Skočiť na obsah

Zábavné linky a srandovné videá


game

Odporúčané príspevky

ináč : sledovali ste niekto aj titulky ?

 

milý "rozprávač" to prasil ako to len šlo, ale tých gramatikých chýb čo tam bolo ... panenkamariašaštínska .... tuším ani jedna veta nebola bez hrúbky či niečoho podobného .... akurát tuším lysohlávka na konci bola napísaná správne ... :lol: :)

 

 

/ nič to nemení na tom, že dúfam, že trojka už nebude :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čarovná guľa

 

Myslite si dvojciferné číslo (napr 24). Spočítajte cifry, z ktorých to číslo je (2+4=6). Súčet odčítajte od pôvodného dvojciferného čísla (24-6=18). Vyhľadajte si výsledok a myslite na symbol vedľa čísla. Kliknite na guľu, či symbol uhádne.

Mne vždy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslite si dvojciferné číslo (napr 24). Spočítajte cifry, z ktorých to číslo je (2+4=6). Súčet odčítajte od pôvodného dvojciferného čísla (24-6=18). Vyhľadajte si výsledok a myslite na symbol vedľa čísla. Kliknite na guľu, či symbol uhádne.

Mne vždy :)

 

mne ani raz

cizy zrejme to nepočítaš podľa návodu, musí to vyjsť ...

hisham, tam je totiž jeden matematický fígeľ ...

vypadá to úplne zázračne, kým na to človek nepríde :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyhľadajte si výsledok a myslite na symbol vedľa čísla.

Je to obyčajná matematika. Stačí si všímať aké sú symboly pri číslach 9, 18, 27, 36, 45, 54 atď :lol:

 

Mysli si hocijaké číslo, podľa toho vzorca vždy ti vyjde násobok čísla 9.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslite si dvojciferné číslo (napr 24). Spočítajte cifry, z ktorých to číslo je (2+4=6). Súčet odčítajte od pôvodného dvojciferného čísla (24-6=18). Vyhľadajte si výsledok a myslite na symbol vedľa čísla. Kliknite na guľu, či symbol uhádne.

Mne vždy :lol:

aj mne ........ja sa toho programu bojim........ono to vidi do mnaaaaaaaaaaaaa :) nemci blaznivi :)

Je to obyčajná matematika. Stačí si všímať aké sú symboly pri číslach 9, 18, 27, 36, 45, 54 atď

 

Mysli si hocijaké číslo, podľa toho vzorca vždy ti vyjde násobok čísla 9.

sorka ja som troska asi zabrzdeny >ako to ale uhadne obrazok lebo tie su rozne?????????

aha sak ono sa to meni.......................einstein by asi na mna nebol hrdy...co uz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No dobre tak pre menej chápavých predvediem názorný príklad.

 

Myslím si náhodné číslo, napr. 65.

 

Vypočítam 65 - (6+5) -> 65 - 11 = 54

 

Alebo myslím si iné náhodné číslo napr 13

 

Vypočítam 13 - (1+3) -> 13 - 4 = 9

 

Takže je úplne jedno aké číslo si myslíte, podľa tohto vzorca výsledok bude vždy násobok čísla 9. Iné číslo nedostanete (Schválne si myslite číslo také, aby vám po dosadení do vzorca vyšlo povedzme číslo 55 - nedá sa to). Z toho vyplýva že nech si myslíte čo chcete, výsledok bude vždy číslo násobku 9. Pozrite sa aké znaky sú pri číslach 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72 a 81 a zistíte aký vám tá takzvaná čarovná guľa nakreslí.

 

A ešte čosi. Na SPŠ som mal na matike prísneho učiteľa, ktorý mi na vysvedčení lepšiu známku ako 4 nikdy nedal. Decká máte čo robiť... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov