Skočiť na obsah

Vekový rozdiel


cizy

Vekový rozdiel  

28 členovia hlasovali

  1. 1. Aký vekový rozdiel je podľa vás ešte v norme

    • Do 5 rokov
    • 5 - 10 rokov
    • 10 - 15 rokov
    • 15 - 20 rokov
      0
    • 20 - 25 rokov
      0
    • 25 - 30 rokov
    • je to jedno


Odporúčané príspevky

Ťažko je to s tým nastavením vekového filtra preto s tým ani nesúhlasím že si máme dávať hranice. Môže byť že tá životná láska ktorú mám naveštenú bude mať 29 alebo 41 a je mimo hraníc filtra!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co v pripade, ak Ti 41rocna karieristka povie, ze uz nema vek na "rodenie", bol by si s tym OK?

 

Uz aj z tohto dovodu nemozu fungovat taketo vztahy, teda v pripade, ak jeden z partnerov planuje este rodinu.

Aj ked v pripade ze je zena vyrazne mladsia tento problem odpada.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kokos chlape, bodaj by problémy s nastavením filtra na Pokeci boli tvojou jedinou starosťou v živote!

 

 

Čo sa týka 'mojich' obmedzení veku pri ženách (28 - 35), tak to je z dlhodobejších skúseností. Pri tých 28 ročných si všímam, že už to má nejaký rozum, 35 ročná je horná hranica, keď chcem(e) uvažovať nad rodinou. Nad 35 už to býva zložitejšie. Ale nič nezavrhujem, človek nikdy nevie čo ho stretne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak toto je ináč všeobecný problém v Európe! Ženy sú väčšinu plodnej doby single, študujú, budujú kariéru atď. Fakt na rodinu myslia až po 40-ke a väčšinou sa deti narodia po 30-ke, sa to celé posunulo a už zachvíľu budem aj ja za zenitom založenia rodiny a to som nedosiahol ani to čo iní majú v 16-ke že mať aspon frajerku normálne že vážny vzťah, poznajú sa rodiny oboch atď. Tie páry čo majú tie extrémne vekové rozdiely sú obvykle rozvedení ľudia čo už deti majú a pod. Málokedy založia rodinu také páry. Väčšinou vzťahy nadivoko alebo už dieťa majú obaja a len spoja rodinu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môže byť že tá životná láska ktorú mám naveštenú bude mať 29 alebo 41 a je mimo hraníc filtra!

 

Kokos chlape, bodaj by problémy s nastavením filtra na Pokeci boli tvojou jedinou starosťou v živote!

 

Tak toto je ináč všeobecný problém v Európe!

 

No neviem, problém máš s tým len ty, nechápem prečo nad tým filtrom potrebuješ stále tak veľmi filozofovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno niekomu to tak vyhovuje, ale vo vyššom veku (krátko po 40tke) tiež už by som si dva krát rozmyslel, či si chcem zakladať rodinu. Taký človek si uvedomuje, že v podstate až do dôchodku bude riešiť starostlivosť a budúcnosť potomka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Spomenul som si na jeden prípad, ktorý by sa hodil k záležitosti, ktorá sa preberala zhruba tu, ale sem sa to hodí viac. Svojho času som niečo skúšal s jednou buchtou, bol som od nej starší asi o 5 rokov, to je tak akurát. Nakoniec z toho nič nebolo, lebo "ona nemala čas", "ona mala veľa práce", "ona sa chystala zmeniť zamestnanie a ísť niekam mimo", no poznáte tie klasické výhovorky.... O nejaký čas neskôr som sa od nej samotnej dozvedel, že si našla koreňa (takže už zrazu mala čas, zrazu nemala toľko práce a zrazu sa už nechystala zmeniť zamestnanie a ísť niekam mimo), to že bol od nej o asi 12-13 rokov starší, to by sa dalo ešte ako tak pochopiť, ale že bol plešatý a vyzeral skôr ako jej ujco, tak to bolo moc aj na mňa :D U ženy logiku nehľadaj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel,  dorazne protestujem proti sexistickej urazke plesatych hlav !!!!  :)

plesatost je sposobena vysokou hladinou testosteronu  mozes nam len ticho zavidiet :),  a ako vidis aj dievcina pochopila co je skutocna kvalita

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... možno mal pán k tej plešatej hlave ako kompenzáciu budelár z jašteričej kože a topánočky z krokodíla, jeden nikdy nevie, nestačí len vekový rozdiel a fixácia na tatka :shifty:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov