Skočiť na obsah

Zábavné linky a srandovné videá


game

Odporúčané príspevky

je to len zviditeľnenie a zároveň potvrdenie, že sa zbierky zúčastňujú ...

 

vlastne keby zasa chodili šialené "hoaxové" maile či čosi podobné, nič by tým nedosiahli, ľudia by to bezmyšlienkovite poslali ďalej

alebo vymazali bez prečítania ... takto vzbudzujú pozornosť rozhodne viac, a ľudia zisťujú, čo je to za šialenstvo ... :)

 

vlastne je to divný svet, s tým súhlasím ... ale po tomto celá kopa ľudí / nie všetci polievači, to by sme si fandili priveľmi / bude vedieť, že takáto choroba je. aj to je dosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co to prinesie konkretnemu choremu ked na seba (s prepacenim) j*ebnem vedro vody?

Maximalne sa stane to ze niektori z dotycnych mozno prispeju, ale o rok (co o rok, hned zajtra) uz nebudu ani tusit ze nejaka taka choroba je. A kto chce niekomu nieco dat, nepotrebuje sa zviditelnovat a robit zo seba sasa. Je to akurat iba obycajna perverzna reklama ako kazda takato verejna charita.

 

Toho prveho este pochopim, chcel nieco urobit pre kamarata. Ale ten zvysok uz nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve som sa dočítala, že sa na ALS vyzbieralo 23 mil. dolárov, cca.

znamená to, že to na kuchyňu niečo prinieslo. čo je podstatné.

zanedlho sa na mániu chŕstania ľadovej vody zabudne, a samozrejme sa zatiaľ pri tom zvezú aj celebritky každého druhu, ale takto to na svete chodí.

za chvíľu príde niečo nové a ďalšie, za čo sa budú môcť predviesť, ale to tak je, proti tomu protestovať je ako liať vodu do mora.
každý zázrak trvá tri dni.

potom príde nejaký ďalší zázrak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ze sa vyzbierali peniaze je ok. To sa ale da aj bez tych pakarni. Kto chce naozaj pomoct, tak da aj bez toho aby to musel vykrikovat do sveta "aha ja som stedry, klepkajte ma po pleci aky som skvely". To nie je snaha pomoct, to je len sebecka, pokrytecka reklama. Rovnaky hyenizmus ako ta relacia s Rozborilom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

bydlenkovství - lepšie slovo mi nenapadá - je medzinárodná, všetky hranice prekračujúca pliaga, nebezpečný vírus, ebola je proti tomu malý pišta :)

 

originál zámorská bydlenka nám nevedomým predvedie, ako na to - a to ešte môžeme byť radi, že nebalila do bieleho obalu a nevyrábala z kníh dekoratívne predmety, táto je celkom umiernená  :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

https://www.youtube.com/watch?v=_5QsL45PLM8

 

:smilieee:

 

Neviem preco nejde video, je to zo stranky moje video - a snad to najdete ak si date jeho nazov.

Skočil do nesprávnych (cestná pomsta z Ruska)

 

dava to hned ako prve - neviem ci to je hrane - ja nemam ten pocit - ale neskutocne. Ak je, tak najlepsi herci je ten "kameraman" a spolocnik. Podla mna sa taky smiech zahrat neda - stovku tiez nezabehnes stale pod 10. preto si myslim ze to prave je a neskutocne.

 

Prva vybehla vevericka(teda ten bol najnamotivovanejsi) a ta mu nakladla dobre rany. teda si myslim,ze to real je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

No neviem ci to bude niekomu smiesne, ale ja som sa naozaj z chuti zasmial. :hufi:  :hehe: Po precitani textu je dobre pozriet video, to je na tom to najlepsie.Pribeh opisany vo videu, nema chybu,pan ma evidentne rozpravacsky talent :thumbsup:  :zubiska: Ludia to by nevymyslel ani kral hororov Stephen King :thumbsup:  :D http://www.topky.sk/cl/100157/1443751/Slovakov-mata-lesny-duch-z-Bukovca--Bolo-to-psycho--muz-na-VIDEU-zomieral-od-strachu-

zdroj:topky.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

hmm... jsem nevěděla, že máte na Slovensku až takové Hitlerovské vymoženosti. Tohle by mohli udělat u nás také ale asi by nebylo mašinek na tahání. Všechny jsou u vás.

Nic méně také jsem našla zábavní bezpečnostní video tady na blogu.

 

 

post-3873-0-99549000-1423835516.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ako znie nemčina v porovnaní s inými jazykmi :lol:

po videní a hlavne počutí tohto videa si myslím že pre blaho celého ľudstva by bolo najlepším riešením zakázať nemčinu celosvetovo :P

 

 

ešte k tomu videu s telefónnym káblom. neviem kde je pravda, ale po /nielen/ mojich skúsenostiach s telekomom je dosť dobre možné že staviteľ bytovky požiadal o prekládku daného kábla dávno pred začatím výstavby, a telekom sa na to jednoducho vy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov