Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

RTVS chysta novy serial. Konečne niečo pôvodne na našej scene čo sa tvari moderne, sviežo a pozerateľne. Je to sice predčasne konštatovanie, ale vyzera to nadejne. Aspoň podľa traileru.

 

 

 

A keď už sme u RTVS, tak vo štvrtok začal novy serial (resp. miniseria) z už kultovej, britskej, BBC krimi produkcie Komisar Zen. Pilot bol veľmi dobry. A kvalita ma udajne stupajucu tendenciu. Tak to som zvedavy.

http://www.csfd.cz/film/282214-zen/?type=1

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

súhlasím s lopatom. Možno by bolo lepšie, keby som najprv videla film a potom čítala knihu, ale aj tak sa mi ten film páčil. Budúci týždeň ide 2. časť, tiež by som ju rada videla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Druha je este horsia. Resp. lepsia ako prva len je uplne presne o tom istom. Ako cez kopirak az na par poslednych minut. Cize uplne zbytocna. Ta dvojka mala byt jednotkou a vtedy by to bolo ako tak ok.

 

Celkovo je to ale hlupy film. Je tam velka kopa nelogickosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak je prvý film skvelý, a ten druhý respektíve lepší, tak nie je predsa o čom. Dej nie je až tak podobný ako by sa na prvý pohľad zdalo. Samozrejme, sú nahnaní opäť do arény. To je všetko čo je na tom podobné. 

Ja sa  už teším na tú tretiu časť. :) 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Či už sa film komu páči alebo nie, je vec názoru.Čítala som aj 2. časť, takže viem, čo by tam malo asi tak byť, ak to bude dľa knihy. Som zvedavá na prevedenie.

V tej prvej časti som bola - ako to len napísať - skrátka to, ako tí mocní z Capitolu pohybovali u seba nejakými predmetmi či figúrkami a to sa potom premietlo aj v tej aréne, ako tam vložili oheň, strom či tie dravé zvery - mi pripomenulo jedno spracovanie gréckych bájí, tam tiež tí bohovia sediac si dakde na Olympe pohybovali s dajakými figúrkami a reálne živé postavy potom boli v takej situácii, ako im na diaľku navodili tí bohovia.

Tak či onak, ja som rada, že som so videla a teším sa aj na tú druhú časť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak je prvý film skvelý, a ten druhý respektíve lepší, tak nie je predsa o čom. Dej nie je až tak podobný ako by sa na prvý pohľad zdalo. Samozrejme, sú nahnaní opäť do arény. To je všetko čo je na tom podobné. 

Ja sa  už teším na tú tretiu časť. :)

Cely dej a pribeh je rovnaky. Nieže nie. Neposunulo sa to absolutne nikam. Treba si to pozrieť a nie špekulovať.

A je predsa o čom, pretože takto je jeden z nich uplne zbytočny. Odhliadnuc od toho že oba su hlupe.  Proste to vynaša tak tam netrebalo vymyšľať nič nove. Iba natočiť to iste ešte raz. Len s inym koncom. Deti to rovnako ako Twilight aj tak zožeru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Povedz presne ktoré pasáže sú rovnaké a ja si to rád prečítam .... Ja som to aj videl, aj čítal. Dej napreduje, pribudli nové postavy ktoré budú mať mať v ďalšej častiach významné zastúpenie. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď pišem že cely dej. To že pribudlo par postav a že tam pichnu 5 minut pred koncom navnadu na ďalši diel z toho iny pribeh nerobi. Ani ho nikde neposuva. Kľudne mohol byť ten druhy film tym prvym a pokračovať. O nič by sme neprišli.  Veď je to ako telenovela že stači vidieť par minut konca a hneď vieš vo co go. Skôr sa pytam, čo nove ti to prinieslo? Čo nove si sa z toho dozvedel? Lebo ja okrem toho zaveru absolutne nič. Umele naťahovanie kvôli peniazom. Tym ale ťažko utrpela kvalita.

To čo sa snažili povedať dvoma podpriemernymi filmami, vystačilo na jeden ale zato kvalitny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Ako je uz na Slovensku tradicne,ze kazdy bozi rok opakuju to iste do okola ako je, s tebou mne bavi svet,tri oriesky pre popolusku,mrazik a neviem este aky odpad, odporucam dnes iked starsi film ale stale dobry Smrtonostna past 2 - s Bruce Willisom :thumbsup: o 20:00 na PLUS :gunner:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

funebrák, za pripomenutie Posledného skauta máš bod. mám veľmi rád ten film, a neprečítať si to tu, tak ho určite prepasiem.

hlášky v tom filme sú geniálne :thumbsup:

 

Do prdele! Ten chlap snad vynalezl křížovku.

 

- Chtěl bych tě někdy slyšet řvát bolestí.

- Tak nech zahrát rap.

:smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dik za bod clovek :thumbsup:  konecne mi ho po dlhej dobe aj niekto dal slovak slovakovi aj ten pos*aty bod zavidi a nie a nie ho dat :zubiska:

Tato hlaska je asi najlepsia :zubiska: https://www.youtube.com/watch?v=ycy8yCv47yA

 

 

 

Takze dnes CT1 o 22:10 Som Nesmely ale liecim sa  :thumbsup:

A este 00:05 TV DOMA - Dracula  :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov