Skočiť na obsah

Modrá koalícia


Sniper

Odporúčané príspevky

Miki chystá comeback, v akej miere sa ešte nevie, ale ak by to vedel stmeliť, rysuje sa nám zaujímavá alternatíva

https://www.teraz.sk/slovensko/m-dzurinda-predstavil-zaklady-modrej-k/690233-clanok.html

Sú dve možnosti, buď dokáže pritiahnuť nerozhodných stredopravých voličov, ktorí sa v SaS či OĽaNO už nevidia a PS im moc nesedí, dávam potenciál tak 10-15% alebo len ukradne 2-3% iným a skončí týždeň po voľbách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 3
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • tyso

    1

  • slimak

    1

Najaktívnejšie dni

No možné je všeličo :zubiska: u mňa SaS bola favorit, ale neviem, u Sulíka akosi strácam istotu. My pravičiari nie sme ako ficovce, že bačovi odpustíme aj keď sa nám vysere do válova.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som bol sklamany z predchadzajucich vysledkov volieb. Ja som volil KDH,aj ked ich volic niesom a nikdy uz nebudem. Mne sa pacilo ze Hlina  a PS sa dohodli, ze v predvolebnej kampani na seba utocit nebudu. Preto som voli KDH.

KDH u nas nema sancu  volia to 2%. Ale sancu nedostalo ani na severe.  Oni si vybrali Olano. Zaborske a Vasecku, Orava  viete co robite.

Teda tak vnimam aj spajanie toto modra koalicia. Dzurinda tam chce pritiahnut KDH. A naco? Nech si zoberu spat Zaborsku a Vaseckua Kuffy a mozno 5% mat budu,ale naco to potrebuje Dzurinda? 

SaS, uz v parlamente nemusi byt ani mi chybat nebudu. Sulik mi uz chybat nebude, preto som uz naposledy nevoli SaS. 

Teda mne zostava volit modru koaliciu, ja tomu neverim, ze to bude nejaky uspesny projekt, ze budu mat 15-20%. A mozno  progresivne slovensko. O oboch stranach viem asi to iste. NIc.

Bola tu strana za ludi, ties tam mali vselico a tak to dopadlo. A PS sa asi dostanu do parlamentu ale viac ako 7% mat nebudu. 

1% ma sancu ,ze to hodim Hlasu, pozriem si kandidatky a kde bude najviac ludi z Gemera ,ci BB kraju tomu to hodim. 

 

 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov