Skočiť na obsah

Po akej dobe chodenia začať so sexom?


Sniper

Odporúčané príspevky

Predstavte si že s niekym chodíte (cizy, nie s Flintom na pivo), po akej dobe je podľa vás vhodné začať so sexom?

Nie že by ma to osobne zajímalo (:lol:) ale chcel by som vedieť všeobecný názor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď sú na to obaja pripravení ( nemyslím tým nohavičky a slipy dolu ), keď to už vrie túžbou...nie je možné odhadnúť hranicu ( čoho vlastne chtíču, slušnosti, morálky???)...

 

U mojich partnerov to bolo zakaždým iné...takže presne neviem povedať. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to je samozrejme individualne. ja a cizy to nerobime skor ako po 3 pivach a 2 poldecakoch. a po prvy krat to bolo po 2 tyzdnoch co sme sa spoznali. cizy mal vtedy 15 rokov. krasne spomienky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ísť na to čo najskôr je IMHO volovina. Taký vzťah je podľa mňa založený najmä na sexe, to by ma možno bavilo pred 5-6 rokmi. Sex je jedna z etáp vo vzťahu a keď sa dosiahne ľahko a rýchlo tak isto ľahko a rýchlo to môže človeka prestať baviť (viem že to znie kacírsky, nieee neupaľujte ma :lol:).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž Alex

 

začínaš uvažovať určite vyspelejšie, ako pred tými 5-6 rokmi.

Máš pravdu, vzťah nie je len o sexe ( aj, ale treba sa najprv spoznať )

Človek tým nič nestratí, skôr získa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja som sa zoznamil s mojou priatelkou tyzden pred Aprilom......poznali sme sa uz ale cez 2 roky............kedze som sa rozisiel s mojou byvalou a ona sa rozisla so svojim byvalim, tak rekuze sme sa postazovali jeden druhemu a taaaaaaaak. :) Nakoniec medzi nami preletela iskricka a dali sme sa dohromady ;) Momentallne som ten najstastnejsi cloviecik ;)

Pisem to preto, lebo teraz ide ta cast a sukromnych veciach ;)

No dali sme sa dohromady 1. Aprila....to sa musim pochvalit :) Blazni sa nasli ;) ......no a rozbalili sme to tak po tyzdni Ja viem....mozno si poviete, ze je to moc skoro....lenze sme sa uz dlhsie poznali a klamal by som, kebyze poviem, ze sa mi nelubila ;) Uz vtedy sme po sebe kvazi pozerali, ale nikdy by nas nenapadlo sa dat dohromady :lol: Nakoniec to dopadlo tak ako to malo dopadnut ;) A som velmi rad, ze to tak aj dopadlo.

Mometnalne sa tiez vidime kazdy jeden den ;) Haluuuuuuz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tomto suhlasim s Axelom a este by som dodal mozno ak by nahodou v ramci prveho lasky-osialu aj k niecomu došlo (na druhom, tretom rande a pod) treba si uvedomit ze nieje len o sexe a snazit sa rozmyslat triezvo a davat si pozor

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

starsi v tvojej vekovej kategorii sa to riesi programom 20+ (mlada 20ka nabalena na 20milionovy kabriolet) :lol:

a mas to bez cakania u kazdeho dobreho predajcu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pri finale MS SVEDI vs CZ, po druhej tretine doll zhresila....

a preco do tejto temy?

pretoze s dotycnym som chodila este len 3 dni a uz sme na to hupsli :lol: /hehe, cize da sa to nazvat rychlejsi program?/

a nelutujem.... :) proste sme dostali obrovsku chut

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

A čo tak začať sexom a potom sa nedať dokopy ....

to vyzerá dobre.Buď sa sexom zblížite a padnete si, alebo si nepadnete, tak to necháte tak. Aspom nebude blbé sa po dakom tom čase rozchádzať len kôli sexu, že si nebudete sedieť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov