Jump to content

Postrelili premiéra Fica

Sniper

Recommended Posts

received_862297009421877.jpeg.dc3f5edf520ddbb3ead5f77ea11e8815.jpeg

Bude preslávený ako Harvey Lee Oswald čo strelil Kennedy-ho. Na tohoto Juraj-a Ficovho atentátnika, pred 7-mimi rokmi tiež spáchali atentát, vtedy skoro zomrel, odvtedy má zbrojný preukaz, na nosenie zbrane na sebeobranu. 

Hipnotizovali ho, najlepší mentalisti DeepState-u, psychicky ho naprogramovali na vykonanie atentátu, on je len obeť, je presvedčený že konal z vlastnej vôle. 
...je vlastne akýmsi investigatívnym novinárom ako bol Kuciak, z Veľkej Mače.

Určite Šorošovými nadáciami zaplatený atentátnik, čo to má vydávať za akciu na vlastnú päsť aby DeepState nemohla byť zo zásahu obviňovaná 🤪 keď už sa majú na takýto podnet samosvojvolne začať generovať Konšpiračné Teórie 🤔 Ľuboš Bhlaha, (CheGeVara)-ista aj Danko Veľký Slovák národovec, už aj začali blúzniť.

Už sa vynárajú aj konšpirácie, že Fico všetko zinscenoval, nakoľko atentát na seba už dávnejšie predpovedal. Ja osobne tomu neverím a predpoveď jeho likvidácie považujem za populizmus. On jednoducho vôbec nečakal, že jedna z jeho ovečiek ho zradí a  zaútočí. Ani ochranka nebola na to pripravená.

Práve preto sa to volá teroristický čin, že nikto nevie čo sa stane, kedy sa stane, proste bez varovania... To je najhoršie, že proti tomu sa brániť nedá. :-(

pred 48 minútami, irb pridal:

Ale voličská základňa takých strán nikdy nevyhynie, bude tu stále.

dolezita je jej velkost.  V spolocnosti su vzdy pritomne aj extremy,  ale ak neprekrocia istu velkost, tak  to spolocnost zvlada.  Ale ak to prekroci kriticku hranicu, tak sa zacne spolocnost rozpadat.

pred 39 minútami, buky pridal:

Už sa vynárajú aj konšpirácie, že Fico všetko zinscenoval, nakoľko atentát na seba už dávnejšie predpovedal

Konspiracie v taktomt pripade budu, tomu sa neda vyhnut.  A ked k tomu pridame atentatnika, co mal kamaratov u slovenskych brancov,   policia mu umoznila dat vyhlasenia k mediam kde povedal ze brani slobodu a je to koli RTVS a Mazakovi, tak je jasne ze budu konspiracie z oboch stran.

Moj pohlad:  Prvy bol sok,  toto sa nemalo stat.  Vnutorne mam pocit ze sa prekrocila hranica, ku ktorej sme sa nemali dostat.  Osobne neverim na konspiracie,  myslim ze ide  o osameleho blazna a je to cele nestastna zhoda nahod. 

po takejto tragedii vsak su dve cesty,   vlada to moze pouzit na ospravedlnenie rychlejsej cesty do autoritarskeho rezimu a Danko to povedal jasne.  Alebo naopak to zobrat ako velku vystrahu a zacat zmenu. Teda zacat komunikovat vlada vs opozicia, obe strany obmedzia nenavistne utoky a radikalizaciu vlastnych volicov ( teda obmedzenie nadavania na liberalov vs obmedzenie oznacovania druhej strany ako mafianov).  Obe cesty su mozne, uvidime po ktorej sa vydame.

• Upvote 1

Inak sledujem tlacovky a zda sa mi ze v SMERE to beru vazne, Kalinak ako korunny princ sa normalne chysta na to ze preberie stranu. 

Aj keby sa atentát nestal, Kaliňák je jasný princ strany. Po Ficovi by všelijako bol on.

Ja osobne, necítim nijaké pohnutie. Tak akurát príšernú skepsu (ako obvykle). Hlavne k tvrdeniam, že išlo o nejaký prelom a teraz sa čosi zmení.

• Upvote 1

alamo,  atentat na predsedu vlady je nieco co ma potencial zmenit vyvoj.   Ty tvrdis ze sa nezmeni nic, teda ze nepride ani k dalsiemu obmedzovaniu opozicie a novinarov ani sa nezmeni retorika.   Je to mozne ale je najmenej pravdepodobne.  

pred 2 hodinami, buky pridal:

Už sa vynárajú aj konšpirácie, že Fico všetko zinscenoval, nakoľko atentát na seba už dávnejšie predpovedal.

Mňa by to vôbec ale neprekvapilo, aj keď nechať sa streliť do brucha, len aby spravil zo seba martýra pred celým národom, to by vyžadovalo riadnu dávku odvahy.

Ale čo inak čakal? Odkedy bol v opozícii len štval ľudí proti sebe.

pred 2 hodinami, tyso pridal:

Prvy bol sok,  toto sa nemalo stat.  Vnutorne mam pocit ze sa prekrocila hranica, ku ktorej sme sa nemali dostat.

Nemali, ale tie hranice Fico prekročil už dávno, keď začal politicky likvidovať celú opozíciu. Stačí si čítať jeho statusy, kde sa vysmieva Šimečkovi, jeho hovoriaci fas Blaha nadáva prezidentke že je americká kurva, za všetkým je Soros, média sú zapredané a protislovenské, čo minister, to kriminálnik, takže znovu, čo inak teda čakal?

Ak si dám robotu, ja pozbieram všetko čo za pol roka "stihol" spraviť a bude to odstrašujúci zoznam. Nečudo, že už niekomu praskli nervy.

• Upvote 1

@tyso

Ja osobne, nijaký nával sebareflexie nepociťujem. 

U teba, ho tiež nevidno. U Snipera.. tiež nič nového. atď..

Trt makový zmena. 

• Upvote 1

Na martyra by stacilo keby ho ochranka ochranila.   A navyse to by uz nebola odvaha ale sialenstvo,  kam ho trafi gulka je nahoda.
Za mna to beriem ako konspiracny folklor nie ako mozny scenar.

A inak ano,  Fico realne radikalizoval svojich privrzencov pretoze to prinasalo hlasy,  a radikalizacia prinasa aj radikalizaciu oponentov.  A navyse mame "smolu" ze to je dlha snura volieb,  od referenda, cez parlamentne volby, prezidenta a teraz EU.  Normalne je to tak ze po volbach sa mierni retorika a nova garnitura sa snazi posobit ako zjednocujuca sila.   Nie ako vitaz co ide pokorit porazenych.  A toto sa nestalo, Fico nestiahol vlciakov Blahu a Danka a nechal svojich volicov si "vychutnat" vitazstvo nad liberalmi.   To je velmi nebezpecne, to vzbudzuje pocit ohrozenia ( a len dodam ze toto robil aj Matovic).

pred 4 minútami, alamo pridal:

@tyso

Ja osobne, nijaký nával sebareflexie nepociťujem. 

Trt makový zmena. 

Alamo,  kedze nevies citat, tak to nemas ako vidiet.  Za mna hovorim ze ja to citim, a snad mozem hovorit za seba.  Ty nie, ale mas problemy chapat emocie a mas velmi nizke EQ.

pred 10 minútami, alamo pridal:

Čo vlastne čakáš? Že tu budeme teraz všetci plakať jak pod obeseným Jánošíkom?

Ja žiadne emócie necítim, nemám na to žiadny dôvod, od Fica som sa nikdy nič dobrého nedožil, čoho sa chytil, to dosral a ako teda dopadol, je mi šumafuk.

To čo sa stalo, sa stať nemalo a v každej normálnej krajine by minister vnútra okamžite podal demisiu.

Namiesto toho vidíme, že od smerákov nesála žiadna sebareflexia, navyše Blaha a Danko aby upokojovali ľudí, len zneužívajú situáciu, huckajú ľudí proti sebe ešte viac, vyhlasujú politickú vojnu, tak čo potom čakáš od ľudí? Blaha je čistokrvný komunista, vygúgli si čo znamená "triedny boj", robí to, čo mu kážu gény. Tento incident len spôsobí, že smeráci budú besnieť ešte viac, že to celé zaplatil Soros je len otázkou pár dní a možno len hodín.

pred 4 minútami, Sniper pridal:

Čo vlastne čakáš? Že tu budeme teraz všetci plakať jak pod obeseným Jánošíkom?

Mám "na háku", tak sa vraví.. A nič nečakám.

Hakuna matata.

pred 1 hodinou, alamo pridal:

skepsu ... k tvrdeniam, že išlo o nejaký prelom a teraz sa čosi zmení.

Tak nejak. Trend "Nenáviď blížneho svojho" bude pokračovať ako doposiaľ.

Jediné čo sa zmení je to, že smeráci budú brechať ešte hlasnejšie. Blaha už začal.

Ak to vyuziju na realnu cenzuru ( napriklad staci ked zakazu nenavistnu kampan a kazdy protest proti vlade oznacia za nenavistny) tak sa toho zmeni dost. 

Pozor. SNS uz naznacilo ze budu zmeny, a ze tieto veci okolo medii este urychlia. Im to vlastne nahralo do karat, a najradsej by uz cenzurovali vo svoj prospech, len narozdiel od Gruzinska ci Bieloruska sme clenmi EU a dalsich medzinarodnych organizacii demokratickeho sveta, tak to budu musiet robit opatrne a rafinovane. Ako clensky stat sa uz nieje mozne vratit do Meciarovych cias. Spolocnost sa moze branit na poli medzinarodnych uradov ktore ako clenska krajina musime respektovat. A urobit slovakobrexit si nedovolia ani ti najvavsi nacionalisti.

SNS je vlciak a ma slaby vytlak.  O tom co sa bude diat sa rozhodne inde,. SNS volic je extremista a fasista.  Ten by bol za, tomu by nevadilo ani strielanie opozicie.  

pred 1 hodinou, Sniper pridal:

Nemali, ale tie hranice Fico prekročil už dávno, keď začal politicky likvidovať celú opozíciu. Stačí si čítať jeho statusy, kde sa vysmieva Šimečkovi, jeho hovoriaci fas Blaha nadáva prezidentke že je americká a, za všetkým je Soros, média sú zapredané a protislovenské, čo minister, to kriminálnik, takže znovu, čo inak teda čakal?

Ak si dám robotu, ja pozbieram všetko čo za pol roka "stihol" spraviť a bude to odstrašujúci zoznam. Nečudo, že už niekomu praskli nervy.

Veď toto, ešte majú tú drzosť vyhlasovať, že ide o hrubé porušenie demokratických princípov. Na prezidentku nadávajú ako na kolaborantku USA a v zápätí po voľbách idú do ameriky orodovať o protivzdušný systém. Je to vláda dezolátov, klamárov s agresívnou politikou.

Práve teraz, tyso pridal:

SNS je vlciak a ma slaby vytlak.  O tom co sa bude diat sa rozhodne inde, 

Ja že slabý vták.

pred 2 minútami, buky pridal:

Je to vláda dezolátov, klamárov s agresívnou politikou.

technicky ano,  ale ich volici si to skutocne myslia a ziju s nami v jednom state.  Ak sa to nema dalej zhorsovat, tak to chce zmenu modu komunikacie.  Z oboch stran.

• Upvote 1

Nie je už názov, tejto témy, trochu od veci?

"Postrelili".

Ako keby ten umelec, mal nejakých spoluvinníkov.

Použiť "množné číslo" a potom si sťažovať, že kdekto tých spoluvinníkov hľadá a verejne obviňuje, je od veci.

pred 5 minútami, tyso pridal:

Ak sa to nema dalej zhorsovat, tak to chce zmenu modu komunikacie.  Z oboch stran.

Aj ty osobne ?

:kvetinka:

pred 16 minútami, tyso pridal:

Ak sa to nema dalej zhorsovat, tak to chce zmenu modu komunikacie.

No tak minimálne už Fico dostal feedback, že ten mód komunikácie skutočne bude potrebné zmeniť.

Podla mna ho dostali viaceri,  tak uvidime ci to zaberie.

pred 17 minútami, alamo pridal:

Aj ty osobne ?

Alamo,  ja osobne mam pocit ze to hovorim uz dlhsie, ale to sotva mozes vediet kedze nedokazes citat co pisem. 

• Upvote 1