterom..to si ten prvy film nezasluzi...niekoho viac zaujme skutocny pribeh bahrainskej princeznej ako pozerat sa na maleho blbca s bleskom na cele, ktory schovava do drevenej truhly dementorov ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten príbeh bahrainskej princeznej by bol možno pekný, ale dosť záleží aj na tom, ako sa príbehy podávajú... ty ako cestovateľ, ak ťa tak môžem nazvať, a v podstate aj pisateľ menších cestopisov, alebo ako to pomenovať, by si to mohol vedieť, že môžeš opisovať krásnu krajinu, ale keď ju opíšeš zle, nezáživne, nudne, dáš tam zlé fotky, tak to nikoho nezaujme :lol:

 

a ja si tiež môžem povedať, že tento film ma nezaujal podľa popisu, že to vyzerá ako kravina, veď aj to je jedno z kritérií, ktorý film si pozriem, ale nehovorím, že to je kravina ako keby to vidím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale asi na tej princenze nieco bolo ked ma to dokazalo zaujat :lol: a to ma nezaujme hociaky film...takze to co chceli im vlastne vyslo..aspon u mna

 

a to si vazne este o ziadnom filme nepovedala ze to je kravina? ved to predsa uplne bezne, ze sa tak clovek vyjadri o filme o ktorom si mysli ze je o nicom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevidel si LOTR a hovoríš, že to je blbosť. Prečo kritizovať niečo čo sme nevideli, nepoznáme ? :lol:

 

v tomto uznávam cizyho ten si to pozrel /neviem či celé/, ale pozrel aby na to mohol nadávať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to si vazne este o ziadnom filme nepovedala ze to je kravina? ved to predsa uplne bezne, ze sa tak clovek vyjadri o filme o ktorom si mysli ze je o nicom

čo ja viem, tuším nie, ja som si ešte aj crossroads s britney spears a pár steeloviek pozrela, aby som mohla povedať, že sú to podprahové kraviny :lol: ja to nemám rada, vyjadrovať sa o niečom, o čom človek nemá veľkú páru
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vies asi mam nejaky bozsky dar..ale pozriem si trailer alebo ukazky z filmu v telke, par obrazkov a vycitim ze ten dany film je pre mna debilina..

a kludne to poviem a nebudem si to len mysliet, ale nechcem predsa o niecom povedat ze to je kravina aj ked si to budem cely cas mysliet..ale ako by som vyzeral, ked kritizujem nieco co som nevidel?

kritizoval som, kritizujem a budem kritizovať...vidis cizy si to pozrel aby mohol nadavat..a ja nadavam po par minutach traileru a fotkach...hmm neusetril som tak ja trochu casu? :lol::)

to iste s crossroads..naco to pozerat ked vopred vidim ze to je debilina? naco stracat cas pozeranim..len preto aby som potom mohol konecne povedat ze to je kravina? ja to poviem vopred a usetrim si cas :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa už párkrát stalo, napr aj pri pirátoch, že som si pozrela obsah a myslela som, že sa mi to nebude páčiť... ale páčilo sa, pretože výkon deppa všetko prekonal...

a v poriadku, šetri si čas, pre mňa však má takýto tvoj názor nulovú hodnotu... ale na toto mi môžeš odpísať, že ti je jedno, čo si o tvojom názore myslia druhí a nikto ťa nebude nútiť pozerať filmy a môžeme to celé uzavrieť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a môžem sa opýtať, koľko z týchto filmov si videl? či nebodaj všetky, keď hovoríš, že sú to kraviny? :lol:

Okey. Takze HP sme boli na jednotke zo skoly v kine, nevedel som sa dockat konca, proste mna toto vobec nebavilo. Pirati - pozeral som asi tak 40 minut, tiez ma to nebavilo, tak som isiel spat. Narniu som nevidel, ale vcera som to mal pustene, a splnilo to ocakavanie ... bola to blbost :)

 

Proste kazdemu sa lubi nieco ine, mne taketo "oddychovky" nesadli a nemam rad ani sci-fi, ani fantasy, ani pod typ filmov. ja mam rad Komedie, realisticke filmy a potom filmy ako su napr. Gladiator, alebo Troy.

 

Tak ako aj v hudbe ma kazdy svoj styl, tak isto v knihach, tak aj vo filmoch ma kazdy svoj styl a zaner oblubeny. Pre niekoho je to blbost, pre niekoho oblubeny film. To je pochopitelne ... kolko ludi, tolko chuti.

 

 

btw. a nahodou Crossroads bol dobry film :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Proste kazdemu sa lubi nieco ine, mne taketo "oddychovky" nesadli a nemam rad ani sci-fi, ani fantasy, ani pod typ filmov. ja mam rad Komedie, realisticke filmy a potom filmy ako su napr. Gladiator, alebo Troy.

Aljak.................... súhlas Gladiátor, Trója, Statočné srdce, Patriot, Nero ................... toto sú parádne filmy. Včera som to vyriešil tak že som šiel von. I keď som rozmýšlal že si kuknem Narniu ale potom som si to rozmyslel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Narniu si aj ja dnes bajockom pozriem, i ked neoblubujem tieto fantazijne rozpravky..

a zajtra si v kompe pozriem Narniu dvojecku, uvidim ci mi sadne rovnako ako jednotka

tak pre mňa Narnija 1, samozrejme v originály, určite predčila toho lotra :lol: . dvojka už sklamanie

 

Z tej trojky by som si vybral Pirátov.

Ináč TV nestojí za zmienku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov