Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Bohužiaľ, my (Češi, Slovaci) sme take dementne narody, že všetky zaležitosti v TV, ktore maju vybornu alebo aspoň nejaku kvalitu a kulturnu uroveň (hodnotu) sa u nas vysielaju v lepšom pripade po 22., v tom horšom po polnoci. Je to smutne, ale prednosť maju rôzne, panelaky, ordinacie, vyvoleni, pošty pre teba, ošklive Katky, modre z neba a podobne kraviny, ktore su kvalitativnym a kulturnym bahnom. Aj to svedči o "kulturnosti" našich narodov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pete, keďže phersu je tu moderátor, myslím, že prvý zbytočný a nesprávny príspevok bol tvoj :lol:

 

no a aby som aj ja nebola, dávam do tipov jednu skvelú drámu v pondelok 22:10 na stv2

 

Umenie plakať - Excentrická štúdia jutlandskej rodiny zo začiatku 70-tych rokov, videnej nemilosrdnými a súčasne nevinnými očami jedenásťročného Allana. Jeho život nie je ľahký – otec má „choré nervy“ a každú chvíľu hrozí, že sa zabije. Matka už rezignovala, starší brat sa odsťahoval a sestra skrýva svoje tajomstvo, súvisiace s otcom. A rodinný mliečny obchodík upadá. Otec si privyrába expresívnymi pohrebnými rečami, ktoré pozostalých vždy rozplačú. Allan sa rozhodne otcovi pomôcť všetkými možnými spôsobmi, len aby bol šťastný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

supr, dúfam, že si Umenie plakať nezabudnem pozrieť, na to som sa chystala ešte keď to nedávno fičalo vo filmových kluboch, ale nejako som sa k tomu už nedostala... teším :lol:

 

no a dnes: TV Prima, 20:00, Bournov mýtus - druhý diel skvelej Bournovej trilógie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečítaj si úvodný príspevok v akom zmysle bola táto téma založená

 

Tuto by ste mohli upozorniť na dobrý film, seriál, diskusnú reláciu a pod., ktorá v najbližšom čase pobeží v TV.

Takže neviem čo je na tom nezrozumiteľné.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj, ja už ani nemôžem chodiť do tejto témy, vždy sa teším, čo si zase pozriem a nakoniec to dopadne tak, že o desiatej zaspím ako drevo :lol: :)

Umenia plakať mi je veľmi ľúto (samozrejme, že som zaspala zase) a dnes zaspím aj Ivanovo detstvo, čo vyzerá byť na supr film... do pekla aj s jesennou únavou !!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov