Skočiť na obsah

"Pracovné" ponuky


Sniper

Odporúčané príspevky

ale ty bláho ... uhlíkový offsetting, ako ja som len zaostalá, ani som netušila, do čoho sa možno zapojiť výlučne cez offsettové firmy!
ako súkromná osoba som sama nanič, jedine cez offsettovú firmu a hromadne môžem zachrániť planétu! :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Chodievam na Profesiu pozerávať pracovné ponuky, človek nikdy nevie, čo všetko tam nájde a dosť zaujímavé vyzerajú ponuky od agentúry Eurotrade. Ponuky sú fakt bombové, človek má pocit, že ani netreba dočítať inzerát a hneď im treba volať, len nech vás zamestnajú, 1000 v čistom za ľahkú robotu, stravu a ubytovanie zadarmo, no neber to!. Táto agentúra sa na stránkach profesie omieľa čoraz častejšie, že tie ich ponuky sú značne zavádzajúce, spomína čoraz viac ľudí.
 
Niekto spravil video o tejto spoločnosti, veľmi amatérske, ale podstatné tam je, takže pozor na agentúry, nie je všetko také ako sa tvrdí. Ľudí zháňa najmä v okolí Trnavy a Galanty, takže týkať sa to môže aj Tomáša
 
https://youtube.com/watch?v=D_5tOYCHGhI

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov