Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

áno, skvelá, dnes sa im obzvlášť zadarila, najmä tá misska v štúdiu :lol:

utorky sú niečo strašné, najprv SOS, potom sedem sro a potom ešte zväčša nejaký dobrý film na stv2.do dvanástej, jednej sa ani od telky niekedy neodtrhnem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

keď tu máme tie sviatky tak

 

Umučenie Krista dnes

- na ČT2 21:15

- a na markíze 22:25

réžia: Mel Gibson, myslím, že ďalej nemusím predstavovať

 

Jesus Christ Superstar zajtra na STV2 21:20

muzikál z dielne Andrew Lloyda Webbera a Tima Ricea z roku 1973 /nemýliť si to s tým novým/

 

a ešte niečo čo nesúvisí so sviatkami...

Dobrodružstvá kriminalistiky každý piatok 20:00 na ČT1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

sobota joj 23:10 Léon :lol: /Ronin minulý týždeň, Léon tento,ja mám vianoce :)/

 

 

RoSoooo, kde si?????vráááť sa!!!!aspoň do tejto témy.lebo to tu je fakt na skapanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSoooo, kde si?????vráááť sa!!!!aspoň do tejto témy.lebo to tu je fakt na skapanie :)

Tu som, ale už vo verejnej kaviarni a len cez víkend takú jednu hodinku. ;)

 

Jediný TV Tip, o ktorom teraz viem sú správy o 19.00 na Markíze a 19.30 na Jednotke :lol: . Modra je naozaj diera. Zadok sveta. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skutočný príbeh Hitler: Vzostup zla (2/2)

(Hitler: The Rise of Evil 2/2) Životopisný film (90'), Kanada-USA, 2003. Réžia Ch. Duguay. Hrajú: R. Carlyle, S. Channingová, J. Maloneová, J. Marguliesová, M. Modine.

 

Síce prvú časť som videl iba od polovice, vyzeralo to celkom zaujímavo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej hej, kedysi som to videl. aj vcera som pozeral asi od polovice. je to historicky realisticky vykreslene. aj ked, ako zvycajne, nejake tie odkazy, (posolstva á posteriori) a klasicke filmove obohatenie o rozmer medziludskych vztahov tam je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preboha dva týždne tu už nemám príspevok... :lol: :)

no ideme dobiehať

 

dnes /streda/ stv2 22:50 /zajtra o 11:40 repríza/

Boxer a smrť - s mojím obľúbeným Štefanom Kvietikom /ááách :)/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes večer na STV 2 lahôdka pre fanúšikov dobrého futbalu

 

20:45 Liga majstrov finále

Priamy prenos z finálového stretnutia Ligy majstrov. (Francúzsko) *vhodné pre vsetkých

 

V piatok na STV 2 o 20:00 Osobnosti

 

dokument o Albertovi Schweitzerovi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sobota 3.6.2006 22:00 Dvojka /DNES!!!!!!!/

 

Dotyk zla - Dotyk zla nesie malé mestečko ležiace na americko-mexickej hranici. Jeho otlačok sa prenáša aj na hlavných hrdinov tohto mračného thrilleru: na mexického šéfa oddelenia boja s narkotikami Migela Vargasa (Charlton Heston), meniaceho sa z poriadkumilovného muža a policajta na pomstychtivého blázna, na jeho nevinnú ženu Susan (Janet Leigh), ponorenú zločincami do drogového tranzu, na amerického policajta Hanka Quinlana (Orson Welles), predávajúceho svoju dušu diablovi bohatstva...

 

Dotykom zla ma STV2 veľmi potešila, dávali ho takmer presne pred rokom, ale kvôli filmu Prelet nad kukučím hniezdom som to nestihla.super

 

Utorok 6.6.2006 22:00 Dvojka

 

Výťah na popravisko - Debut francúzskeho režiséra L. Malla, predstaviteľa novej francúzskej vlny. Kultový film svojho obdobia, nakrútený podľa románu Noëla Kalefa, s vynikajúcou hudbou Davisa Milesa. Hneď vo svojom prvom samostatnom diele prejavil majstrovstvo dramatickej výstavby a zmysel pre vnútorné napätie, postavené na detailoch. Ideálne naplánovaný a uskutočnený zločin sa skoro prezradil, doslovne sa rúti ako domček z karát. Julien Tavernier (Maurice Ronet) sa musí vrátiť do domu, kde pred malou chvíľou vraždil a ... zasekne sa vo výťahu. Jeho milenka a spoločníčka Florence Carala (Jeanne Moreau) si ide nohy zodrať pri hľadaní nečakane nezvestného milenca...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov