Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

tv tip na rok 2020 :D

 

attachicon.gif1234569.jpg

tejto téme som nevenovala moc pozornosti, až teraz pozerám, čo zač to je, ale tento úchvatný príspevok budúceho programu v r. 2020 ma dostal. fakt som nevedela, či ho mám vychváliť tu, alebo v téme "Na čom ste sa zasmiali"...

:hehe: :lach:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Súhlasím! Vynikajúci film z prostredia 2. svetovej vojny, avšak z pohľadu malého sicílskeho mestečka. Už len samotné scenérie barokového Nota, kde sa Malena natáčala sú očarujúce, ale samozrejme aj ďalšie filmovacie lokality vybratých zo sicílskeho rustikálneho a malomestského prostredia. Kto nevidel, tak určite to za to stojí (tiež si to pozriem zas a znovu).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

dnes na JOJke nova seria kultoveho serialu Knight rider... to som zvedavy

http://www.csfd.cz/film/248363-knight-rider-legenda-se-vraci/

si pamatam, ze sme ako neskori pubertiaci boli celi happy ked sme to filmove auto (Pontiac) videli obcas v bratislavskych uliciach aj s D.Hasselhoffom

objavovali sa dve rovnakeho typu - jedno cierne, rovnake ako K2000 a druhe biele

http://www.auto.cz/kitt-serialu-knight-rider-davidu-hasselhoffovi-prodej-80512

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokiaľ viem, ten kult zostal kultom tak, ako bol za stara, a odišiel na odpočinok s Hasselhoffom ...

 

kedysi pred rokmi som videla jednu či dve časti tohto pokračovania, nestojí za nič ... ani len odvar, herci nevýrazné typy, nič, čo by stálo za zapamätanie, nezostalo vo mne nič, len to, že som to kdesi uzrela, dávno, lebo to bol "kitt"  ... ale nič viac :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sestra si nataca Monka - vraj je to lahke a zabavne - si to potom pusta ju som videl cast - WOO DOO babikami - to este bolo aj vtipne aj zaujimave, druhy vecer bola dalsia cast - ani vtipne  ani nic.

 

Ja telku nepozeram. Mam magio - ale to nesledujem - telka je pre deti.Kvoli rozpravkam - su to vlastne rozpravky?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov