Skočiť na obsah

Najlepšie horrory


Sniper

Odporúčané príspevky

Aký horror by ste vedeli odporučiť? Mám nejakú zbierku a mám pocit že mi ešte niečo chýba.

 

Zatiaľ mám (CD/DVD):

 

Blair Witch (ENG aj CZ)

Evil Dead 1,2,3

Kruh 1, 2 (2 je nejaká japonská verzia, je aj iná?)

Démoni 1, 2

 

Chystám sa na Poltergeista.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a čo takto starý dobrý a klasický Exorcista ? / The Exorcist /

 

/ http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=502 /

 

 

 

 

/keď už horror, tak sa prípadne pohodlne s úsmevom usadiť a dať si takú klasickú klasiku... niečo z Hitchcocka, alebo čiernobiele sfilmované poviedky Edgara Wallacea... tam sú zlí vždy diabolsky zlí :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kruh 2 je aj klasicka americka verzia, pokracovanie jednotky, ale ooooovela slabsie ako jednotka samotna

 

tu radim medzi jeden z najlepsich horrorov, hlavne ju treba pozerat vo velkej prazdnej budove o stvrtej rano :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kruh bol povodne japonsky film natoceny podla rovnomennej knihy od Koji Suzuki (inak kniha je uplne super, odporucam, skoda ze k nej neviem nijako zohnat pokracovania :)) a tiez bolo k nemu natocene pokracovanie :lol: dokonca su dve druhe pokracovanie k japonskemu ringu, neviem preco ;) a aj dalsie, lebo knihy su 4 pokial viem :)

 

potom bol americky Kruh (imho ovela ovela lepsi nez japonska verzia) a americke pokracovanie (niektore sceny fajn, ale ovela slabsie)

 

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kruh 1 americky, bol ten kde ta pekna bloncka zachranovala syna ktory videl kazetu

kruh 2 americky som len tak popreskakoval, ale zas tam bola ta ista mrtvolna slecinka

 

kruh japonsky som nevidel, ale asi tam budu hrat japonsky herci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Thing je klasika a jeden z najlepších horrorov aký bol kedy nakrútený. Tie efekty na nielen vtedajšiu dobu stoja za to.

 

The texas chainsaw massacre-povodna verzia

O tom ani neviem že sú dve verzie. Mám to, ale neviem akú verziu. Je to dosť morbídne, ale horory takéhoto typu ma moc nechytili. Nepovažujem za horor kde nejaký besný chlapík behá s motorovou pílou.

 

Za dobrý horror považujem filmy typu Blair Witch, kde bolo pekne vidieť ako sa chovajú ľudia keď sú psychicky na dne. Bolo to dobre nakrútené.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O tom ani neviem že sú dve verzie. Mám to, ale neviem akú verziu. Je to dosť morbídne, ale horory takéhoto typu ma moc nechytili. Nepovažujem za horor kde nejaký besný chlapík behá s motorovou pílou

ak mas tu z roku 200?{ale tusim2002} tak to je remake a ten je o dost slabsi{ale mne sa paci}

a ten povodny je asi o 20-30 rokov starsi a nieje postaveny na nasili>si to pozri a budes to povazovat za horor mi ver

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

odporucam Shining (Osvietenie, rezia Stanley Kubrick). psychologia ako hovado.

premietali to naši UPC-čkári a neľutujem, že som to videl

Jack Nicholson je proste fantastický a konečne viem odkiaľ je jden z najznámejších filmových obr.

Obrázok

 

neskutočné ako 3 herci dokážu spraviť film

a ja odporúčam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát som sa chystal hľadať túto fotku, ako avatar som si ju už dávno chcel dať :lol:

 

Žiarenie som videl, ale asi až od polovice, preto ma to nejako extra nenadchlo. Napriek tomu som presvedčený že je to dobrý horor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len poopravim...nie Ziarenie, ale Osvietenie :)

A ano...je to vynikajuci horor.

 

A ked teda psycho-horor:

 

Mne sa tiez lubili: The Ring, The Grudge a najnojvsie si chcem pozriet perfektny horor: Re-Cycle -> Je to mix hororu a fantasy filmu...dost haluz...odporucam :lol:

 

Dalej mam rad este klasiky ako: Piatok 13, Nocna Mora v Elm Street, Poltergeist a dalsie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov