Skočiť na obsah

Rusko - ukrajinský konflikt


clovek2
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper,

Toto je téma o aktuálnom rusko-ukrajinskom konflikte

Ruská invázia na Ukrajinu (02/2022)

Mapa Ukrajiny https://en.wikipedia.org/wiki/File:2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg

Odporúčané príspevky

informator, ten dodatok je rusky,  to ze podporujes rusko je preto vlastizrada. 
A fasizmus na Ukrajine nie je v parlamente, na Slovensku ano.     A ten skutocny.   To ze rusi oznacuju kazdeh kto nechce rusku nadvladu za fasistu, to je vas problem.  Ja nemam dovod pouzivat rusku optiku, nie som ich psik ako ty.

Toto je jedna ruska predstava o :samostatnej Halici" pod ruskym patronatom.

halic.jpg

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 informátorove nezmyselné príspevky som zmazal. A pokým bude vypisovať alibistické táraniny, tak sa bude v tom pokračovať.

Takže ak si nekoho citoval, môžeš znovu a nech to má hlavu aj pätu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napis co si predstavujes pod doporucenim, aby mal prispevok hlavu aj patu.....ja len aby som nevybocil z tvojich nastavenych mantinelov........ak sem nedas svoju predstavu co mozem a co nemozem, tak nebudem vediet kedy sa prehresim....alebo takto ti to vyhovuje?.....

a co bolo alibistickeho na tom, ked som poziadal tysa, aby sem dal dalsiu z predstav RF o sprave UA a toho, ked som na tvoj prispevok o  premalovani aut "pomahat a chranit" odpisal, ze je mi to jedno, do akej farby sa zaodeju?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 7. 6. 2022 at 19:02, informator napísal:

, ale urcite ju humanizuju, pretoze su na vyssom stupni vyvoja v spolocenskom zivote.....evoluciu nezastavis.... 

Ja som presvedčený, že nacisti začali v r. 1941 humanizovať ZSSR. Nevidím rozdiel medzi dnešnou "RF humanizáciou"

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, informator napísal:

napis co si predstavujes pod doporucenim, aby mal prispevok hlavu aj patu.....

Ja len toľko že stále dookola tu omieľaš údajné zločiny Ukrajiny, ale že týchto zločinov sa evidentne dopúšťa Rusko, elegantne ignoruješ.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, buky napísal:

Ja som presvedčený, že nacisti začali v r. 1941 humanizovať ZSSR. Nevidím rozdiel medzi dnešnou "RF humanizáciou"

presne ako pises.....humanizovat niekoho moze iba vyssia forma zivota....nacizmus vo vyvoji na UA zaspal v tridsiatych rokoch 20 storocia a v RF pokracoval vyvoj od tebou spominaneho roku a dopracoval sa do dnesnej podoby.....je skratka sofistikovanejsi...nejako ako liberfasizmus prevladajuci v EU a USA....asi tiez zapracovala aj tu evolucia....

pred 18 minútami, Sniper napísal:

Ja len toľko že stále dookola tu omieľaš údajné zločiny Ukrajiny, ale že týchto zločinov sa evidentne dopúšťa Rusko, elegantne ignoruješ.

a kde v tych tebou zmazanych prispevkoch bolo mnou omielane, co tu spominas?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Simecka rozprava o priatelovi  za ktorym tohto roku nepojde.

https://dennikn.sk/2869688/simecka-kostolny-matovic-je-hrozbou-pre-demokraciu-video/?ref=list

38:27 , Karol Sladecek sa vola, robil som mu uctovnictvo. Ja sa tiez neviem stretnut ani by som sa nevedel, spriatelmi Ruska - tohto nazoru(kamarat, este pred vojnou ,ze by siel na Donbas za rusov bojovat, ze neblazni zabiju ta. Mi na nom vtedy este zalezalo - kamarat zo skoly, keby mal dnes este sproste nazory(podla mna ma tie iste nazory ale nevidel som ho rok,ked nieco potrebuje sa ukaze), by som mu povedal chod.)

Ci iny tenisovy priatel. Raz mal sprostu poznamku, ze je tam zabitych 75 deti, ze tu prisli len kvoli peniazom, mesiac sme nehrali tenis, aj kvoli vojne vymenili ruskeho majitela za nemeckeho nema cas na tenis,ale nechcel som ho ani vidiet, raz sme boli aj na pive po tenise, zahrali sme si asi 4 krat. 

Jediny co sa slusne zachoval(o ktorom viem) bol Micev(byvaly riaditel muzea SNP). Mal nejake vyznamenanie priatelov narodov od ruska. Stvrtok na Ukrajinu zautocili, v piatok vyznamenanie vratil na rusku ambasadu. Napisal im aj preco, priatelia na seba neutocia. zrejme aj pochopil historiu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, informator napísal:

....nacizmus vo vyvoji na UA zaspal v tridsiatych rokoch 20 storocia a v RF pokracoval vyvoj od tebou spominaneho roku a dopracoval sa do dnesnej podoby.....je skratka sofistikovanejsi...

Takže uznávaš sofistikovanejší nacizmus RF. Kto môže takto uvažovať ? Jedine nacista,či ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, informator napísal:

a kde v tych tebou zmazanych prispevkoch bolo mnou omielane, co tu spominas?.....

No napríklad aj v tom istom, v ktorom sa to pýtaš:

Citát

nacizmus vo vyvoji na UA zaspal v tridsiatych rokoch 20 storocia

O akom nacizme to tu stále básniš? A vieš o tom, že v Rusku je viac obdivovateľov nacizmu ako vo východnej Európe dohromady?

Tak sklidni hormón.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

technicky nacista je specialita nemecka,  fasizmus s prvkami socializmu.   Obecnejsia kategoria je fasizmus, kde mozno zahrnut napriklad aj spanielsko pocas franca alebo portugalsko. 
Ukrajina dnes nie je fasisticka, na rozdiel od Ruska.  A informator ako obecny idiot samozrejme nie je partner do diskusie o fasizme, navyse ked vzdy bol priaznivcom katolickeho fasizmu. 
Ale  tu sme navyse v stave ked ruska propagandisticka masineria uplne znicila rozumnu diskusiu,  rusi jednoducho oznacili ukrajinu za nacisticku a kto nesuhlasi je nacista tiez.  Ale miera fasizmu sa nemeria podla poctu chuliganov co kricia heil hitler, fasizmus je politika a ideologia,  chuligani su len pesiakmi, podobne ako informatori su len agitatori.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 13 hodinami, informator napísal:

.....je skratka sofistikovanejsi...

Ostáva rozum stáť.  Nacizmus RF je podľa informatora sofistikovanejší než UA. To znamená, že evolučne napredujúci nacizmus napadol zaostalejší. To bude asi následok korony.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, buky napísal:

Takže uznávaš sofistikovanejší nacizmus RF. Kto môže takto uvažovať ? Jedine nacista,či ?

nie nacista, ale demokrat, ktory uznava vsetky ideologie, pretoze su tvorene rozhodnutim volicov v slobodnych volbach....slobodne volby su hlavnym atributom demokracie...ci nie?....

pred 5 hodinami, buky napísal:

Ostáva rozum stáť.  Nacizmus RF je podľa informatora sofistikovanejší než UA. To znamená, že evolučne napredujúci nacizmus napadol zaostalejší. To bude asi následok korony.

nie len podla mna, ale aj podla kazdeho homo sapiens....az na par vynimiek, ktore vzdy musia byt....nasledky z korony maju ti, co su tie vynimky... : )

pred 6 hodinami, tyso napísal:

Ale  tu sme navyse v stave ked ruska propagandisticka masineria uplne znicila rozumnu diskusiu,  rusi jednoducho oznacili ukrajinu za nacisticku a kto nesuhlasi je nacista tiez.  

ale no, tak sa obzri aj okolo seba a vsimni si, kto vo svete koho a za co oznacuje....nie su to iba rusi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, informator napísal:

slobodne volby su hlavnym atributom demokracie...ci nie?....

A ruské prezidentské voľby za posledných 20 rokov by si za aké označil? Môžeš pridať aj bieloruské, to už bude len čerešnička na torte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samozrejme, že boli :smile1: však voliči mali možnosť sa rozhodnúť medzi Putinom a zvyškom protikandidátov, ktorých pre istotu zavreli ešte pred voľbami.

Snáď neočakávaš, že voľby, kvôli ktorým Putin upravil ústavu tak, aby mohol kandidovať viac krát za sebou, len aby sa udržal pri moci čo najdlhšie, by mohol preboha vyhrať aj niekto iný. To sa v autoritárskych režimoch proste nerobí :smile1:

Však aj tá výmena s Medvedevom bola len na srandu celému svetu :agree:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze boli slobodne....ostatne co pises, je balast nicim nepotvrdeny aj ked mozny....presne ako v nasich zemepisnych sijrkach, ale tu je to zasa na vyssej evolucnej urovni, teda sofistikovanejsie.... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naco guglit?......volby boli slobodne, to je nespochybnitelny fakt....nepoucuj ma a nesnaz sa spravit z ruskych volieb nejaky etalon manipulacie......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, informator napísal:

naco guglit?......volby boli slobodne, to je nespochybnitelny fakt....nepoucuj ma a nesnaz sa spravit z ruskych volieb nejaky etalon manipulacie......

Len je zvláštne, že keď Putinovi skončil druhý mandát, tak prezidentom sa stal vtedajší nevýrazný premiér Medvedev a premiérom sa stal Putin. Zrazu prezident už nebol taký výrazný, za to zrazu bolo viac počuť premiéra. A po 4 rokoch si to vymenili znovu, Putin sa stal prezidentom a Medvedev na oplátku zas premiérom. A keď po ôsmich rokoch Medvedev skončil ako premiér, prezident Putin si zmenou ústavy poistil prezidenta tak, že prezidentovať môže až do roku 2036. Keď za daných súvislostí a okolností niekto považuje takéto voľby, ktorých výsledok bol viac menej jasný ešte pred začatím volieb, za slobodné, tak je len blbý jak kýbel gitu a takých treba poučovať :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked su podla informatora slobodne, tak vieme ze pravda je opak.  A kedze vysledok vsetkych ruskych volieb  pozname vopred, tak su slobodne podobne ako boli volby za sociku.   To co je otazka, kde vsade sa deju manipulacie.  A to zacina na potlaceni opozicie,  ktora je kriminalizovana, bez realnej moznosti oslovit ludi, nasledne zakazom kandidovat az po manipulacie vo volebnych miestnostiach.   Autokraticky rezim, ktory sa stale menej maskuje.  A toto sa paci informatorovi.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Proteus napísal:

Nie je masirovanie ludskych mozgov cez statnu propagandu manipulaciou a ovplyvňovaním? 

masirovanie ludskych mozgovje jedna vec a slobodne volby druha vec....predvolebne .masirovanie je beznou a legalnou praxou aj v statoch EU, tak potom podla teba su volby neslobodne aj u nas?.....

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

Len je zvláštne, že keď Putinovi skončil druhý mandát, tak prezidentom sa stal vtedajší nevýrazný premiér Medvedev a premiérom sa stal Putin. Zrazu prezident už nebol taký výrazný, za to zrazu bolo viac počuť premiéra. A po 4 rokoch si to vymenili znovu, Putin sa stal prezidentom a Medvedev na oplátku zas premiérom. A keď po ôsmich rokoch Medvedev skončil ako premiér, prezident Putin si zmenou ústavy poistil prezidenta tak, že prezidentovať môže až do roku 2036. Keď za daných súvislostí a okolností niekto považuje takéto voľby, ktorých výsledok bol viac menej jasný ešte pred začatím volieb, za slobodné, tak je len blbý jak kýbel gitu a takých treba poučovať :agree:

ja pisem o slobodnych volbach a nie o mozne-nemoznej manipulacii v ich vysledkoch.....zasa miesas propagandisticke sracky na manipulaciu zauzivanou v statoch EU....uz sa celkom otvorene podobas tomu, co kritizujes  v RF.....take volebne odrby na UA ti samozrejme nevadia....preco asi?.....ved je to druha strana tej istej mince.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, informator napísal:

ja pisem o slobodnych volbach a nie o mozne-nemoznej manipulacii v ich vysledkoch....

Dupni si Evžene :smile: A kedže su manipulované bez trestu, tak nie sú ani slobodné. Sračky tu podávaš akurát ty. Vymyslený UA nacizmus ti vadí a odsudzuješ ho, ale nacistická RF je pre teba OK. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov