Skočiť na obsah

Po akej dobe chodenia začať so sexom?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

No Game Game.......tak toto som si o tebe nemyslel :lol:

My sa musime raz stretnut :)

Samozrejme ze na pokeeeeeeeeec :)

A najlepsie, ked budete zase tie vase burgyne oslavovat ci co to je ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zaciatok mojho posledneho vztahu prebiehal asi takto:

 

1. stretnutie - zalubil som sa

2. stretnutie - sama v cudzom meste ; zmeskany spoj domov = "ved mozes prespat u mna" + laškovanie do rana =>

3. stretnutie - bolo dokonane.

 

ked sa na to spätne pozriem, bola to chyba, aj ked to bolo intenzivne, dolezitejsie je najprv sa lepsie spoznat, a az potom sa na seba vrhnut :-) aj ked je samozrejme otazne, co od toho vztahu cakame..

 

takze, 3. rande neodporucam :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začala som vždy vzťah cez internet... potom sme možno boli chvíľu spolu, v jednom prípade asi týždeň denného stretávania, v druhom jedno stretnutie a bolo.... a nesťažujem si... :lol:

ono je to asi individuálne... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najprv zacat so sexom, a ak partner vyhovuje po sexualnej stranke, moze sa skumat ta druha stranka :lol:

Nic v zlom....ale s tebou by som moc partnerom nechcel byt :)

Vedel by som, ze proste mas hlavne na toto naroky! Das ist nicht good!

To len moj pohad na vec :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

polaris...neviem ci si si vsimol toho smajla za tym mojim vyrokom :lol:

 

samozrejme je to povedane ironicky...

 

praveze ja som ten typ dievcata, ktore nejde s kazdym len pre jeho pekne oci...muz ma musi najprv uputat niecim inym :)

 

takze klidek :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

polaris...neviem ci si si vsimol toho smajla za tym mojim vyrokom :lol:

 

samozrejme je to povedane ironicky...

 

praveze ja som ten typ dievcata, ktore nejde s kazdym len pre jeho pekne oci...muz ma musi najprv uputat niecim inym ;)

 

takze klidek :)

Oukey ;) Beriem na vedomie :) To ja som chcel len vyprovokovat, aby si to este viac rozvila ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nic v zlom....ale s tebou by som moc partnerom nechcel byt :lol:

Vedel by som, ze proste mas hlavne na toto naroky! Das ist nicht good!

To len moj pohad na vec :)

medzitým ste si to s doll vyjasnili, ale akosi chodím dnes po témach a zisťujem, že tieto predsudky sú skutočne niekedy zvláštne ...

je to tak strašne individuálne, ako každý jeden vzťah ... je to len a len na tej dvojici ...

na veku, momentálnej potrebe, na prístupe k životu jedného aj druhého, na tisícoch iných drobností ...

a to nehovorím, že s každým, koho človek stretne sa treba na počkanie vyspať ... môže to tak vyjsť, alebo nemusí ...

na to predsa neexistuje žiadne pravidlo ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No my jsme to měli na Moravě trochu volnější.Naše parta měla holky pouze pro sebe.Nežarlili jsme na sebe.Když jsme šli třeba na zábavu tak jsme si hodili, no a na koho to vyšlo tak musel sehnat holku pro všechny.Jednoduché.My jsme se mohli bavit.Měl jsem též takou mánií že jsem chodil třeba i střema najednou než to prasklo.Bylo veselo a tak.Byli i vážnější lásky ale vždy z toho nějak sešlo.Asi nejsem ten pravý typ i když romantiku miluji. :lol:

 

Mám indiánské předky,tak to máme asi v genech :)

Začít co nejdříve,co nejdéle a co nejvíc :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
nechápem vela príspevkov tu uvedených, ktoré sex odsúvajú až nakoniec ako krásne romantické neuveritelné nezabudnutelné dojmavé vyústenie vzťahu .... to odsúvanie sexu nakoniec akože "láska nie je len tom" ju dosť protichodné, lebo ak to nie je len o tom, tak sex môže byť v ktoromkolvek štádiu, nie? mňa osobne by asi potrhalo, keby som sa týžden vodila s niekym za ručičky a stále nič ... napätie kedy ako kde čo kolo toho bude, to všetko odputáva pozornosť od iných vecí, ktoré si má človek všímať .... hneď po sexe si lepšie vyhodnotím situáciu a venujem pozornosť iným veciam ako neakým hlúpym štádiám prirodzného vývinu vzťahu hah :lol: ... každý je iný, tak bez pindania, mne to takto úplne vyhovuje :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

gowinda ono ide o to ze chlapov vacsinou bavi dobyjat babu, taka ktora by mi roztiahla nohy na druhom rande by si to v tom momente u mna posrala a uz by nemala sancu

 

by ma zaujimalo ked si mala okolo 25-30 milencov, aky najdlhsi vztah si vobec mala

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to akože podla teba je dobýjanie len o tom, kedy ti konečne dá? sú iné veci zo mňa, ktoré neodhalím hocikomu, skôr naopak, spoznať niekoho - to je pre mňa dobýjanie, nie neaká súlož, ktorú môžeš mať s hocikým, tú ti dá aj prostitútka, ale dá ti okrem toho aj niečo iné? ..... a čo ťa tak zaujímajú moje vzťahy? keď nemám frajera, nemám problém s jednorazovkami, píšeš ako keby som tam napísala neaké prevratné číslo ... sexujem cca 5,5 roka, to vychádza okolo 6 partnerov na rok. to je vela? :lol: .... a ak chceš vedieť niečo o mojom najdlhšom vzťahu, môžem ti prefotiť denník alebo ako? je to dva roky aj niečo, fíha :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov