Skočiť na obsah

Andulqa

Odporúčané príspevky

prišla mi čítačka :)

 

desivé množstvo dobrých e books som prečítala ničiac si oči na mobile, ale ešte chvalabohu je čo čítať :)

 

vyzerá úžasne,

teraz sa ju "učím" obsluhovať a dochádzať na finty, ale mám tam už naťahané čítanie tak na dva mesiace minimálne, a potrebujem dokúpiť jeden káblik na nabíjanie z konektora, nielen z pc, a potrebujem klipsovú lampičku, a potrebujem obal.

a potrebujem, aby ma nebolela hlava, a aby oči slúžili, a aby bolo vždy čo čítať ... amen :D

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jsem rád, že mohu být prvním gratulantem... :)

 

To je nutnost, mít možnost dobíjet nejen z PC, já to řešil dokoupením takového bazmeku, který se zasune do elektrické zásuvky a má v sobě prdelku na USB port, tudíš stačí jediný káblik - a ten zastrčíš buď do PC nebo do onoho zmíněného hentoho oného.

 

Obal je taky nutnost, ale dej bacha, já si jej objednal v krámu na blint, prostě jsem chtěl jenom obal na tu a tu čtečku - a přišel mi podstatně horší, než ten, který jsem viděl na internetu. Tak požaduj obal naprosto konkrétní!

 

Přeju hezké počteníčko... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neee, nebojte nič, nezmiznem, čítala som ja aj medzitým, moje zmiznutia alebo poľavenia súvisia s hlavou a chrbticou, zahrnula som ju do požadovačnej prosiacej modlitby :) :)

 

 

ďakujem vám všetkým, aj za nápad s lampičkou, obalom, káblikom, a prijímam všetky dobré nápady aj naďalej ...

aj keď má niekto nápad, kam na to ísť, u nás v predajni majú všetko, len čítačky a veci na čítačky nie, takže ostáva zrejme net, musím kutať ... :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som v podstate vsetko prislusenstvo kupoval cez net... a pravdu povediac, neviem ktore su dobre netove predajne v SK. Ale ber to tak, ze tychto bazmegov je strasna spusta a nijaka kamenna predajna nema sancu ich vsetky vystavit. Takze to je urcite najlepsi sposob :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zrejme to tak bude, uvidím ... USB lampičku vyzerá že nie je problém, ale klipsovú som ešte normálnu nenašla, niečo mi našla Hellé na jednej českej stránke, bola by pekelne predražená, poslať ju sem, tak hľadám ďalej ... :D

potrebujem nielen za šera, ale aj mimo pc .... :smilieee:

 

ináč v krimiseriáli Médium v tv má manžel "média" jednu takú, vždy v noci číta v posteli, lampička sa mi páči už dlho, odkedy som ju v jednom z dielov videla - má ju pripnutú klipsom na tlačenej knihe, malá ohnutá pružinová vecička, a svieti na modro, také nerušivé železničiarske nočné svetielko ... strašne sa mi páči ... :)

 

ináč ... Darkmanovi musím dať za pravdu, prečo ja som čítačku nemala už dáááávno, je to úplne skvelá skvelá vecička :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:kvet: :)

 

moju čítačku posielam späť na reklamáciu ! :( :)

 

práve som si vyplakala oči :(

batéria vydrží namiesto avizovaných 7000 otočení stránok cca 300, nabíjam každý druhý večer :(

normálne mi je špatne ... a že do 30 dní ... boľavá hlava ma práve zabíja, nadobro :( :)

moja čítačka :crying:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám mobil, ako donedávna, a kazenie si očí s podsvieteným minidisplejíkom ... :)

a kopu e kníh k tomu ...

 

a kopu stredovekých kníh ... až sa vyplačem, niečo z toho príde na rad ...

 

prepojovací kábel na napájanie usb z elektriky a nie z pc už mám, obal mám, lampičku zháňam ... a chcem svoju čítačku :) ach ach :kvet:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach ach ... :kvet:

... toto tu je aj o technických parametroch, a dočkaj, až sa dostaví mister Dilbert, vybije ťa, uvidíš ... on ju má tiež, a bez problémov, aj batériu ma silnú ... :)

 

 

ináč sa mi strašne páči, a perfektná obsluha, všetko ok ... až na to nabíjanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neboj, game, už jsem tady. Velký Mistr osobně :crying:. A jdu ti pomoct s nakládačkou: :kvet:

 

(Mimochodem: také já obdivuji Helléinu brilantní schopnost empatie… :) )

 

Mám teď trochu špatné svědomí, protože čtečku iRiver Story jsem game vychválil já, ale koupil jsem ji po dlouhých úvahách – a na základě výsledků renomovaného testu, kde se tato čtečka umístila na první příčce jako bezkonkurenčně nejlepší, před všemi reklamou opěvovanými sokyněmi – s přehledem porazila i Amazon Kindle. Takže nekup to! Ale já jsem s ní fakt spokojený, nepřipadá mi, že by baterie nějak výrazně brzy vypouštěla duši, nečtu sice tak dravě, jako game, ale na to, že už mám čtečku několik měsíců, by mi možná stačily dvě ruce, kdybych chtěl na prstech spočítat, kolikrát jsem ji nabíjel. A to ji tahám všude s sebou, na dovolenou, do autobusu atd.

 

Takže to mě skutečně mrzí, game, že se první pokus nevydařil – snad napodruhé… :) A nevěš hlavu, z papíru se taky pěkně čte... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, something is really wrong, jak říkáme my latiníci...

 

Nedalo mi to, nakopl jsem čtečku a zkušebně 300x zalistoval. Kromě toho, že se mi udělal puchýř na prstě, se nestalo vůbec nic. Baterie se ani nehnula – zůstala, mrška, na svých dvou črárkách (ze tří) – na kterých už ostatně setrvává nějakou dobu. Takže jasně, vadný výrobek, není o čem hovořit…

 

Myslím, že ani mně nevydrží těch avizovaných 7.000 zalistování (nejspíš se nepočítá pouze listování v knize, nýbrž jakékoli odkliknutí), někdy to zkusím spočítat, ale i kdyby to byla pouhá třetina, musí to člověku bohatě stačit.

 

Tak držím palce, ať má prodavač ve druhém kole šťastnější ruku. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na dve čiarky mi to padlo za deň, na jednu na druhý deň, na tretí deň bez šťavy ... :D

 

ďakujem, pofúkaj za mňa puchýř ... čítačka odišla poštou, tak zostáva dúfať v jej šťastnejší návrat ... :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neboj, game, už jsem tady. Velký Mistr osobně :D. A jdu ti pomoct s nakládačkou: :)

 

(Mimochodem: také já obdivuji Helléinu brilantní schopnost empatie… :) )

 

Mám teď trochu špatné svědomí, protože čtečku iRiver Story jsem game vychválil já, ale koupil jsem ji po dlouhých úvahách – a na základě výsledků renomovaného testu, kde se tato čtečka umístila na první příčce jako bezkonkurenčně nejlepší, před všemi reklamou opěvovanými sokyněmi – s přehledem porazila i Amazon Kindle. Takže nekup to! Ale já jsem s ní fakt spokojený, nepřipadá mi, že by baterie nějak výrazně brzy vypouštěla duši, nečtu sice tak dravě, jako game, ale na to, že už mám čtečku několik měsíců, by mi možná stačily dvě ruce, kdybych chtěl na prstech spočítat, kolikrát jsem ji nabíjel. A to ji tahám všude s sebou, na dovolenou, do autobusu atd.

 

Takže to mě skutečně mrzí, game, že se první pokus nevydařil – snad napodruhé… :neviem: A nevěš hlavu, z papíru se taky pěkně čte... :)

 

srandicky, srandicky

 

zial ten test bol spred roka a testovali sa tam tieto zazraky

 

 

Testované produkty (<a href="http://www.dtest.cz/compare/?article=1565">zobraz v tabulce) Hodnocení Amazon Kindle DX

Obrázok

Apple iPad

Obrázok

BeBook Mini

Obrázok

Bookeen Cybook Opus

Obrázok

Ectaco jetBook-Lite

Obrázok

Energy Sistem Energy Book 1060

Obrázok

Irex Digital Reader 800S

Obrázok

Iriver Story

Obrázok

Pocketbook 360°

Obrázok

Sony Reader Pocket Edition PRS-300

Obrázok

Sony Reader Touch Edition PRS-600

 

takze vyhral Zizka medzi slepymi :)

 

a citacka, co robi mozole to co ma byt??? :zubiska: vyvoj leti dopredu... mna nasralo, ze moja citacka rapidne zlacnela.... :D

 

no nie je to ironia osudu.??.taky zurivy citatel ako game a taka smola :tancujem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov